Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

tinika
17. jún 2009

No ja si tiez myslím ze v PO rodiť je lepšie aj z toho dovodu, ze budem mať návštevy, ked to na mna príde, nemám to daleko a ako aj moja svagrina hovorí tak ako tu aj v saci sa mozu lekári zle vyspat hihi no ja asi pojdem do monobloku a čo sa týka lekára nechám to asi na náhodu, kto bude robiť, kedze svagrina sa kvoli mne nepotrha aby dačo vybavila kedze tam robí a v tom čase uz bude tiez na materskej. HOci telefony funguju, minuly rok z grécak vyvolavala kvoli sesterka jej muza a teda aj mojho hihi ta dame sa prekvapit ale necakam nic

yaotzin84
17. jún 2009

Ej tni neboj , ked to budes mat zasebou a male pri sebe bude vsetko jedno.
Najlepsie je neocakavat radsej nic a budes milo prekvapena alebo aspon nebudes sklamana. :DDDDD
A inac aky ste mali den.

dada27
17. jún 2009

deň bol celkom v pohode,dnes sme prali polovicu plišákov,kopu prádla ,a keď pozriem na tú kopu,čo mi treba žehliť 😠
Detičky uź spinkali pred ôsmou,ešte rýchlo polievať kvety,skleník....
a ešte ma čaká robota na novinách /ĽUbotický spravodaj/ 🙂

dada27
17. jún 2009

som mala dnes pocit,že na Danielku stále krićim a vyhrážam sa jej varechou 🙂 nejak vedela stále vymyslieť také somariny,čo ma vytáčali neskutočne a potom ma hnevá,źe sa na ňu zlostím a neviem sa cez to nejak preniesť 😒

dada27
17. jún 2009

sasasx teraz som si pozerala tvoj album,a tie fotky s tym veľkonočným vajcom sú úžasné 😀 😀 😀 ako ste ich urobili?

ivana82
18. jún 2009

Ahojte, prajeme vsetkym nadherne slnecne rano 🙂

Dadi, aj ja mam niekedy pocit, ze sa na malickeho zlostim, pokricim trochu a potom sa hnevam, ze som sa neovladla, myslim, ze kazda uz mame toho niekedy dost a potrebujeme to niekde vyventilovat. Viem, ze nasi drobcekovia si to nemusia odniest, no stres a zlost niekedy vedia narobit riadnu paseku... 😖 ja sa potom malemu vzdy ospravedlnim, aj ked viem, ze tomu este nerozumie, no ja mam lepsi pocit...

yaotzin84
18. jún 2009

NO ved keby tie nase deti neboli taky vymyselnici, co uz s nimi narobime, aj my niekedy na malu kricime a potom ked placka tak nam je to luto, sem tam dostane aj o zadku, ale vzdy ju potm ppolulkame ked je po velkom placi a popritom jej vysvetlujeme preco dostala po zadku, lebo neposluchla dvakrat.

sasasx
18. jún 2009

ahojte
dada>tie velkonocne vajicka su pstrosie;) takze netrebalo robit ziadnu fotomontaz;) mamina ich maluje, takze sme mali doma velke zasoby.
inak sme sa dnes presli k tomu zahorjanovi a ma zavrete, lebo je na skoleni...tak skusime o tyzden, hadam sa uz bude dat aj dovolat, kazdopadne dik za radu. si ma potesila, ze je mily...uz sa aspon tak nebojim ist tam s malym

yaotzin84
18. jún 2009

Dievcence pridite kuk vcera mi dosli chtune chlapcenske supravky s lanovymi krataskami na traky a s trickom do nich, modrozelene.
a dievcata pre vas dosli minie tricka a rifle , alebo bodynka maminka ma lubi

adrianamickova
18. jún 2009

ahojte 🙂
dada..ako ste dopadli u lekárky?
mňa začína pobolievať zub ☹ tak ešte toto mi chýbalo 😖

yaotzin84
20. jún 2009

Zelame vsetkym pekny dnik my dnes budeme sportovat.

dada27
20. jún 2009

Ahojte všetci, yao pekné poćasie k tomu športovaniu ,idete sa prejsť 4 km v boji proti rakovine? 🙂
Adi ešte ťa bolí ten zub,súcitím 😒
my sme u doktorky dopadli tak,že Danielka má len veľmi málo oslabenú imunitu,tak nemusíme brať žiadne lieky 🙂
a čo sme boli s obidvoma na gastre,tak danielka je v poriadku a Katka má reflux,tak nám dala tabletky 😒
Zajtra máme odpust,tak dnes bude perný deň-šalátik,koláciky mňam mňam 😀

adrianamickova
20. jún 2009

už sme doma z výletu....boli sme v Pavlovciach,pri konoň,boli tam furmanské preteky,tak sa aj deti viezli na koníkoch,aj malé žriebätka sme videli,Sonka sa bozkávala s koňmi 😀 😀 aj sme sa prešli lesom,aj sme si kúpili suveníry,normálne trhy,guľáš,pečená klbáska,čačky pre deti.......boli sme pripravené aj na dážd,galoše pršipláše
hrubé svetre,ale aj tak amálka ochkala zima zima zima,cestou domov zaspali,idem si dať kávu aby som nezaspala aj ja 😀

adrianamickova
20. jún 2009

tak naozaj dnes už nevystrčím päty z domu,teraz sme sa vrátili z opekačky..čas nanič,ale deti mali výbeh a spoločnosť priateľov tak to je do každého počasia 🙂
večera,sprcha teplý čajík telka a posteľ..... 🙂 🙂 🙂

yaotzin84
20. jún 2009

hej hou pozdravujeme, my sme boli v KE na sportovy den z manzelovej roboty, mala sa vyblaznila cestou domov zaspinkala , my sme boli teraz von s kamaratmi a cakaju nas dalsie dve svadby no parada

yaotzin84
22. jún 2009

Tak vam vsetkym zelame hlavne pekny aj ked uprsany den, dnes je to tak na lenosenie v posteli.

ivana82
22. jún 2009

Ahojte, aj my vam prajeme krasny den... 🙂

yaotzin84
22. jún 2009

Ahoj Ivi a ja som si myslela ze tu uz nikto nechodi tak mrtvo tu je ako sa mate? ako rastie maly Tonko?

dada27
23. jún 2009

dobré ránko všetký maminkám a detićkám,dnes to vyzerá na trošku lepšie počasie 🙂
Chystáme sa do centra Srdiečko detićky sa zabavia,vypijeme kávu,poklebetíme, privítame všetkých 😀

yaotzin84
23. jún 2009

Dadi tak to je super, a ako vam dopadol bazarik, my sme lutovali ze sme nesli lebo sa nam doma len kopia veci.

ivana82
23. jún 2009

Ahojte, tak prajeme az teraz pekny hoci uprsany den, cely den nam nesiel net, tak az teraz...

Dani - mame sa fajn, len nam idu dalsie zubky, tentokrat horne jednotky, takze v noci spime maloco, ale nestazujeme sa 🙂 Ako sa mavate vy? Ako ide obchodik? Dari sa? A co Emka? rastie ako z vody?

yaotzin84
23. jún 2009

No parada, ja si to pamatam nam zas idu zadne stolicky tak tiez mame mrnkave veceri, aleinac je to ok, mala uz bezka vkocike ani nechce uz byt v kociku pomaly, ani to uz nie je pravda ze pred rokom bola taky drobec, a co sa tyka obchodiku, je to ako kedy, ale nestazujem sa nakolko nas pozna malo ludi, ale dufam ze sa to bude postupne rozbiehat, zatial si mamicky chvalia.

ivana82
23. jún 2009

Urcite sa Vam bude darit, najma ked budete mat stale take super ceny ako mate 🙂 asi to chce len cas a trpezlivost, co? A co sa tyka maleho, tak ja si neviem predstavit, ze to uz ma 7 a pol mesiaca, zda sa mi strasne velky 🙂

Prajem krasny vecer

yaotzin84
24. jún 2009

No tak to dufam, ceny sme nepozdvihali vcera som zazial taku situaciu prisli nam uz veci aj pre vacsie deti vies a jedna pani obzerala mikinu, a povedala a to je cinak ze to stoji tak malo, tak som sa usmiala a povedala jej naspat, nie je to cesky vyrobok a je lacny preto lebo sme sa rozhodli dat mamickam pekny tovar za dobre ceny.
Tak uz pootm nehovorila nic len sa usmievala.
Je jasne ze mamicky ked uvidia detsky obchod automaticky ocakavaju vysoke ceny, nemam este prehlad co stoja vanicky a lehatka v meste musim ist obkukat.

ivana82
24. jún 2009

Ahoj Dani, vanicky stoja okolo 250 - 300 sk (prepocitaj si to na eura) a lehatka co som pozerala biele najjednoduchsie stali 119 sk a take farebne s obrazkami stali okolo 150 sk. To su ceny ked sme my zhanali potrebne veci pre maleho, takze z novembra. Nemate nahodou bodynka s napisom: lubim tatinka, lubim maminku?

ivana82
24. jún 2009

...inac, ja truba... pekne rano a krasny den kazdemu prajeme obaja 🙂

yaotzin84
24. jún 2009

Ano mame take bodynka od 74 a vyssie myslim ze az do 104 velkosti , farby su rozne, mame take ze lubim maminku, maminka ma lubi, najtatino na svete zatial s tymito tromi napismi a farby su zelená ,modrá, smotanová, biela, zlta a ruzova . Cena jedneho vyjde 5 eur.
Tak pootm poho ja mam vanicky za 9 eur takze som lacnejsia lehatka mam v podobnej cene. Tak som spokojna :DDDDDDD
Hej aj my zelame pekny den, dnes ideme zhanat satky tak dufam ze mala bude pekne sedkat v kocarku lebo budeme musiet asi zhanat traky na chodenie

dada27
24. jún 2009

Ahojte dievčatá práve sa kúpeme a ideme spinkať 🙂
Danka a Yao,ten bazárik nemal nejakú vysokú účasť,ale kto chcel si našiel aspoň trošku pre svoje detičky,Chceme ho urobiť ešte raz,ale neviem ,či cez prázdniny je vhodná doba 😒 Ak tak moźno na jeseň ,neviem

yaotzin84
24. jún 2009

Tak potm parada nam prave ostali zimne a jarne veci takze skor si mamicky vyberu.

dada27
24. jún 2009

tešíme sa uź teraz 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre