Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

danielkapo
21. aug 2008

no neviem...bo ona expert...ked chcem aby spala tak okale vyvaluje...a teraz sa do spania dala ked chcem ju von zobrat kym este nebude tak horuco...no ale kebyze vstane v rozumnom case tak sa otzvem ti na mobil ze kde priblizne budete:D pa zatial

capricieux
autor
21. aug 2008

no moj drobec tiez nezvykne tak dlho tahat, je pol jedenastej a este si spokojne odfukuje, tiez je to vzdy naopak 😀

danielkapo
21. aug 2008

a tzo spi normalne akoze este z noci?...lebo my uz odvtedy dvakrat hore.,,najprv vstala 3:15....krasavica...pokukala z okna do tmy ze co nove...zaspala a rano od 7-ej sa vysalkovala asi do 9:15..a ja uz som kavu vypila...a teraz cakam a cakam a ono spi :D

capricieux
autor
21. aug 2008

nie no co si, o 9 ho ukladam, vstava o 6 😉

danielkapo
21. aug 2008

no a ja uz ti zavidim ze jak fajne🙂 ale aj tak fajne celkom nie? ked uz spi celu noc,.,,to s mojim cickosom zatial nehrozi..ale zas niekedy vecer zaspi uz o siestej....

capricieux
autor
21. aug 2008

nespi celu noc, to bolo ked mal cca. 4M ale odkedy mu idu zuby tak vstava aj 2x-3x 😀 myslim ze sa prestane budit az ked prestanem kojit
inak akurat vstal

zuzla2
21. aug 2008

caute baby..
asi prexadzkujete 😎 ja o takomto case nemozem...mala vacsinou ide o 10-11stej spat...zalezi,ze kedy vstane..no a v kociari mi nezaspi ani za pana...ja skor mozem az poobede okolo 3tej-4tej...lebo ked su take horucavy,tak cez obed tiez von nexodime...
nitka fakt krasny uces...uz sa ti to krati 😀

capricieux
autor
21. aug 2008

neprechadzkujeme lebo uz bolo neskoro ked bruno vstal, teraz sme sa napapali a chystam sa do obchodu, potom este navarit daco a idem konecne na tu kozmetiku po mesiaci, tak sa tesiiiiiim 😀
sak mozeme aj okolo tretej ale to ja uz vacsinou idem domov lebo pride rado z prace a idem daco ukuchtit na veceru no a potom sa dakedy este vyberieme az po piatej von, tuna k nam na hrisko na kofolu abo na kafco, kym je teplo a sa da 😉

capricieux
autor
21. aug 2008

no bola som len v obchode ale vonku je taky vypek ze uz davno nebol 😖 hrozne, neznasam take horucavy

nitka
21. aug 2008

ahoooj.dik...
ja som bola na 3 hodky na delni s kolegynou sa povypekat,uz citit ze to je koniec augusta lebo uz uplne ine slnko svieti...ale aj tak bolo teplo...

nitka
21. aug 2008

kade chodite?

capricieux
autor
21. aug 2008

ja som uz tu 😉 ukladala som maleho

zuzla2
21. aug 2008

ta i ja dnes vynimocne tu 😎

capricieux
autor
21. aug 2008

vraj dnes bolo na stv 1 v spravach o nasej peticii, pozerali ste dakto?

zuzla2
21. aug 2008

ta ja veru nepozerala...som varila zajtrajsi obed...

nitka
21. aug 2008

ani ja nevidela...

capricieux
autor
22. aug 2008

dobre ranko
tak konecne piatok 😉 no nitka ako sa citis? nervozna pred zajtrajskom? 😎

capricieux
autor
22. aug 2008

ta co este spite? 😀 to vam deti dovolia ? 😀 😀 😀

nitka
22. aug 2008

caf a z coho nervozna?vobec...neviem jak moze dakto z toho stresovat a to ja pritom nemam este vybavenych 1500 veci 😀
doraz idem do mesta pokupit este cosi,po saty o tretej na nechty a potom sa uz budem iba vyvalovat...
stray ide o jednej po kolace potom treba ist kupit chlast vodu atd a vseko odviest do saly,ale to je uz jeho starost...
na zajtra hlasia polooblacno co je super cas a v niektorych predpovediach aj prehanky ta kto ma z toho vyjst...chceme sa ist fotit zajtra rano na kolotoce na Svaby...

capricieux
autor
22. aug 2008

zajtra maju pribudat oblaky ale od zapadu takze u nas to bude asi az k veceru, malo by to byt ok 😉

capricieux
autor
22. aug 2008

no my sme svadbu zbuchali tiez 1 2 3 🙂

zuzla2
22. aug 2008

ty fakt nenervozna??ta ja uz teda bola..a o sobote ani nehovorim..ale jak sme vysli z kostola, vsetok stres zo mna opadol 😀

capricieux
autor
22. aug 2008

no v kostole to bol aj pre mna najvacsi stres

danielkapo
23. aug 2008

nitka krasnu svadbu Ti zelam...

endrixa
24. aug 2008

ahojky, blahozelam mladej pani... 🙂 ...tak ako...??? vsetko vyslo tak jak malo...???

capricieux
autor
24. aug 2008

ahoj
gratulacie aj od nas mladomanzelom 😉

nitka
24. aug 2008

heh dik...vsetko v poho...chaos a organizacia desna,ale vsetko vyslo...kolace sme mali objednane 1000ks a nezjedlo sa ani sto...takze sme davali cele krabice na domov 😀 tretie jedlo sme davali zbytocne robit,nik ho nejedol...takze nevarime cely tyzden a este asi 300 ks kolacov mame na balkone... 😀
redova nebola o pol noci ale skor,lebo vsetci boli unaveny a pod vplyvom alkoholu,lebo sme zacali skoro kedze inac sa nedalo...video bude uzasne a o fotkach ani nehovorim...velmi sikovni mlady fotografi...fotili sme sa na kolotococh na svaboch,v zahrade umenia a u nas v opale v bare a v ciernom orli pocas unosu.....fotoze do mesiaca takze si pockate... 😀 😀
saty som tak znicila ze sa ich bojim ist vratit...ale oni s tym pocitaju ze spodok bude spinavy a este sa mi ho podarilo trochu potrhat...pocas fotenia som mala na sebe asi 1000 musiek vliezli mi pod saty kedze som mala taku vrstavu ako zaclona a pod nu vsetko letelo... 😀 😀
mala bola zlata...trsala o dusu...este asi viac nez ja...
o pol tretej sme boli doma...vstali sme o pol jedenastej,stary este utekal do saly...zabudla som tam kyticu 😅 😅 dilino som,ale uz som nevladala...
takze ideme asi po navstevach roznasat meso v kapustovom liste-holubky kedze mame 2 plechy...pridam foto torty a ucesu mam aj v svadobnych satach na urade ale neukazem...az ked budu ostatne fotoze

nitka
24. aug 2008

a este sme mali palenky malo,museli sme do tesca utekat,lebo moja mama nalievala o dusu,ved potom aj tak hostia vyzerali 😀
dj bol perfektny...mlady chalan ani nie 25 rocny ale na svadbu ako stvoreny...ludia sa bavili neskutocne...

nitka
24. aug 2008

nech sa paci damy,zopar fotiek

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre