Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
15. máj 2008

ja hore od 7ej..to bola zas noc...ja uz nevladzem... 😖 a mm mi povie,ze vzdy vie kedy je mala hore..hahaha..som sa pobavila, lebo dnes som sa o tom dobre presvedcila.
od 3tej do pol5 som poriadne nespala,iba driemala ☹

capricieux
autor
15. máj 2008

dobre ranko
ja tiez zuzla, tiez vacsinou len driemem ☹

capricieux
autor
15. máj 2008

a hore som od 6 a maly zacal plakat v rekordne kratkom casu, uz o 10:30 😒

nitka
15. máj 2008

ja bola na poste poslat kocik,na nakup kde som zas nechala 300 korun za nic 😠 a idem uvarit hraskovu polievku a vyprazany syr

nitka
15. máj 2008

zuzli ides dnes von?nece sa ti ist so mnou do tesca?

zuzla2
15. máj 2008

von idem..ale ta do tesca sa mi bars nexce ist 😒 jedine ked pojdem,ale nazad s muzom,bo nevladzem 😖

nitka
15. máj 2008

zuzla zuzla ta mne s tebe porazi 😀 no ta jak chces a ked sa ti nece do tesca ta co idzeme na pifo?

nitka
15. máj 2008

a kedy ces ist von?ci mam dzuky davat spat ci ne....

zuzla2
15. máj 2008

ta moja najedena,ta by som aj mohla ist..ale taka dajaka je nervna,ze az...jedlo mi povyhadzovala..len prsnik by xcela..ani na wc nemozem ist..joj dnes mam normalne dost 😢
a ani pivo nexcem..som mala este aj vcera vecer 😎 ja xcem len dakde sadnut a sediet..ale ta to pri mrnavej sa uz dajak neda..
keby aj mm si zobral dovolenku,naj si oddyxnem troxa..ta de..nemozne..bo by v robote mohli vyhlasit rovno bankrot 😠

nitka
15. máj 2008

juuj sumne fotoze a to kedy ste kupili taky supis bazen s gulickami?perfektny je ten bazen

nitka
15. máj 2008

dost fuci von

nitka
15. máj 2008

zas neviem co obliect

zuzla2
15. máj 2008

ta to uz asi mesiac dozadu..

nitka
15. máj 2008

z mesta ide poriadna burka takze zatial pockam ze co vlastne sa bude diat ci to rozfuka
a kolko stoji taka sranda?ani si sa nepochvalila

nitka
15. máj 2008

trafeny kon jak zdochyna

nitka
15. máj 2008

uz sa hrmi...
zuzli ked robis vyprazany syr ta rychlo ho pecies ci pomaly

zuzla2
15. máj 2008

ta dobre,ze som precitala,co si napisala..bo ja uz mala malu poobliekanu 😒 ta som ju povyzliekala...a ked nebude prsat,ta pojdem von..v najhorsom pripade sa skryjem v maxe a mm po mna pride 😀
ta sak sa nebudem zo vsetkym xvalit ne... 😉 normalne stoji bazen 499,ale bol v akcii za 399

zuzla2
15. máj 2008

mi nexce odosielat prispevky 😠
tak stredne peciem...pomaly velmi ne,lebo by bol samy olej a ryxlo by sa pripiekol 😀

karolinkafe
15. máj 2008

Caute baby. No dnes ten kon je zas nejaky zdochnuty 😅 Tak co uz vam presla burka, ci este nie? To je este premenlive pocasie, take najhorsie, lebo o pat minut bude zas slnko palit, tak treba byt pripraveny na vsetko 🙄
Ja som varila spenat a cuduj sa svete MM to zjedol 😀 a zevraj mu chutilo 😅 Nestazujem si, lebo on spapa vsetko co mu dam na tanier a nikdy nefrfle 😉

karolinkafe
15. máj 2008

No konecne mi to po stvrt hodine poslalo 😠

zuzla2
15. máj 2008

aaa..spenat nemusim 😀
kdeze tu je zamracene,hrmi a uz aj prsi..mne mala zaspala..robotnici odisli ,ta fajne..len by som mohla upratovat..ale ta sa mi nexce 😖

karolinkafe
15. máj 2008

Ja radsej idem robit, lebo ma ten kon uz se.e 😠

karolinkafe
15. máj 2008

Jej uz sa to zlepsilo a ide to rychlejsie 😅

karolinkafe
15. máj 2008

Ja inak spenat zboznujem, ale nikoho do toho nenutim 😅 keby drahy nechcel tak mu spravim nieco ine, ale spapal a chutilo mu 😉

karolinkafe
15. máj 2008

Uz fakt bezim do roboty. Tak sa tu mozno poobede stretneme, ked teda nebudete na pive 😅 paaaaa 😵

zuzla2
15. máj 2008

tak bez,ale sa nezabi 😀 pa

nitka
15. máj 2008

cafce ta mi 2 hoky fajne pospali,idem odnest staremu jest a pojdeme asi omov a budem upratovat uz by sa patrilo vonku je aj tak 17 stupnov takze ziadna vyhra

nitka
15. máj 2008

to co to uz aj slnko vykukuje

endrixa
15. máj 2008

ahojte baby... nitka nebola ty dneska v milk agru...to len tak na okraj...

drobcek2007
15. máj 2008

je tu niekto? 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre