• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prešovčanky II

8. januára 2016 
ale napr. minuleho roku som urobila len stud.pecat...na viacej som sa nezmohla :grinning: jednak sme sa este iba zabyvavali a jednak mala bola mala :pensive:

a inac dnes je tiez vonku fajne..aj ked sa troxa pomracilo :sunglasses:
16. dec 2008 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no to aj ja :grinning: uz som dala aj ingrediencie nakupit :grinning: :grinning: :grinning: no ta dufam ze nebude trapas :grinning:
16. dec 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzla 2 - nnoooooo ty si môj vzor :slight_smile: do budúcna

Kto to u vás poje???? Asi máš veľkú rodinu :astonished:
16. dec 2008 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
capri neboj nebude...a kedy das piect..ja asi este dnes vecer..lebo ked tam xcem prihodit aj slnecnicove semiacka,tak musim teraz..len neviem co s tym hakom..lebo sa bojim,aby som ho tam potom nezabudla...nebudem mat ako piect :pensive:

stani no velka ako velka rodina :grinning: :grinning: :grinning: ja, manzel a mala :grinning: a to 25ho ideme k nasim a svokrovcom..ale vsak to sa neskazi..zjeme na silvestra :sunglasses:
16. dec 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmm ... nooo ako pozeram, musim naplanovat ochutnavky ... :slight_smile:
16. dec 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto robi ochutnavacie dni??? :fearful: :grinning: nex sa aj ja pridam :dizzy_face: :grinning:
17. dec 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak moja mama urcite robi ochutnavky...uz sa tesim... :slight_smile: ...ozaj ako bolo na vianocnom posedeni s vianocnym puncom?
17. dec 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caf
bolo vyborne :wink: fakt, dnes sa mi velmi pacilo
aj ked bruno dostal od jedneho chlapceka a spadol na hlavu :frowning2: ale bolo to v pohode, no musi sa ucit ako to chodi v zivote
inak som sa inspirovala zuzlou a neviem ako ona (sak napise) ale ja si davam vinko a kukam ally mcbealovu a uplna pohodicka bola dnes
17. dec 2008 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
gratulacia malemu maxovi k 5temu mesiaciku zivota :wink: nech sa drzi a rastie a je zdravy
18. dec 2008 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..
bolo super...aj mne sa lubilo..a ja som sa neinspirovala nakoniec vinom,ale cesnakovym xlebom,ktory som hned vcera musela upiect :sunglasses: a dnes este idem robit pomazanku :grinning:
to Max ma uz 5mesiacov??fiha,tak to leti :confused: :sweat_smile:

ja mam pocit,ze na mna daco lezie...a mm to isto neni :grinning: zacala som smrkat,kychat,kaslat..neviem,ze ci ma aj hrdlo nezacina boliet...asi to vecer predsa len budem musiet vypalit nejakym tym jednym poldecim :grinning:
dnes som stihla konecne vydrhnut koberec v detskej a upiekla som skoricove klbka.sice na klbka s ami to nepodoba,ale xuti to dobre :grinning: a uz i mala mi stihla vstat..dnes isla skoro spat,bo rano skoro vstavala..vraj 6:10 :angry:
18. dec 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.

dakujeme ku blahozelaniu...tazek capri ty uz kukas elicu mekbilicu...dala by som si povedat...a s vinkom k tomu...hmmm...tesim sa az sa raz k tomu dopracujem...taka nostalgia ma chyta zo starych cias...inak dneska som kukala fotky vo facebooku dotycnej...a to jakto ze tak rychlo mas toto dvd...to je teda expresne...
a zuzla klobuk dole...ta ty taka pekarka...ja sa mam este vela co ucit...ja by tiez tak chcela piect...ale mi to moc nejde :frowning2: ...ale asik sa budem musiet ucit cim skor, sak uz mama som, ta budem musiet svojmu dietatu daco fajne napiect :slight_smile:

tazek zajtra ideme von?...tesim...aspon urobim prestavku...bo linku mam na plane pratat...a taaak sa mi nechce...dneska som pratala skrine chodbove...mangel styri tasky veci vyniesol... :sunglasses: ...som to kustik prevetrala...hned mam lepsi pocit...bude kde ukladat vianocne darceky :grinning:
18. dec 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.tak moja este zatial manzelka vam uz asi nikdy nenapise.v piatok minuly tyzden sa rozhodla ze opusti mna aj Lilku a odide s milencom. Navyse sa vzdala vychovy malej. Momentalne byva u sestry a vyzera to tak ze je jej super.Kasle na mna a o malej ani nehovorim. Stale sice pevne dufam ze sa knam vrati ale neviem. Ja ju velmi milujem a potrebujem a nie menej ju potrebuje mala.noo uvidime ako to dopadne. drzte mi palce. Opusteny Jozo ( manzel ) a Lilka.papa.
PS.: ak sa k tomu co som napisal chcete vyjadrit tak kludne.kazdy den sa pridem pozriet co je medzi vami nove a pripadne vam napisem aka je situacia.
19. dec 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufff...nic viac ani menej...drzime vam palce nech ste znova stastna a spokojna rodina... :slight_smile:
19. dec 2008 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm...co dodat?? hadam len to,aby sa nitka spamatala a vratila sa k vam :wink: , Lilka mamu potrebuje :pensive: a tebe prajem vela,vela sil :sunglasses:
19. dec 2008 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem ale tie sily uz dochadzaju....a este aj vianoce pred dverami...
20. dec 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...kuk sem kuk tam...a tu stale nikoho...my hlasime nove miery...uz mame 10kg a druhu vcielku za sebou...vraj do vianoc sa nam maju dva zuby ukazat...tak ich cakame... :slight_smile:
22. dec 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky..
ja mam doma uz mm,takze nemam cas na net :sunglasses: a stale nieco este robim :unamused:
teda peknu vahu mate :dizzy_face: to nasa ma asi teraz tolko :grinning: asi nemas mlieko,ale smotanu :wink:

a keby som sem uz neprisla,tak Vam prajem krasne vianocne sviatky a pod stromcekom vela, vela darcekov :dizzy_face:
22. dec 2008 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak stale nic nove... akurat sme sa zacali viac hadat a uz sa rozbehli aj sudne tahanice a o uradoch ani nehovorim... jak sa snazim tak sa snazim nejako sa v dobrom dohodnut ale furt to nejde... na to musia byt proste dvaja... keby som tu ani ja uz neprisiel tak prajem aspon Vam vesele sviatky a stastny novy rok... tie nase budu smutne ale co nam ine ostava len ich prezit... majte sa krasne... sice by som sa mal zastavit tuna este ale neviem...idem s malou na sviatky k mojej mame... doma by som to totiz nevydrzal...
22. dec 2008 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj my vam prajeme krasne vianoce, vela pohodicky a vela lasky a veeeeela darcekov a stastnych deticiek :dizzy_face: :slight_smile: :wink:
23. dec 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj my sa pridavame....stasne a vesele vianoce....vela vela darcekov a nech nam aj nasnezi.... :slight_smile:
23. dec 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
24. dec 2008 o 15:59 • xtinka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
24. dec 2008 o 17:56 • nitka
takze netusim co sa deje kto komu co kradne ale nicky xtinka a nitka su bloknute, ak sa objavi prava nitka nech napise email na zuz11.modrykonik@gmail.com, nevytvaraj si ale novy nick, dik baby
25. dec 2008 o 01:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte to som ja Jozo... nitki manzel...zatial... vraj som vam zneprijemnil temu..tak sa nehnevajte... mimochodom vsetko je postarom....
26. dec 2008 o 06:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jožino tak sa drž sem tam som nakukla aj k vám z Po ale ja som inak z Bj. Dúfam, že sa cela situácia da do poriadku ale ak nie tak nechápem tvoju manželku ako može kašľať na svoju malu :frowning2: tebe prajem veľa veľa sily a viac šťastia na výber buducej priateľky tak ahojte pa pa a šťastný n.r. :dizzy_face:
26. dec 2008 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. tak co tu nikto nechodi??? kazdy ma cez sviatky vela roboty??? prajem stasny novy rok vsetkym...
31. dec 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahooj:slight_smile: Zelame vsetkym krasny zaver roka a este krajsi ten nasledujuci :slight_smile:
31. dec 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridavam sa...vsetko naj v novom roku..nech je lepsi ako ten minuly :wink:
1. jan 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahooooj tak aj my vam prajeme vsetko dobre do noveho roka hlavne vela zdravicka :wink:
2. jan 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem a nápodobné želám všetko aj Vám
3. jan 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok