Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
21. nov 2008

no mm tu ma jednu,uz sa aj pytal,hned by ma zobrala..ale ta ci ja viem,ze ci je dobra??? 😕 tu co mam v BJ je suprova..ale tak zas nemozem cely zivot kvoli nej a gyndosovi doxadzat tam 😔
v utorok uz musime ist...kedze ako som pisala,mala sa tam vyjasi a mne ryxlejsie zbehne den 😎

capricieux
autor
24. nov 2008

dobre ranko
tak co ked zuzla a capri nesu doma ta nikto neni doma? 😀 😀 😀
aky bol vikend kocky?
ja som bola na oslave mamkinej a masaker som sa vytancovala po dvoch rokoch zhruba, paradicka to bola 😉

zuzla2
24. nov 2008

caute
i my uz doma...mam na rok pokoj od gyndosa i zubarky 😀

endrixa
24. nov 2008

ahojte...brrrr...capri mala si pravdu...dneska ani psa nevyhnat do takeho pocasia...dobre som zmrzla...prsty si necitim...ale dajak som tu hodku vydrzala...mi chyba trening na taku zimu....ale coskoro budem odolna jak ty... 😉

capricieux
autor
24. nov 2008

jasne endrix, potom budem v mraziku pekne spolu kocikovat hodku s cervenymi nosami a vystipanymi licami 😀
super zuzla ze to mas za sebou, to ti fakt zavidim 😉
zajtra MC plati

capricieux
autor
24. nov 2008

btw. kde mas foto endrix?

zuzla2
24. nov 2008

ok tak zajtra...aspon sa vykecam 😎 😀
len dufam,ze rano nezmrzneme 🤐

endrixa
24. nov 2008

ahojte, tak capri som zrusila foto, bo som sa chcela cela zrusit, bo ma nasral admin...dostala som upozornenie ze porusujem prava, ze fungujem na dvoch nickoch...neviem ako na to prisli, tak ze ma chcu zablokovat...tak som porusila inzeraty, foto a cakam kedy ma zablokuju...len fakt neviem preco.... 😠

capricieux
autor
25. nov 2008

coooo? 😲 to je divne, a si s nim komunikovala ze mas len jeden? sak mi potom povies
no tak dnes je kraaaaaaasne vonku, som zvedava co puky povie na to 😀 ozvem sa ti okolo obeda

nitka
26. nov 2008

ahoooj
priserne pocasie...nenavidim zimu...teraz som dosla z roboty na peso domov,komplet vsetky chodniky pomrznute som isla jak poka.ana 😀 stale so mnou cukalo,cakala som kedy poriadne somnou vytne na rit 😀

zuzla2
27. nov 2008

ty ides po polnoci sama peso domov???? 😕
ta ty odvazna..ja by nikdy neisla...sak by som sa pototo 😀

nitka
27. nov 2008

ne zuzi ja okolo jednej pol druhej chodim domov sama 😀
sak nikto na ulici ta coho sa mam bat za 15 min som doma jak natiahnem laby 😀 a keby aj niekto vyskocil spoza krikov ta mu capnem 😀
vcera sme boli malej nakupit dajake veci na zimu...kupili sme jej adidasky zimusne,su vyse kotnika a ona v nich nevedela chodit...myslela som ze ich nebude chciet nosit ale dnes v pohode cely den v nich behala po meste

casie
28. nov 2008

Caute kocky,
je v Presove niejake materske centrum? Niekde, kde sa da ist s detmi zahrat? Je vhodne pre 9 mesacne deti? Ako to tam funguje? Ospravedlnujem sa za vsetky tie otazky, ale rada by som s chalanmi po Vianocnych sviatkoch niekam zasla.... v kaviarni urcite neobsedia 😀

zuzla2
28. nov 2008

nitka ta ja by xcela vidiet,jak by si dajakemu 100kilovemu xlapovi jednu capla 😝 😀
casie hej su tu mc..jedno je na sekcove pri kostole v tom pastoracnom centre a druhe je v meste pri hadzanarskej hale...tam som este nebola..
ono vela zalezi od dietata..ale ked vie sediet,pripadne lozit,tak by sa malo zabavit 😔 tazko takto povedat...

nitka
29. nov 2008

zuzi sak ukradnut mi nemaju co,znasilnit sa nedam 😀 ....ale rozmyslam zeby som si kupila plynovu pistol,na to netreba zbrojny pas

nitka
1. dec 2008

ahooooj.ta co odpojili vam internety? 😀

zuzla2
1. dec 2008

neodpojili....len uz i tak tu nikto nexodi..tak ked daco s capri potrebujeme,ta sa dohodneme cez icq 😉

capricieux
autor
1. dec 2008

cafte babenky
no tak tak zuzla ma pravdu, sak i tak sme uz dost casto spolu ta neviem co by sme tu este pisali a nikto sa nikdy neprida 😒
i dnes endrixa hovorila ze je mrtvo, ta jej hovorim no sak daco napis a ja ti odpisem 😀
piste a bude zivo 😉
inak moj maly je asi tiez zas chory ☹

nitka
1. dec 2008

aha tak nic potom...majte sa

capricieux
autor
1. dec 2008

nitka sak v pohode, ved stale chodime kuknut ze ci dakto daco napisal ale ked tu nic nie je tak ani neviem ze co uz zas mam ja pisat 🙂
dufam ze sa nehnevas to by ma a urcite aj zuzlu mrzelo, ved sa k nam pridajte s lili niekedy do MC

no vidis ani na tu situaciu neviem co napisat 😒

zuzla2
1. dec 2008

ja tiez neviem co nato napisat... 😒
ale suhlasim s capri...kebyze to tu zije..tak nem mam problem...napisem..vsak aj pridem kedy tedy skontrolovat,ci tu dakto neprispel...ale tak co my s capri si furt tu budeme pisat,ze ci ideme do mc a kedy,co a jak?? 😔

capricieux
autor
2. dec 2008

sak to je smiesne 😖

endrixa
2. dec 2008

ahojte...takze sa aj ja ozyvam...no nerada by som aby presovcanky odisli do zabudnutia...fakt to tu nejako vymiera, i ked ani ja neoplyvam velkym poctom prispevkov, ale mam taky subjektivny pocit, ze ja s maxom sme dajako mimo kolektivu vasich drobcov...bo my sme este velmi mladi... 😀 ....ozaj zuzla som hovorila capri zeby sme dakedy mohli dat spolu prechadzku a zoznamit sa, bo mi je trapne, ked sa miname v maxe abo v hypernove...rada by som pozdravila, ale asik by si sa cudne pozerala ze kto to...a co chce... 😎

zuzla2
2. dec 2008

ahojky...
endri,ale to xce len prispievat a hned sa budes citit,ze si v kolektive 😀 kazdy raz tak zacinal 😉
hej a capri spominala...nem problem...a aj keby si do mna drgla dakde v obchode..tak by bol prvotny sok,ale prezila by som 😀 😀 😀 len pekne,ze ty vies kto ja som a ja nemam o tebe ani paru ani slychu 😀

to i my raz ked isli na dovolenku,tak som sa jednej v Ke na letisku prihovorila...bo sa mi zdalo,ze xodi na MS...ta reku sak za opytanie nic nedam...ta holka bola xvilu vyhukana,ze jak to mozne,ze som ju spoznala 😀 😀

endrixa
2. dec 2008

ahojte...tak ok, nabuduce drgnem...capri sa ma pytala ze jak to viem ze to ty...tak podla vanessky...a podla kocika na rusinskej v lete... 🙂 ...no presov maly je...ale az teraz mi doslo jak je dost jednoduche ludi identifikovat i celkom nevinne len tak nahodou...to ani nehovorim ze ake jednoduche je to zneuzit...hmm...asik by sme mali byt viac opatrne... 😎 ....sak sledujem ze i nitka sa nam nejako zatajuje...aj vam nejde JOJ?...nerada by som nevidiet panel...

tina_
2. dec 2008

ahojte, baby, akosi nie som v stave prečítať všetkých 88 strán príspevkov 🙂 , mám čo robiť s malou (a kedy prečítam asi ďalších skoro 30 strán o nedonoseniatkach...ale snáď aj to bude, chcela som sa vás opýtať, či neviete tu v PO o nejakom dobrom zubárovi - a ako som videla v jednej téme - čo by bol najskôr lekár a až potom podnikateľ 🙂 , ja potrebujem zmeniť zubárku a muž potrebuje preventívnu. veeeeľka vďaka.

capricieux
autor
3. dec 2008

ahojte
nejak som nemala naladu 😒 bola som dnes u svojho krsniatka ale zabudla som fotak tak zas nic .......
tina neporadim so zubarom, ja sa horko tazko dostanem na preventivku 31.12. 😀
zuzi ako sa mate? bruno chvalabohu v pohode, asi to bol len plany poplach, dufam, nech to nezakriknem 😉
co s tym mikulasom v sobotu? uvazujme o tom

zuzla2
3. dec 2008

pekny vecer...
tina ja som ti poslala ip 😉
endrixa jojka isla...resp. nam neislo nic,bo nas odpojilo,co to ten upc odkupil ci co..ta mm vecer utekal kupit antenu a to nastavoval 😎 ale ta nevidela som ani ordinejsn a ani panelak 😖
capri ta ja neviem jak s tym mikulasom..ja xcela strasne ist..ale ta listok som nekupila minuly tyzden..mm maka cely vikend (ale to by hadam na xvilu mohol odbehnut 🤐 )..ta neviem..vy idete????
u malej to bol asi tiez len poplach...este sa stane,ze raz do dna zakasle...ale ta nic jej neni, bo vystraja jak furt 😀

capricieux
autor
3. dec 2008

😀 😀 😀 ta potom dobre
no ja by som chcela ist a sa ta preto pytam ze zavolam mirke nech nam balicky pripravi a ze jej dam potom peniazky, lebo tiez nejdem, pripadne sa tam zajtra stavim a dam aj za teba 😉 len daj vediet
endrixa nezalezi na veku babetka, staci ze napises ze co mas nove, ze co si robila a nemusis ziadne podrobnosti aby to dakto zneuzil 😀 😀 😀 foto nemas ta ta nemame podla coho spoznat 😀
ja mam ale iba jednu kamuflaznu podla ktorej neviem kto by ma spoznal 😀 ci hej zuzla ozaj si ma spoznala hned ked si ma videla 1x?
zajtra sa chystame do KE na rodinny vylet, joj baby tak sa tesim, fakt potrebujem dakde vypadnut 😝 pre mna je najhorsi stereotyp, brrrrrr
a v piatok som volna tak co sa prejst? mohli by sme aj do mesta keby bolo priaznive pocasie, bo sak teplo je do pohody 😉 no ja furt cakam dajake navrhy a kde nic tu nic
aspon kolegyne by ma mali vyvencit v sobotu vecer 😀 dostanem darcek na mikulaska, mochito 😀 😀 😀
som prisla z cvicenia ta mam dajaku naladicku ne? hehe 😵
padam si varit caj a kus sa natiahnut bo od rana, a dnes sme vstavali skoro - pred 6 😖 , som si nesadla
papa

capricieux
autor
3. dec 2008

joj tak toto je asi najdlhsi prispevok co som kedy poskladala 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre