• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
my sa nexystame..moja mala i tak by z toho este nic nemala...mame nejake cd od nix,ale zeby to silou mocou xcela pocuvat, tak to nemozem povedat... :pensive:
5. sep 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas fici garfild takze pesnicky nemusi.... :grinning:
5. sep 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta u nas ficia tak maximalne reklamy...vtedy mala ani nedyxa :wink:
5. sep 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vy presovske kozicky? :grinning:
tha fotky zo svadby musia pockat fotograf nestiha vraj v stvrtok budu...kamaraman ma pokazeny pc takze dvd bude dakedy v oktobri ta paradicka
7. sep 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
servuste tak my sme uz doma :wink:
bolo fajne, joooj velmi fajne
tu par foteciek si kuknite :wink: http://picasaweb.google.sk/rado.laura.jovic/Praha?authkey=ZujrlA8L_io#5243373001806503522

a bruno bol taky zlaty, cele dni behacky a uplne krasne to zvladal, moje slniecko :dizzy_face:
7. sep 2008 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej capri maly je ako macko..krasny chlapcek...nic v zlom ale ty vyzeras velmi mlado snad na 17? :wink:
7. sep 2008 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: to som uz tolko krat pocula ze to uz fakt neriesim :grinning: :grinning: :grinning:

tak neviem dame to pivecko? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. sep 2008 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta neviem ci ti predaju capri :grinning:
7. sep 2008 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko :grinning: uz mi par krat predali :grinning: ty by si mi ne keby som prisla do vasho baru? :grinning:
8. sep 2008 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...no to mame pocasie :angry: vcera horuco,co sa ani vydrzat nedalo a dnes bude cely den prsat :angry: :angry: :angry:
capri sumne fotky :wink: maly jak macko je :grinning:
8. sep 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nitka mas novu frizuru? :grinning: :zipper_mouth:
8. sep 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzi on ani nie je taky macko ako ma velke baculate licka :dizzy_face:
8. sep 2008 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj capri hezke ne? :grinning:
ale nie musim tam uz dat dajaku novu fotku...capri keby si prisla ta ja by pytala od teba obciansky :grinning:
sak konene prsi bo uz sa nedalo vydrzat :sweat_smile: ale ta vam take pocko nevyhovuje bo chcete ist von ale ta ja v bare a tu 150 stupnov a smrad...
baby uz sa da ist na prventivnu prehliadku do zubara?boja ked tam pridem ta tam budem chodit jedna radost bo urcite zase vsade kazy...
este musu detskej lekarke zavolat ci netreba ist s malou na dajake ockovanie ale sa mi zda ze az po dvoch rokoch...
8. sep 2008 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capri tak to asi ako moja..aj ona vyzeraja baculatejsie,ale pritom je z junovcatok najxudsia :grinning:
nitka hej da sa..do konca roka musis stihat preventivku..ja musim tiez povedat mame,aby ma objednala a hned skocim aj ku gyndosovi...
8. sep 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta mne sa na gyndu 2 krat nechce sak to horsie jak zubar...ked si spomenie kolko som sa nachodila pocas tehu ta mi vlasy dupkom stoja :grinning:
8. sep 2008 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta sak ani mne...ale ta co uz...na preventivku musim ist..a potom budem musiet poriesit gyndosa tu v PO...
aaa nova foto :slight_smile: a by si fakt mohla jednu fotku hodit..ked ne tu,tak mi posli mailom :grinning:
8. sep 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta pridam do albumu aspon jednu ktoru mam...
8. sep 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz je tam... :grinning:
8. sep 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekna pekna :dizzy_face:
8. sep 2008 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ta by si sa potom riadne zacudovala keby si videla v tom OP ze kolko ta cica ma rokov :grinning: aj daco tvrde by si naliala :sunglasses:
8. sep 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta sak som ta ani nespoznala :pensive: :sunglasses:
8. sep 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja tiez musim zriesit zubara, gyndu uz nastasie mam a sicko OK :wink:
8. sep 2008 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tha zuzi neznam ci ja seba spoznam na ostatnych fotkach :grinning:
vraj su neskutocne ze este s fotografom musim nieco nafotit lebo fotogenicka som,ta ja doraz tazke prachy budem zarabat do playboya sa fotit budem a tak :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta ja zvedava na fotky :sunglasses: a deti nefoti??bo xcem dat nafotit malu...
8. sep 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni problem,ale on nema atelier aspon myslim,alebo hej?....mozem sa popytat ked sa zastavi v bare....ty by si chcela v atelieri?
8. sep 2008 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta mne to v podstate jedno..rada by som to dat mm na narodky...a este hlavne,ze co by to stalo...
8. sep 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta ja zistim...
8. sep 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stary mi posle cislo zavolam mu a napisem ti ze a jak za kolko do IP
8. sep 2008 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok..dikes :wink:
8. sep 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi taze foti nema vlastny atelier ani nema nijaky k dispozicii....fotky by urobil a cenu presne nevie povedat...ked tak osobne sa dohodnut nejak...tolko mi povedal...
8. sep 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok