Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
15. máj 2008

ta to odpoved sak uvidime ze na com ju odnesie z blavy 😀

nitka
15. máj 2008

no teraz mi kocka napisala ze k posteli treba este matrac a rosty ze to vyjde cela postel na 6 000 no ta to kus privela ne?juuj ale ked taka sumna je

zuzla2
15. máj 2008

ta je pekna..ale ja uz mam vyhliadnutu inu...ale neznam kelo stoji..zatial to neriesim..mm bude musiet zarobit odmeny,zeby som mohla o tom rozmyslat 😀 😀 😀

nitka
15. máj 2008

sak ja neznam kde mam hladat

nitka
15. máj 2008

v PO prdlajs kupim

nitka
15. máj 2008

ci pana uz sskorojedenast tak parem dopratat kuchnu a utekacka spat lebo rano vstavam 🙄
paaa a pekny viiikend snad v sobotu sa tu zastavim 😉

gabrielkabj
15. máj 2008

čawte ja vas len pozdravím lebo už 3 dni som tu nebola inač ta postel je pekna ale ja chcem poschodovu kupiť ved chcem ešte jedno mimino predsa 😝

nitka
16. máj 2008

cafce ja vas dosla pozdravic a ucekam perny vecer predomnou 🙄
paaaa

karolinkafe
16. máj 2008

Caute. Presne jak som hovorila - mam volno a vonku prsi 😠 😠 😠 Pritom vcera ani jeden oblacik na oblohe nebol 🙄 Ta co uz, smola. Stravim den doma pred pc 😀

karolinkafe
16. máj 2008

Aha nitka tak ty uz mas pracovny vikend 🙄 A sranda, lebo v rovnakom case sme napisali. 😵

gabrielkabj
16. máj 2008

tak ok len precujte ja som už dnes odpracovala ale zajtra ma čaka dalšia šichta. Tak sa tu teda pekne majte pa pa

karolinkafe
16. máj 2008

Gabrielk ty tiez pracujes? A co robis ak sa ta mozem opytat, ze o jedenastej uz ma odpracovane? 😅

zuzla2
16. máj 2008

caute..nam nesiel net 😠

karolinkafe
16. máj 2008

A ja ze ste sa vsetky na mna.... 😀

zuzla2
16. máj 2008

kaji ne...ale to ked nitka robi,ta tu jak keby skapal pes.. 😖 ozdaj jej nezavidim..17hodin v robote byt..sak toto uz ne s kostolnym poriadkom 😠

karolinkafe
16. máj 2008

Ved prave. To ani ja jej nezavidim, navyse je aj chora 😖 Toti sefovia vyuzivaju jak sa da, este pre slobodnu osobu sa to da zvladnut, ale ona ma rodinu....musi to byt tazke 😒

karolinkafe
16. máj 2008

Sak ja aj preto nechcem v restikach a baroch robit. Len jednu sezonu som tu robila v jednej pizzerke na plazi a nikdy viac 😒 Clovek beha jak blby, ludia su nervozni lebo vsetci chcu naraz jest, pritom maju cas ved su na dovolenke 😠 a plat na ho..o 😅 A tiez nechcem robit v noci, takze to som presla na ine 😉

karolinkafe
16. máj 2008

Boze akurat tu isla reklama ze od pondelka zacnu davat Domcek v prerii 😅 si pamata ten serial este dakto? Sak to starina neviem kolko rocna. to uz fakt nemaju co vysielat 🙄

zuzla2
16. máj 2008

matne si nan spominam 😉 a ty co teraz robis???
ale vidno,ze to asi vsade ludi vyuzivaju..ja by som tiez nemohla v restike robit..lebo ja by som tak dlho nevydrzala na nohax stat 😖
boze tu je taky hluk,ze az 😖 mala mi pred xvilou zaspala,ta dufam,ze potiahne aspon hodinku..lebo uz sa mi raz prebudila..kedze vrtali akurat tam ako mame spalnu...ked sa zobudi,tak asi pojdeme von...

karolinkafe
16. máj 2008

No ja sa teraz staram o jednu turisticku rezidenciu. Teda robim recepcnu, sekretarku, obcas aj upratovacku 😅 ale sama si urcujem kedy robim, teda jasne ze podla prichodov turistov 😉 , napr aj dnes som si volno vzala a sefovia ani nevedia 😅
U vas je dnes pekne? Ta este stastie ze vam zas v nedelu nevrtaju jak minule. To u vas bolo ked si dobre spominam ne? 😅

karolinkafe
16. máj 2008

Inak na ten serial si aj ja len tak matne spominam, ale ked som videla reklamu tak som si spomenula, ze ked som bola este skolkarka tak to chodilo 😅

zuzla2
16. máj 2008

vies co..bolo tu rano tak nijako..som myslela,ze ci nebude aj prsat..ale sa vyjasnilo a troxa svieti slniecko..a je aj celkom teplo...
minule co vrtali tak to nebolo v nedelu..ale volno bolo..8.maja..

a jasna vec,ze mala sa zobudila..vydrzala necelyx 30minut spat 😖

karolinkafe
16. máj 2008

A vonku ked sa prechadzas tak ti v kociku trocha nepospi?
Na toto si aj ja z bytovky pamatam, ze ludia vrtaju a vrtaju. Som sa dakedy smiala, ze to su uz mury jak emental 😅

zuzla2
16. máj 2008

doteraz mi vonku spala v pohode..a odrazu sa jej neviem co porobilo...ked ju dam lahnut,ta vkuse vstava,vyhadzuje si ciapku atd...minule sme domov isli s placom a pri bytovke mi zaspala 😎
uz by som aj vypadla hned von..ale robila som salat a musi sa mi vyxladit..a tiez som dala prat...dufam,ze dokym sa je vyberiem,nezacne prsat znova 😀

no to mas pravdu..v byte je vsetulinko vsetko pocut 😖 a ja nato iesom veelmi zvyknuta,kedze som cely zivot byvala v dome..

karolinkafe
16. máj 2008

Ja to mam zas naopak. Cely zivot som zila v bytovke a teraz byvam v dome 😉

drobcek2007
16. máj 2008

achoooojte 😉

zuzla2
16. máj 2008

ta ja bola vonku..a jasana vec,ze ked som vysla,ta som rozmyslala,ze aj idem naspat dovnutra..bo tak bolo zatiahnute,ze az strax..ale ta nakoniec osm to riskla a isla aspon do Maxu...jasna vec,ze dazd sa nakoniec nespustil..keby som bola vedela,ta idem predsa len do mesta

gabrielkabj
16. máj 2008

ahojte ja pracujem v obchode mi z manželom máme spolu obchodik rozličný tovar a pracujeme tam na striedačku inak som ešte na materskej a chystám sa do školy, teda ak ma vezmu hi hi

zuzla2
16. máj 2008

no gabi tak klobuk,ze sa este xystas studovat..aj ja som kedysi vravela,ze ked sa mi narodi dieta tak si dorobim skolu..ale teraz nemam nato ani len pomyslenie...pri tom mojom certovi som rada,ked mozem ist na wc 😖

drobcek2007
16. máj 2008

to co dnes mate vsetky volno alebo co???????????? 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre