Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
26. apr 2008

hojte...
to co boli vcera za cistky??ale neva no,mame novu temu 😎
my palime na nakup a potom mame roboty jak na koscele...ta mozno poobede alebo az vecer tu nakuknem..a ked sa mi bude xciet,ta vam napisem dnesnu noc 😀

anita78
26. apr 2008

Dík Capricieux za novú tému 😉 .

nitka
26. apr 2008

cafce fešandy...ta to co to tu za bordel?ta me nema poražic? 😀 😀 ta to bars velo piseme ta uz nas museli vynulovat 😀
ta ja vcera odnesla malu ku svekre a isla kus trsnut a dnes som bola po nu nedavno sme prisli domof
zuzla ja som malej kupila v Gate tie ponozky 2 ks za 38 Sk tie co su oznacene 1Y to su na jeden rok a su nam este celkom dobre ale kupila som jej aj na 2 roky aj triko s kratkym rukavom som jej kupila za necelu stovku sebe mikynu za 400 a triko za 199 takze ceny su tam celkom v poho
dnes som bola reklamovat topky v Alteru lebo sa mi cele rozpadli,dajaky tutmak mi vcera stupil na nohu a a posla cela pracka s topanky do ritky 😀 ze do 30 dni sa mi ozvu ale ze mozn aj skor taze mozem si ist kupit nove topanky a stary mi vravi v tej predajni sak si kup tu...ta som mu skoro topanku do hlavy rucila 😀 kupim dalsie za 500 a po tyzdni ich mozem vyhodit a este aj z dnuka sa mi roztrhli ale neriesim....skocim do cinaka a za 500 kupim dakde aj 2 a mam sväty pokoj...minuleho roku som kupila od sikmookych a mi vytrimali rok
juuuj jak fajne vonka,ľudze salene uz v kratkych rukavoch chodza po vonka 😀
kto sa hlasi na pondelkove stretko?

nitka
26. apr 2008

akoze paradamala mi odpadla na gauc 😀
mam o zabavu na vecer postarane bo neznam kedy vstane a kedy pojde princezna spat

capricieux
autor
26. apr 2008

nitka a kedy v pondelok, mozno by som sa aj pridala 😎

nitka
26. apr 2008

ta mi so zuzlou choime o druhej stretko je pri lidli a do mesta pareme ale ta ked bude teplo tak snad pojdeme aj doobeda

nitka
26. apr 2008

no mala pospala pol hodku ale len tak lezi a pozera minimax ani teplotu nema ale taka je smutna ta neviem co sa jej porobilo

zuzla2
26. apr 2008

cafte..zas som tu na skok..pridem az vecer 😉
nit casu..dnes som cely den makala,konecne to u nas vyzera pekne...ale zajtra predpokladam,ze bude zas vsetko po starom a moja robota v prdeli 😖 tatik zobral malu von na prexadzku, boli skoro 3hodky,tak som si s kludom robila...este potrebujem umyt kupelnu a urobit zakusok..navarene uz mame aj na zajtra,tak pevne verim,ze i zajtra bude pekne,aby sme mohli ist von 😎
jasna vec,ze som za stretko..prisposobim sa, mala mi pospi aj v kociari..aj ked posledne dni zacina byt aj v kociari dajaka nervozna 😠 dnes je tiez dajaka nervna..zeby jak jej mac ?! 😕 😀 (nitka pamatas minule vonku,ne??)
nitka znas,ze ja musim furt lepsu akciu vyuzit..sveter z 598 na 198 a muzovi tricko z 298 na 98..ta nekup to..sumne vecfi tam maju,len na takeho slona jak ja problem kupit 😖
a s topankami nezavidim..si mala ist dnes do Rena..mali zas na vsetko 20percent dole 😉

no dobre..idem, pridem 😀 😀 😀

drobcek2007
26. apr 2008

cafce 😉

drobcek2007
26. apr 2008

mozem sa pridat? 🙄

drobcek2007
26. apr 2008

no dobre tak nie 😠 ☹

nitka
26. apr 2008

jasne ze hej drobcek nta co si namyslena? 😀
hej zuzla pamätam ta ty by zabudla? 😀
ta ja myslela ze vy boli caly dzen von a vy pratali hej?ja mam upratane od vcera okrem kupelne
ta dufam ze cely tyzden bude pekne lebo ja doma na rici neposedim bo osivejem
musim kuknut na nete počko jake bude

drobcek2007
26. apr 2008

nitka ta na vsetko 😀

drobcek2007
26. apr 2008

inac neviem ci nahoda ale baska uz 4ty den vie sama zojst z postele 🙂
boze ale keby ste ju pritom videli 😀 😀 vyzera to tak ze vie co robi 😀 😀 😀 😉

nitka
26. apr 2008

😀 😀 to mi aj moja robila ale potom ju to uplne preslo 😀

drobcek2007
26. apr 2008

a kedy 😀 😀

drobcek2007
26. apr 2008

kde ste ☹
vy tu dojdete ked ja pojdem 😔 😔 😔

drobcek2007
26. apr 2008

takze stretko hej a bezomna ☹ 😒 😠 😠 😠
ta pekne od vas 😢

nitka
26. apr 2008

sak sicke dame stretko co ty zas stresujes 😀

drobcek2007
26. apr 2008

ta mne nikto nevolal 😖 😢

nitka
26. apr 2008

sak ani mne ja se sama pozvala 😀
ja som dala navrh ze v pondelok stretko a vy musite nahlasit pocet kolko vas pojde 😀
jooj m treba ist do sprchy a tak sa mi nece ze az

drobcek2007
26. apr 2008

ked ja robim do tretej 😨

capricieux
autor
26. apr 2008

no a ja chodim von uz okolo 13tej, no aspon do pol cesty by som vas mohla odprevadit, uvidim podla situacie ako sa bude citit maly, niekedy je tiez nervozny v kociku 😒

drobcek2007
26. apr 2008

capri 😠

zuzla2
26. apr 2008

no uz som back 😀

drobcek2007
26. apr 2008

no konecne 😉

drobcek2007
26. apr 2008

zuzla vcera sme boli na nakupe a vies co sme kupili? 😵

nitka
26. apr 2008

kukam ordinaciu v archive bo by som sa zabila keby som ju nevidela 😀

nitka
26. apr 2008

capri nic se neboj vsetko bude bude nervozny ta mu dame lizatko 😀 😀

zuzla2
26. apr 2008

ne co ste kupili??? 😉
inac mala sa tiez uz zoparkrat pustila dole z postele,ale som ju zastavila...bo ona jasna vec,ze isla predkom..rozumej hlavou 😀 ta sme jej ukazovali,ze ma ist zadkom,ale dajak bars nepoxopila..zato ked sme boli u nasix, ta vyliezla na gauc...ale ta oni ho maju nizsie ako my...
som musela ist s muzom povynasat smetie 😀
nitka asi by sme sa mali resp. mohli raz prisposobit capri 😉 😀 bo ja to poznam..teda ak ma takeho ako moja mala..ja som sa snou donedavna velmi neodvazila ist daleko 😖 bo jak mi raz zacala vrieskat,ta konec sveta 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre