Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
16. aug 2008

jaaaj mala mi este nespi...kuka uz 258 krat garfilda 😀
ved spala 2 hodky,vstala o siedmej a nema potrebu ist spat 😀

capricieux
autor
17. aug 2008

ahoj 😉
ciste nevydrzia urcite, chi
dnes bol nejaky velmi "unaveny" den, nic sa mi nechcelo, a maly bol strasne uplackany, no teraz uz blaboce v postielke ked treba spat tak ma naladicku 😀

zuzla2
17. aug 2008

caute...
ani mne sa dnes nic nexcelo..bo mala dnes dala budicek uz o 5tej ☹ nastastie o 7ej zaspala,tak sme este potiahli 2hodky..
nitka sumne saticky 😉

nitka
17. aug 2008

cerus mi tiez dosli nedavno...boli sme konecne pozvat moju babcu na svadbu...v maxe som si dnes kupila boty som zvedava jak dlho vydrzia...zajtra musim ist este do mesta daco povybavovat...

capricieux
autor
18. aug 2008

dobre ranko 🙂

capricieux
autor
18. aug 2008

aby som nezabudla gratulacia maximovi k prvemu mesiaciku 😎 😀

endrixa
18. aug 2008

ahojky...maxim dakuje ku blahozelaniu....zajtra ideme k lekarovi...mam pocit ze uz ma das 10kg...konecne dneska super noc bola...jak o pol desiatej zaspinkal ta sme papali az o tristvrte na styri...cudne ze tak dlho vydrzal....clovek by si myslel, ze moje dieta uz umrie od hladu...ale to si asi vynahradil minulu noc...bo to nechal mamu spat len 3 hodky.....pojdes von capri?

capricieux
autor
18. aug 2008

kedy ides?

endrixa
18. aug 2008

ta estek neviem, bo sme zaspali o osmej, ale medzitym uz o pol deviatej sme plakali...teraz tvarime ze spime...ti dam vediet ked sa zobudi...a potom potrebujem 45min aby sa napapal a mama vytrepala von...

capricieux
autor
18. aug 2008

oukej, ja som akurat tiez ulozila krpca a pijem kavejo, pohodicka 😉

zuzla2
18. aug 2008

ahojte..
malemu Maximovi vsetko naj k 1.mesiaciku..ale to leti 😵

katarinauk
18. aug 2008

ahojte babenky... Je v Presove 3D? a neviete kolko sa plati?

nitka
18. aug 2008

ahojte...vsetko naj maxik...katarina je na isto kdesi ale kde presne to ti nepoviem leo neviem...skus vyhladat v google
utekam do solarka a po nakupoch...majte sa

capricieux
autor
18. aug 2008

no nitka ja neviem o tom zeby tu take daco bolo, urcite nie podla mna
inak aky bol den?

zuzla2
18. aug 2008

ale je..kdesi na Poziarnickej...a pri Frantiskansom kostole..ked sa nemylim..ale cenu poriadne neviem...akurat sa mi zda,ze na Poziarnickej je to za 2000... 😎

capricieux
autor
18. aug 2008

no dievcata tak teraz budete mat zo mna srandu 😀 😀 😀 ja som to pochopila ze 3D kino ne ultrazvuk, hehe
tak 3D ultrazvuk je tak ako zuzla hovori pri frantiskanoch kdesi, cenu neviem
😀 😀 😀

zuzla2
18. aug 2008

http://www.gynstar.sk/kontakt.php to je na tu Poziarnicku...

katarinauk
18. aug 2008

capricieux, haahaa.. to neva.. diky za radu aj tak..

janajanajana
18. aug 2008

Ahojte prešovčanky, ja som taka relativne mlada prešovčanka, no a som tehotna a lekarov tu nepoznam takmer ziadnych, viete mi odporucit dobreho gynekologa, co sa tyka starostlivosti o buduce mamičky? Budem vam veľmi vdačna

danielkapo
19. aug 2008

caute...no my uz mame neskore dopoludnie....mala dnes buntosila..a konecne zase zaspinkala...brusko uz relativne ok, dufam ze jej to vydrzi co najdlhsie🙂

janka, ja chodim k Dr. Ligusovi, ma ambulanciu na sidlisku III v Centrume na Prostejovskej a som s nim spokojna, aj pocas teh. aj teraz...a ma srandovnu sestricku 😀

capricieux
autor
19. aug 2008

cau dani 🙂 a vsetky babenky
myslim ze vacsina zien k nemu chodi, tiez som s nim spokojna, mozno niekedy to ide ako na beziacom pase lebo toho maju vela
a sestricka je fakt najlepsia 😀 strasne zlata 😀 😀 😀

endrixa
19. aug 2008

ahojte...dakujeme k blahozelaniu...capri nesi sama...ja tiez kino pochopila...hej na poziarnickej robia ten 3D za 2000 a tiez chodim k Ligusovi...spokojnost tu je...pacientky prilis neobtazuje... 🙂

nitka
19. aug 2008

zdravim kocky...ja som bola na skusku licnia doobeda a aj vecer...poobede sme boli v meste,dnes sa chystame zase...juuj tak pekne jevonku tak cakam ze v sobot bude prsat

janajanajana
19. aug 2008

Baby, dik za tip, ked ja som az zo Sekcova 😢 , odporucali mi aj Dr. Frankovskeho, viete co je zac?

capricieux
autor
19. aug 2008

nitka a dobry bol makeup? spokojna?
jana ja ho vobec nepoznam, nepocula som o nom, neporadim
dani tak kedy ideme von? zajtra? baby? 😉 😎

nitka
19. aug 2008

jj dobry capri...
jana Dr.Frankovsky mi po vysetreni sonom ponukol interupciu,lebo som mala sedemnast rokov...tak to je lekar na urovni ked ti ponukne interupciu...aj keby som mala 14 tak to nepodstupim,takze ma zaskocil jeho pristup,ale asi chcel na mne zarobit kedze taka vec stoji 7 500 Sk

capricieux
autor
19. aug 2008

nitka cooooooo? 😕

capricieux
autor
19. aug 2008

ty si taka mladucka? 😉

nitka
19. aug 2008

capri dobre rano mam 20 o take 2 tyzdne

nitka
19. aug 2008

😀 😀 sak ty tiez vyzeras na17
idem off bo dakde ideme ale este neviem kde

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre