Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
13. aug 2008
nitka
13. aug 2008

opica v satach 😀

zuzla2
13. aug 2008

caute..
capri tak nakoniec zajtra nem mozem 😒 dosla mi segra...
nitka si v robote???

capricieux
autor
13. aug 2008

nitka velmi pekne, kocka si 😉
oki zuzla tak to zas odlozime na neurcito 😎

nitka
13. aug 2008

jj v robote...chce prist? 😀
capri dik...nechcem sa chvalit ale uz ked sa pacim aj sama sebe tak to je daco bo furt na seba hundrem jak vypatram 😀

zuzla2
13. aug 2008

hej asi pridem i so segrou..kus sa odreagovat...bo mm xce ist zajtra na bowling,tak musi byt kompromis 😀

nitka
13. aug 2008

ej no neverim ze ty tu dojdes...sak su aj ine podniky v okoli

nitka
13. aug 2008

o kolkej sa chystate do ulic?

zuzla2
13. aug 2008

asi tak okolo osmej...ta nexcem ist bars daleko,bo zeby daco ta naj dobehnem ryxlo domov...

nitka
13. aug 2008

aha ta sak sa zastavte

endrixa
14. aug 2008

ahojte...nitka velmi pekne saticky... 🙂

capricieux
autor
14. aug 2008

dobre ranko
tak co ako ste vcera zurovali kocky? 😎 😀

zuzla2
14. aug 2008

caf caf caf...
to je dnes den 😠 a to sme sa xystali z rana ist von 😒
capri boli sme len na xvilu..ale musim povedat,ze nitka tam maju najlepsiu varenu cokoladu aku som kedy mala 😎 ako keby som puding jedla 😀 😀 😀

capricieux
autor
14. aug 2008

no nic moc von, akurat som rozmyslala ze vezmem maleho len tak autom do tesca daco potrebujem a este sa nevozil na velkom voziku 😀

nitka
14. aug 2008

cafte...ta zuzi znas sef taky presikovny,na take veci by ho bolo a este aj na pocitanie penaz...isiel mi vcera na nervy hlupk jeden 😠
no uz iba dnes a zajtra vecer do roboty a dva tyzdne volna..huraaa

daniela84
14. aug 2008

No caute poculi ste uz o peticii proti tomu rozhodnutiu tomanovej, nezapojime sa aj my presovcanky?

nitka
14. aug 2008

no ake povedz...ja nebirujem tomanovu,co zase vydumala?ide o dobru vec ci nie?

danielkapo
14. aug 2008

ahojte
my sme teraz dosli, sme boli s malou a mojou ma,ou na chate aspon na noc..no ale ta moje stastie, ked sa konecne dakde vyberiem tak mala vcera zas s bruskom cosi mala a dnes tiez...nekakala od vcera vecera a taka nekludna:( ta sme museli domkov, lebo som zabudla kvapky...aj tak jej nepomahaju, tak dufam, ze uz bude dobre...
nitka krasne saty
capri my by sme sli von, len dufam, ze to brusko uz bude kludne...
baby nemate nejake tipy co v pripade ak ma zapchu? teraz prvy den od narodenia co vobec nekakala ani neprdkala a tak sa snazi chudinka tlaci 🙂 masirujem jej brusko aj espumisan som jej dala (vobec nepomaha)...aj teplu plienku na brusko aj cvicim jej nozickami....
jak pekne vonku..a tak hnusne rano vyzeralo...

nitka
14. aug 2008

dani ja neviem ale to ona este nemoze slivkovu stavu hipp,ze?neviem od kolkyxh mesiacov je...ale zabera to super...sa mi zda ze je od 4 alebo az ?neviem zuzla by vedela...ja som malej len masirovala brusko a cvicila nozkami lebo ju len obcas bolelo
ja som myslela ze cely den bude prsat...som sa nedokazala postavit z postele...vstala som o jednej poobede 😅
zuzi som rada ze ste vcera dosli...a so segrou sa velmi podobate priam ako dvojicky 😉

capricieux
autor
14. aug 2008

dani hipp ma slivkovu vyzivku aj slivkovu stavu, dostanes do vsade a stavu jej mozes domiesat do mliecka 😉 viem ze baby co mali problemy s bruskami davali to, ziadne kvapky a pod....
danielka84 poculi sme, zivo sa o tom tu na MK diskutuje a jasne ze sa pridame, tiez neznasam tomanovu a fica 😠 (chyba mi tu grcajuci smajlik)

capricieux
autor
14. aug 2008

tiez myslim ze je od 4 ale to uz mala trochu urcite do mliecka moze 😉

capricieux
autor
14. aug 2008

alebo nejaky cajik fenyklovy, tie su uz od 1M

nitka
14. aug 2008

capri no coment k omu linku bo my stoja vlasy na hlave 😠

zuzla2
14. aug 2008

no ja uz dobru polhodinu sama s malou doma...segra odisla,mm bowlinguje..ale je mu hej 🤐
nitka segra hovorila vcera,ze si vsimala tvojho sefa a,ze dost pokukoval po tebe,ze ci makas...asi aby si sa ani pri nikom nezastavila,neporozpravala,len makala 😖
mne dnes zas tak bolo zle..ta ja uz neznam co to mi je 😢
danielkapo kojis??sa mi zda,ze ano..tak kojene deti nemusia viacej dni kakat..ak vsak vidis,ze tlaci a nemoze sa vykakat,tak skus jej dat rektalnu rurku do zadocku alebo ked nemas,tak aj teplomer..ale najprv ho namoc do olivoveho oleja...
tie vyzivky a stavicky by som este nedavala..este ma cas 😉 ale mozes ty vypit slivkovu stavu..to jej prejde do mliecka...

k tomanovej sa vyjadrovat nejdem..uz sm esa vcera o tom bavili s nitkou..ale ak sa bude robit daka peticia, velmi rada podpisem 🙂

nitka
14. aug 2008

zuzi hej?sak som nemala ludi ta co som tu mala makat...on je chudak...glupy kosicky madar...nemoze povedat ani slovo na moju robotu bo toto co ja robim v bare nerobi nikde nijaka casnicka...

daniela84
14. aug 2008

No nitka ze vraj budeme musiet vykazovat na co miname rodicovsky prispevok a este ak robis tak ti ho ukratia a este aj ked das male do jasiel.
A zvysovanie ziadne nebude, tesili sme sa zbytocne

capricieux
autor
14. aug 2008

no presne tak jak zuzla hovori aj teplomer pomaha 😉

capricieux
autor
14. aug 2008

no baby nesmiete uprednostnit dieta pred "karierou" lebo takym "krkavcim matkam" ani ja by som nic nedala keby som bola pani T 😠 😠 😠

nitka
14. aug 2008

viete co baby mam napad...ja donesiem blocek zo vsetko co malej nakupim,myslim tym potrebne veci a ked to bude presahovat rodicovsky tak sa ich opytam ci mi vratia peniaze kedze cena bude vyssia za tie veci ako rodicovsky...a do roboty budem chodit a nikomu nebudem hovorit kde ja robim...kycham im

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre