Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
1. máj 2008

nikde sme neboli..som xcela ist aspon do Lidlu,ta de...muz nedovoli..bo sa boji o malu 😎
ta som navarila jest nam i malej a len tak sedime, zabavujeme malu...

magg
1. máj 2008

ahojte 😀

zuzla2
1. máj 2008

ahoj magg 😉

nitka
1. máj 2008

magg cerus ta co bola si vo vojenskej,nasli sij u?

nitka
1. máj 2008

no mala ide doraz spat a ja jak stara baba zasnem k telke a pokukam panelak a ordinaciu potom pojdem pratat lebo zajtra ma prist mamca a u nas pukance po calom byte 😀

nitka
1. máj 2008

drobcek este zije?uz se o nu bojim 😀
ta ona taka prerobena budze a na vyplatu dostane telo love ze mi sa mozme skryt 😀

nitka
1. máj 2008

co to tak hrmi dufam ze pride riadna burka a mne vtedy neide poriadne tlka bo to tote drbnute digi sebe robi co chce 😀

magg
1. máj 2008

nitka, ano nasla, nakoniec uplne v pohode 😉

zuzla2
1. máj 2008

my uz spime asi 10minut...zacina sa to davat vsetko do staryx kolaji..aj dnes toho viacej mala pojedla,tak sa tesim 😎 len sa mi nexce ist zajtra zas k lekarke..ale ked musis,nie je co riesit 😀
to i vy take pukancove jak i my??u nas su na kazdodennom programe 😅 samo,ze mala ix neje....
po drobcekovi asi treba vyhlasit patranie 😎 a ty bud tixo...bo ty tiz dostanes vela love...vy budzece bohate 😀 , na rozdiel odo mna 😔
ozaj som sa xcela spytat na to digi??to mate tyx 44 programov za 290korun??bo ja uz mojho zacala lamat,ze radsej jak ist cez gaad..on sice velmi nesuhlasi,bo ze to iba na 1telkac ide..ale ta vravel,ze nex este mala troxa podrastie...
magg no vidis....sak Presov ne Hrinova,ne? 😀 ta tu sa nemas kde stratit 😎

magg
1. máj 2008

zuzla, neide o to, ze stratit, len som nechcela ist z domu o siedmej, aby som to s mojim antiorientacnym zmyslom do 12.15 stihla 😅

inac je tu nejaka mamina zo švabov?

nitka
1. máj 2008

ta mi ne pukancove ale som dostala chut 😀
zuzla ta ty keby znala kelo ja zarobim ta places so mnou
hej moja mame toto ale to je len na jednu telku a ked ces na viacej tak zaplatis jednorazovy poplatok tusim okolo 800 korun a potom kazdy mesiac 290 ale poviem ti neni co kukat na tych programoch a discovery su asi 5 rozne,aaaaale je tam aj jeden eroticky a tam ide erotikus cely den a celu noc 😅 🤐 😀 😀 😀

nitka
1. máj 2008

magg dobra haluz ze o o siedmej z domu zeby si stihla na 12:15 😀 😀
ne my ne svabove,my sekcovske ale na svaboch mi byva naj kamoska kadernicka 😉

zuzla2
1. máj 2008

magg asi ziadna 😒 aspon ja neviem o ziadnej co xodi do tejto temy..ty si zo Svabov???

nitka uz som kukala,ta je to tyx 800,ked som spravne poxopila...a co,ze tam eroticky..to ja nepotrebujem 😀 ked xcem,ta si urobim s muzom erotikus vecer 😀 😀
a ja by s tebu veru neplakala,bo kebyze tak malo,ta ja ani do roboty nexodzim 😀 to znas, ja uz bars paradna 😀 😀 😀

nitka
1. máj 2008

800 je iba ked chces digi napojit na 2 telky to je iba jednorazovy poplatok za pripojku a potom platis iba kazdy mesiac po 290 Sk chapenzi?

magg
1. máj 2008

☹ tak nic, tak zasa budem chodit do piesocku sama 😅 (teda s dcerkou, ale ona beha dookola a ja si tam lopatkujem ako dilini)

zuzla2
1. máj 2008

nitka sak ja som to aj hned tak poxopila 😉 len som to asi nezrozumitelne napisala 😀
magg sak na Sekcov to zo Svabov nemas daleko 😉

nitka
1. máj 2008

sak hej magg ta co stresujes mi tu mame nedaleko dobry piesok 😉

nitka
1. máj 2008

dobre zuzla sikulka si 😀

magg
1. máj 2008

ale ked ja som lenuch, ja sa tak nanajvys tu pred blok zgulam 😅

nitka
1. máj 2008

ta sak sadnes na 10 a ta ta zvezie az pred opal 😀

nitka
1. máj 2008

no uz po serialoch a co ted?pratat sa mi moc nece

zuzla2
1. máj 2008

nitka a de take dobre pieskovisko?? 😕 my mame tiez jedno za blokom..minule ho tu aj boli cistit..ale ta ked ja sa pravdupovediac bojim,ze ci po nom nelietaju aj psy..neznam,ze ci my nebudeme xodit iba ked pojdeme k nasim 😎

my dnes s mm jak male deti..sa cely vecer hrame online hry 😀

magg
1. máj 2008

nitka, ale sak musim dojst na zastavku 😒
ja idem pozerat oooops

nitka
1. máj 2008

ta dnes som bola kuk v jednom pieskovisku ta bol tamschopny piesok ved sa pisalo ze maju cistit pieskoviska a sypat novy piesok
magg ta ty bars lenuch 😀 😀
ta my so zuzlou a drobcekom furt na peso do mesta 3 krat cele mesto obideme a domov tiez na peso ta ty co by robila pri nas? 😀 😀

nitka
1. máj 2008

jeeeej magg aku mas fesnu babulu uz aj daco rozprava?
u nas najnovsie je ze sa pytammalej jak robia vtaciky taze haui haui 😀 a kravicka robi miiii a 😀 le vie ako robi havko a mamicka
este stale na kazdu otazku kruti hlaviu ze nie
a minule debata mala vravi ze ďobi ďobi a sa jej pytam to co je ďobi?a ona ze ham 😀 😀
ta kto zna co vlastne rozpravala 😀

nitka
1. máj 2008

preklep nie mamicka ale macicka 😀 😀
pisem jak tatar

nitka
2. máj 2008

Dobre rano kocky
ty kokso tak ma prepadol svagor ja akurat vychadzala zo spalne a dakto krici,kto je doma? 😀
no ta sa oholil prezlliekol a posol do roboty dnes robi prvy den v intersporte samozrejme on je nemehlo tak nemohol rano nastartovvat auto musel prist bicyklom a nic nestihal trdlo ale za to sumne trdlo 😅 🤐 😀 😀

zuzla2
2. máj 2008

aahojte...my uz doma od lekarky...
uz je to ok, antibiotika mame brat este do utorka a potom o tyzden v utorok znova na krv,lebo Nesi mala menej zeleza,ta ze ci sa to stravou neupravilo 😔
a hned z rana potesenie...samozrejme,okno nam tento tyzden neprisli urobit..a na nastenke vypisane,ze od pondelka sa zacina zateplovat..ked sa dari,ta sa dari 😠 hlavna vec,ze sa hovorilo,ze az v juni 😖
ta muz ma volat,do tej firmy,ze co a jak...

zuzla2
2. máj 2008

a zeby som sa nestazovala malo,ta nad nami robia okna..vonku sa mraci..taze uz vidim jaka bude mala nervna,bo nebude moct zaspat ☹

capricieux
autor
2. máj 2008

ahojte
no ja maleho tiez uspavam poobede v kociari, tak to bude veselo ked sa nevycasi 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre