Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

capricieux
autor
9. máj 2008

zuzla tak my sme to vyriesili tak, ze konstrukciu zlozenu mam v aute v kufri a maleho dam do vanicky, vajicka alebo sportaka a dole ho nakliknem na konstrukciu 😉
inak neviem neviem, rado to vymyslel uplne genialne 😉

nitka
9. máj 2008

zuzla ti poviem keby som mala tolko love hned berem nevies cenu za kolko chcu predat?

nitka
9. máj 2008

zuzli ja by ti odporucila za cukrarku moju babcu ale ona uz moc nevidi takze uz nerada robi torty my sme mali z budovatelskej co nam davali robit dodovi kolegovia pre malu ale len take obycajne srdiecko a bola bars fajnova...z cukrarne viktoria v ziadnom pripade nedavaj robit samy humus normalne mastna torta bleeeee 😝

zuzla2
9. máj 2008

capri ta ja xoc by aj dala do kufra...ale ta mam smolu..bo moj muz bars velky pan,ta musi xodit kazdy den do roboty na aute 😠 😀
nitka neviem,ze za kolko..ani by som nevedela,ze predavaju..len sa muza pytal,ze ci su u nix v meste dajake realitky,bo ze by im tam dal naj ponuknu..
a to hladas pre vas??? 😕
jo a karolinkafe na jakom si ostrove??? 😕 sakra treba pre teba vymysliet dajaky kratky nick..bo kym tvoj napisem,ta aj zabudnem co som xcela 😀

ja som sa dala do zehlenia..ale som si musela dat prestavku,bo som dostala xut na zmrzku 😝 😀

nitka
9. máj 2008

zuzla zuzla zmzka heeeej?ta to uz sa hlasi prichod cetky 😀
jj pre nas akarolinkafe volaj kajka urcite sa nepohneva a je na korzike 😀 no uz som ti sicko vykecala uz nebude ani mat co odpisat sorry kaji 😉
zuzli ale ta urcite to bude poriadna palka za byt

zuzla2
9. máj 2008

ta aj keby cetka nemala prist,ta zmrzku ja mozem hoc aj kazdy den 😎 a som objavila fantasticku z tesca tiramisu,ta sa jej neviem dojest 😀
ta co tak odrazu podnajom?? pravdupovediac mala by som platit podnajom,ta radsej hypo..ale zas mas pravdu...urcite to bude palka za byt...celkovo byty isli veeeeeeeeelmi hore,co je na Presov uz teda na hlavu padnute...my keby isli teraz kupovat jak sme kupovali,ta skoro o milion by sme dali viac..teda dali ako dali..nedali,bo by nam uz nevysla hypo 😖

nitka
9. máj 2008

asi ma budu musiet zavriet za vrazdu svokry 😀

nitka
9. máj 2008

lebo inac sa to neporiesi
mozte byt radi ze mate take svokri ake mate

zuzla2
9. máj 2008

nitka o tom po tom 🤐 😀 ja skor mozem byt rada,ze mame byt 😀
a coze sa stalo??

nitka
9. máj 2008

zuzla o tom potom ale uz jej konecne niekto povedal pravdu tak to staru nastartovalo a hnusne urazala mna a keby len mna tak mi to nevadi lebo mna dokaze urazit iba inteligentny clovek a ona inteligentna nie je,ale zobrala do pysku moju mamku,ktora na nu nikdy krive slovo nepovedala a povedala o nej este horsie veci na co nemala pravo
chcela stara vojnu bude ju mat...ja som bezkonfliktny clovek ale co je vela to je vela a verim ze vojnu vyhram kedze som nikdy nikomu neublizila,ale to mam za to ze ku kazdemu chcem byt dobra a pomoct mu a tu je moja odmena ☹

nitka
9. máj 2008

zuzli ti poviem pravdu ze sme raz mali hypoteku ale to sa neda...moj stary nedokaze zarobit tolko aby sme si ju mohli dovolit,akze som zvedava co a kao poriesime,tvoj m nezna za aku cenu chcu predat byt?cez realitku uz nikdy viac 😠

zuzla2
9. máj 2008

neznam..bo on sa ho ani nepytal...ale ked tak pozerame reality,tak po 1800t isto nekupis teraz...a pravdupovediac,ked ste to nezvladali platit vtedy,tak teraz uz toboz ne... 😖
no a podnajom..co som teraz naryxlo kukla..tak takyx 10t pocitaj...takze nic moc...to bude jeden z vas robit len na podnajom..nezavideniahodna situacia... 😒

a zas tu uz len my dve ostali??? 😕

gabrielkabj
9. máj 2008

čafte babky v Bj sa idu 3-izbáky po 1 200 000 až 1 500 000 a to neprerobene no prízemie sa dá zohnať aj lacnejšie 😕

nitka
9. máj 2008

ta to len my dve nezodpovene matky,ne? 😀 😀
drobcek robi jak otrok? 😀 ta tota budze mac love ci pana zavidzim jej 😉 😀

nitka
9. máj 2008

ty kokso dobra cena 120000 za 3 izbak ale bardejov ee ja presovcanka sekcovcanka a tak to musi byt

nitka
9. máj 2008

ty kokso to je palka citaj
Predám 3-izbový byt s loggiou (2. poschodie) na Sekčove s dobrou polohou, v blízkosti bytu sa nachádza obchodné centrum, škola, škôlka... Má murované jadro. K bytu patrí pivnica. Cena 2 250 000, pri rýchlom jednaní možná dohoda

gabrielkabj
9. máj 2008

ved Bardejov je v pohode či nie? A u vas po čom idu 3 izb. ak chceš mam známeho právnika ktory ma realitku v Prešove je to moj velmi dobry známy robil mi všetky zmluvy možem sa ho opítať či niečo nema za fakt dobru cenu

gabrielkabj
9. máj 2008

je vyjadrenie k svokre: nie si jediná chápeš nie hi hi 😀

nitka
9. máj 2008

gabi hej chapem 😀 😀
toto je tiez fajn ale asi by som musel avykradnut banku
Predám 2 izbový byt (57 m2) bez balkóna na sídlisku Sekčov. Byt sa nachádza na 7/7p. na ulici Laca Novomeského a je čiastočne upravený. Byt má murované jadro, upravenú kuchyňu- vstavaná plynová varná doska a multifunkčná rúra, vstavané skrine, botníkové skrinky a kompletne rekonštruovanú kúpelňu. V byte je prípojka na kábelovú televíziu. Na radiátoroch sú namontované nové regulačné ventily a merače tepla. V blízkosti sú ZŠ, MŠ, nákupné a zdravotné stredisko. Cena: 2.500.000 Sk

zuzla2
9. máj 2008

gabrielka ta uz i v BJ isli hore??bo my ked zacali hladat,ta sme hladali i v BJ a taky celkom slusny 3i samo,ze na Vinbargu bol za 950t..a bol aj dobre zrekonstruovany...
nitka len BJ neporovnavaj s PO..bo tu je ovela viac pracovnyx prilezitosti..v BJ bieda nenormalna...keby sme tam ostali byvat,tak muz by furt musel do PO doxadzat..bo tam by si taku a tak platenu pracu nenasiel 😖

ja teraz tiez kukala na pis.sk na ceny..a skoro zo mnou spadlo...tu na L.Novomeskeho 2i bez balkona..co to sice mal..ale 2500t..sak oni uz nacisto osaleli..ta my 4i by za kelo predali??? 😕
taze ked by si xcela byt,tak pocitaj,ze 2miliony a vecej...

zuzla2
9. máj 2008

nitka sranda bo o tom som teraz pisala 😀

nitka
9. máj 2008

😀 😀
sak som minule i v novinach citala o kolko isli byty hore v blave trojizbak 6 000 000 ale ta tam i ine love zarabaju ale i tyk sak u nich v BA garzonka 3 000 000 a u nas telo trojizbach ale ta na chudobny vychod 3 00 000 za 3 izbak ci pana asi doraz zacneme kradnut tat ykeby teraz mala predavat byt ta si milionarka 😀

gabrielkabj
9. máj 2008

mat tak 2 000 000 a pozemok tak sa pustim do stavby domu pozemok aj mam ale medzi BJ a PO

zuzla2
9. máj 2008

gabrielka a kde??? my keby boli mali medzi BJ a PO ta ideme naisto stavat..sice muz i tak v poslednej dobe rozprava o dome..ale poxybujem,zeby sme sa dakedy do toho dali..bo kebyze hej,tak uz len tu v PO,alebo v blizkosti...
nitka ta i na Blavu to privysoke ceny...celkovo na slovensku isli byty veeelmi hore...uz je to neumerne..a dnes dat za stary 30rocny byt viac ako 2miliony,tak isto idemm radsej stavat,lebo viem,ze mam nove...

zuzla2
9. máj 2008

ono sa treba narodit 😀
bo mi muz dnes hovoril,ze jeho kolega maju 2byty...tak,ze jeden idu predat..kupia pozemok asi tu v Salgoviku,zoberu hypo a ten druhy si nexaju..mu hovorim..a ten druhy prenajmu,tak jak doteraz a z toho budu platit hypo, pripadne daco dolozia 😎

gabrielkabj
9. máj 2008

pozemok mame v obci Kobyly je to nejakých 12 km od Bj ved vieš, že? A ty si v Bj kde bývala?

zuzla2
9. máj 2008

heh..jasna vec,ze viem,kde to je..bo moja mama odtial poxadza 😀
ja som nebola priamo z BJ 😉

nitka
9. máj 2008

zuzla ta ja se nedobre narodzila 😀
dakto ma 2 byty a dakto ani jeden
bardejovcanky nerusim vas nahodou?este si tu piste ze mate rovnake kamosky ta ma hodi o zem 😀 😀

gabrielkabj
9. máj 2008

Neverím napiš mi do IP-čka ako sa volala tvoja mama za slobodna bo aj moj otec je z Kobyl ta určite sa poznaju a nechodiš tam ku babke? Ešte budeme nakoniec nejaká rodina 😕

zuzla2
9. máj 2008

ta ja sa len tak polodobre..bo ja mam len jeden 😀
a nerusis,bo ja gabiku urcite nepoznam 😉 ale zato jej mala ma krasne meno..toto som ja povodne xcela pre Vanesku 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre