Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
5. sep 2008

my sa nexystame..moja mala i tak by z toho este nic nemala...mame nejake cd od nix,ale zeby to silou mocou xcela pocuvat, tak to nemozem povedat... 😔

nitka
5. sep 2008

u nas fici garfild takze pesnicky nemusi.... 😀

zuzla2
5. sep 2008

ta u nas ficia tak maximalne reklamy...vtedy mala ani nedyxa 😉

nitka
7. sep 2008

kde ste vy presovske kozicky? 😀
tha fotky zo svadby musia pockat fotograf nestiha vraj v stvrtok budu...kamaraman ma pokazeny pc takze dvd bude dakedy v oktobri ta paradicka

capricieux
autor
7. sep 2008

servuste tak my sme uz doma 😉
bolo fajne, joooj velmi fajne
tu par foteciek si kuknite 😉 http://picasaweb.google.sk/rado.laura.jovic/Pra...

a bruno bol taky zlaty, cele dni behacky a uplne krasne to zvladal, moje slniecko 😵

nitka
7. sep 2008

jeeej capri maly je ako macko..krasny chlapcek...nic v zlom ale ty vyzeras velmi mlado snad na 17? 😉

capricieux
autor
7. sep 2008

😀 to som uz tolko krat pocula ze to uz fakt neriesim 😀 😀 😀

tak neviem dame to pivecko? 😝

nitka
7. sep 2008

ta neviem ci ti predaju capri 😀

capricieux
autor
8. sep 2008

dobre ranko 😀 uz mi par krat predali 😀 ty by si mi ne keby som prisla do vasho baru? 😀

zuzla2
8. sep 2008

caute...no to mame pocasie 😠 vcera horuco,co sa ani vydrzat nedalo a dnes bude cely den prsat 😠 😠 😠
capri sumne fotky 😉 maly jak macko je 😀

capricieux
autor
8. sep 2008

nitka mas novu frizuru? 😀 🤐

capricieux
autor
8. sep 2008

zuzi on ani nie je taky macko ako ma velke baculate licka 😵

nitka
8. sep 2008

jj capri hezke ne? 😀
ale nie musim tam uz dat dajaku novu fotku...capri keby si prisla ta ja by pytala od teba obciansky 😀
sak konene prsi bo uz sa nedalo vydrzat 😅 ale ta vam take pocko nevyhovuje bo chcete ist von ale ta ja v bare a tu 150 stupnov a smrad...
baby uz sa da ist na prventivnu prehliadku do zubara?boja ked tam pridem ta tam budem chodit jedna radost bo urcite zase vsade kazy...
este musu detskej lekarke zavolat ci netreba ist s malou na dajake ockovanie ale sa mi zda ze az po dvoch rokoch...

zuzla2
8. sep 2008

capri tak to asi ako moja..aj ona vyzeraja baculatejsie,ale pritom je z junovcatok najxudsia 😀
nitka hej da sa..do konca roka musis stihat preventivku..ja musim tiez povedat mame,aby ma objednala a hned skocim aj ku gyndosovi...

nitka
8. sep 2008

ta mne sa na gyndu 2 krat nechce sak to horsie jak zubar...ked si spomenie kolko som sa nachodila pocas tehu ta mi vlasy dupkom stoja 😀

zuzla2
8. sep 2008

ta sak ani mne...ale ta co uz...na preventivku musim ist..a potom budem musiet poriesit gyndosa tu v PO...
aaa nova foto 🙂 a by si fakt mohla jednu fotku hodit..ked ne tu,tak mi posli mailom 😀

nitka
8. sep 2008

no ta pridam do albumu aspon jednu ktoru mam...

nitka
8. sep 2008

no uz je tam... 😀

capricieux
autor
8. sep 2008

pekna pekna 😵

capricieux
autor
8. sep 2008

ta by si sa potom riadne zacudovala keby si videla v tom OP ze kolko ta cica ma rokov 😀 aj daco tvrde by si naliala 😎

zuzla2
8. sep 2008

ta sak som ta ani nespoznala 😔 😎

capricieux
autor
8. sep 2008

ja tiez musim zriesit zubara, gyndu uz nastasie mam a sicko OK 😉

nitka
8. sep 2008

tha zuzi neznam ci ja seba spoznam na ostatnych fotkach 😀
vraj su neskutocne ze este s fotografom musim nieco nafotit lebo fotogenicka som,ta ja doraz tazke prachy budem zarabat do playboya sa fotit budem a tak 😀 😀 😀

zuzla2
8. sep 2008

no ta ja zvedava na fotky 😎 a deti nefoti??bo xcem dat nafotit malu...

nitka
8. sep 2008

neni problem,ale on nema atelier aspon myslim,alebo hej?....mozem sa popytat ked sa zastavi v bare....ty by si chcela v atelieri?

zuzla2
8. sep 2008

ta mne to v podstate jedno..rada by som to dat mm na narodky...a este hlavne,ze co by to stalo...

nitka
8. sep 2008

ta ja zistim...

nitka
8. sep 2008

stary mi posle cislo zavolam mu a napisem ti ze a jak za kolko do IP

zuzla2
8. sep 2008

ok..dikes 😉

nitka
8. sep 2008

zuzi taze foti nema vlastny atelier ani nema nijaky k dispozicii....fotky by urobil a cenu presne nevie povedat...ked tak osobne sa dohodnut nejak...tolko mi povedal...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre