Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
4. dec 2008

bre ranko...
hej pojdeme 😉 tak zavolaj Mirke nex pripravi aj pre nas...ked bude este volne 😔
a podla fotky som ta veru nespoznala 😎 aj ked tak na tu fotku pozeram,tak dake crty tam su 😀
a ja sa nebojim,sak naj ma spozna kto xce 😉 i ja spoznavam inych takto...ale uplne do detailov zo sukromneho zivota sa nesnazim zachadzat 😉

ja vcera sla neskoro spat...az ked skoncila hodina detom..mm este neskor..ma zobudil potom..ta mam nerv,bo som nevyspata 😠

endrixa
4. dec 2008

ahojte...dnes zasa vyzera pocko tak nanic...lepsie by bolo keby snehu bolo a slniecko svietilo...capri daj vediet ako v KE...co si nakupila a tak...jak vam fajn ze uz Mikulaske balicky riesite....hmm my az o rok...i ked s mangelom si ku rodicom ideme vyzdvihnut tie nase...sak i my furt deti sme.. 😀 ....asik idem zehlit...bo sa mi dajako nazbieralo... 😒

danielkapo
4. dec 2008

Ahojte 🙂
tak znova po dlhom case zdravim aj ja 😉 Super, ze vsetky deticky zdrave, moja mala uz tiez, mala riadnu nadchu asi dva tyzdne no ale - klop klop - uz je konecne oki. A sa pochvalim hned na uvod, asi druhy den uz krasne stvornozkuje 😵 tak sa teda vytesujem z toho a bude asi sranda na vianoce budem musiet okolo stromceka nejaky plot postavit 😀
Ja sa tiez tesim na Mikulasa, Simke spravim nejaky balicek aspon s bananikmi a jablckami kedze ine nemoze...no myslim, ze jej uplne postaci aj ligotavy papier s mikulaskom...
Majte sa krasne

zuzla2
4. dec 2008

endrixa asi uz mas dozehlene..skoda som ti mohla priniest aj svoje 😀
danielka gratulujem ku 4nozkovaniu 😉 ale kym sa nebude vediet postavit,tak hadam by stromcek nemala zvalit..horsie to bude u nas... 😔 😎
capri ta co si nakupila??? joj i ja by zas isla...aj ked sme boliv sobotu...ale ta asi uz az po novom roku pojdeme 🤐

a kto sa hlasi??mohol by mi prist upratat..bo bordel neskutocny...umyla som riad, zacala robit jest a mozem umyvat zas 😠 a mala mi dnes spala az hodinu 😠 😠 😠

capricieux
autor
4. dec 2008

ahojte kocky
tak my sme uz dorazili, bolo fantasticky 😵
boli sme najprv v optime, sofii som kupila v hm nohavice a inak nic, nemala som naladu na nakupy, cakam na vypredaje 😉 podobne ako zuzla sa chystam potom po novom roku, inak jedny boty sa mi pacili ale ani nemali moje cislo tak dilema bola vyriesena 😖
v kike sme kupili brunovi paradne boby, mali akciu, su akurat pre take male deticky tak sa vytesujeme, ho pofotime a hodim vam tu foto, tiez sme kupili kos na separovany odpad 😉
v optime sme sa najedli a fajne posedeli a v kike sme v detskom kutiku sa trochu zahrali a my s radom sme dali kaficko 😉 pohodicka
este sme potom skocili do centra, bruno akurat zaspal tak sme sa fajne presli, skoda len ze tie stanky este neboli spojazdnene ☹ na to som sa velmi tesila, no a po ceste spat zacalo prsat tak sme utekali k autu, samozrejme este na milkshake, do McD take away ako vzdy ked sme v KE 😀 😀 😀
celkovo bolo super super, no ale ked pojdem na nakupy tak jednoznacne maleho musim doma nechat, lebo uz mi vsade tam utekal a ked som ho brala spat tak zacal hystericky revat bo nechcel ist ani na ruky ani do kocika 😀
v CA maju celkom dobre ceny ale detske ani moc nie a ani neni nejaky vyber, no to zas ja asi porovnavam s prahou tak to tiez nie je dobre 😀
zajtra asi uvazujem ze este skocim do maxu pre mamku mam daco vybrate tak len vramci prechadzky s brunom
papa
hej a gratulujeme malej simonke k stvornozkovaniu, na brunovi som to milovala ked tak ritkou vrtel a uz ho nebolo 😀 ale viac milujem ked uz chodka ako namesacny, rozkosny je 😵 laska moja

zuzla2
4. dec 2008

ta ty sa zas rozpisala 😀 hotovy roman 😀 😀 😀
my sa do kiky ani nedostali,bo mala fest vystrajala..sa s nou uz neda xodit po obchodoch 😠 podobne vystupy jak vy,i my mali...
a samo,ze ked sme v ke,tak nemozeme vynexat uja mc donalda 😝 😀 aj ked na kfc to nema,ale tak furt lepsie jak nic 😀

capricieux
autor
4. dec 2008

no ta ja som si povedala ze uz ked pisem ta poriadne, ne? 😀
a na vikend co planujete? ja umyvanie okien 😀 to si zase uzijem 😉
som nasr.... z toho pocasia, sak to neni mozne ze furt tak depresivne a bez snehu 😖

zuzla2
5. dec 2008

bre rano...
no ja planujem prezliect periny a umyt okno v spalni..a mozno aj v detskej...vpredu nebudem..sak som umyvala v septembri..a to by mi uz mm povedal,ci som ok,ked okna umyvam 5x do roka 😀
a dnes idete dakde?? bo ja,ze do mesta pojdeme,ale ta neznam,ze ci zas nepoprchava 😠 tak mozno pojdeme kuknut do Maxu...

capricieux
autor
5. dec 2008

dobre..
no tak treba mi nakoniec urobit ze dost velky nakup, tak mozeme sa stretnut v maxe, ale musim ist autom lebo v kociku by som to neuniesla 😀
ale kedy sa chystas?

endrixa
5. dec 2008

no teda...kazdemu okna umyt treba...ta aj nam...ale asik sa neoplati...bo furt leje a leje...to bude mikulas....inak baby to ste ma teda sklamali, ja cakam kedy max podrastie, aby sa s nim dalo chodit po obchodoch...ale asik to tak skoro nebude ☹ ....mozno chvilku ked bude sediet v kociku, bo teraz sa nam v obchode budi, bo mu teplo je a ked je hore tak sa nudi, bo sa nema na co pozerat...

capri je daco v maxe zaujimave...chcela by som ist zajtra pokukat...tiez hlavne pre mamku a schwester...dajake oblecko...do Ke asik nepojdeme...nebudeme to silit...max dnes vyvadzal ako blazon...neviem co to mal za den...este som ho takeho nezazila, to fakt 😠

a zuzla...hadaj co vidim ked kuknem kus napravo...toto iste pradlo na zehlenie co pred par dnami som pisala ze idem zehlit...riadne to flakam...ale zajtra budem musiet fuknut, bo ta kopa rastie a rastie...inak ked si spomeniem v lete jak sme plienkovali s latkovymi a rano o siestej som zehlila...ta to nepravda uz... 😎

neboli ste v meste kuknut mikulasa?

zuzla2
6. dec 2008

no caute 😎
ta okna som neumyvala..som zhodnotila,ze netreba 😎 ale pradlo na mna furt zmurka,ze pod ma ozehlit..takze endrixa mozem ti ho doniest 😀 len som dnes periny prezliekla..inac sa mi nic nexce...mm maka..ta nic z neho..taka dajaka otapena dnes som 😒
v meste sme neboli vcera..aj ked sme sa xystali..ale mm dosiel az o stvrt na 5...tak kym by sme tam dosli,tak by bolo mozno aj 5...tak sme len isli do maxu...ludi do bludu i kus...mala na mikulasa len pozerala..matka a kubka sa bala..to rev neskutocny a na lienku sa aj usmievala... 😀

capricieux
autor
6. dec 2008

caf
ja uz mam 3 okna umyte 😉 som rada, akurat peciem kura na obed, najeme sa dame kafe ulozime maleho a chystam sa dat dokopy celu linku, vyumyvat zvnutra no proste vsetko 😖
ale ked to bude hotovo tak budem najstastnejsia na svete 😀
vecer sa chystam von na mikulassku party a do kina na temneho rytiera, hlavne na pukance sa tesim, zuzi sak daco ti odlozim 😀
endrixa v maxe neviem co je lebo s malym sa nakupovat neda takze ja som len vbehla do toho obchodu so spodnym pradlom a kupila supravu mamke aj sestre 😉 velmi pekne tak som rada ze to uz mam za sebou a hlavne mali na mikulasa 30% zlavu tak este aj to som vymakla 😉 😀
a este budem mat jednu cestu do re reservedu a tam kupim radovi dajaku polokoselu a ockovi dajake spodare 😀 a hotovo
v meste sme neboli ani my, bolo hnusne pocasie, ale potom som to lutovala ked som videla v spravach
😖
hej a zehlila som vcera vecer celu kopu 😀 som so sebou spokojna 😉 😀 😵

endrixa
6. dec 2008

no teda capri...klobuk dolu...hmm ...my dneska obliehali max...ale kupila som darunky, ta spokojna som, nie sice s ponukou vianocnych inspiracii, ale daco som vybrala nech to uz mam pripravene...este to zajtra dorazim v dm kozmetickymi dristami a mame nakupene...ale doma som teda nestihla absolutne nic...teda len take bezne sobotnajsie upratovanie...hmm...linka ma caka, okna, pradlo na zehlenie, prezliect postele...teda perny tyzden...kiezby to uz bolo za mnou...ale fakt neviem kedy to robit...bo kym max spi ta nestihnem nic, len poupratovat bezny bordel a popripade navarit...a vecer ked zaspi sa mi uz teda nechce... 🙄 ...to vy kedy to stihate?
inak capri neberies ma na tu mikulassku party? hmm..by som sla dakde...ozaj jak to vyzera v peoples? som bola prekvapena ze motopub prerobeny...si si myslela ze sa tam este dakedy ocitnes?
no uz po chvilke volna...ideme sa kupat 😎 ...ideme vyskusat maxa hodit do velke vane...teda ona je velke jedine pre maxa.. ☹

capricieux
autor
7. dec 2008

cafce
tak super ze si nakupila, spokojnost 😉
ja cez tyzden neupratujem vobec bo sa neda takze to vsetko stiham ked pratam celu sobotu 😠 😖 ale stane sa ze sa na to vyflakam 😀
na mikulasskej party bolo fantasticky 🙂 ked mi baby poslu fotky tak tu nieco zavesim
v peoples je to super a hlavne tie drinky no ja tam chodim na mojito a urobila som si aj foto s favorite drink 😀 sak uvidite
ako sa pacilo maxovi vo velkej vani? urcite si super zaplaval 😉
dnes finale talentov 😀
tak neskor

zuzla2
7. dec 2008

caute..
capri tak to si teda postihala...ale mne az tak komplet netreba upratovat,kedze som to robila pred narodeninami mm 😔 😉
my uz len darceky svokrovcom a to mm starost 🙂 aj ked uz vraj cosi vybrate ma,tak uvidime...
len fakt je,ze s malou sa neda xodit po obxodox...neskutocne vyvadza 😠 len by xodila,samo,ze drzat ju nemozeme..tak to je katastrofa 😠 😠 😠
endrixa neboj..ani ja nestiham bezne cez tyzden..jednoducho sa to pri dietati neda...vacsie upratovanie sa robi cez vikend,ked je doma aj mm... 😅

a dnes veru ide finale..taks om zvedava,ze kto to vyhraje... 😎

capricieux
autor
8. dec 2008

dobre ranko
tak OSB 🙂 no ziadne emocie, ale vlastne da sa, mam rada taky tanec
co dnes?

capricieux
autor
8. dec 2008
zuzla2
8. dec 2008

ahoj...
no OSB...ja som rada,bo som im fandila 😀 ale bolo mi luto Martinky..vidno,ze je to dieta a strasne to preziva 😖

a ten tvoj talent je tiez dobry 😀

capricieux
autor
8. dec 2008

zajtra ideme?

zuzla2
8. dec 2008

jojo 😉 konecne uz...bo malej to uz xyba... 😔

capricieux
autor
8. dec 2008

oki 🙂

endrixa
12. dec 2008

ahojte....ako pozeram tu nikoho...kde ste vsetci? azda uz nikto neni na materskej ale v robote?...abo nas ovladol predvianocny zhon a nikto nema na nic cas? 🙂 popravde chyba mi to, ze tu nitko nic nenapise... 😖

stankah
15. dec 2008

ahoj dievčatá tak ja sa pridávam k tejto téme

endrixa
15. dec 2008

stankah pridaj sa ... 🙂

zuzla2
15. dec 2008

endrixa jak si uhadla?? 😅 veru veru pracujeme...vsak pripravy na vianoce vrcholia 😉
ahoj stankah... 😉 gratulujem k tehu 😵

endrixa
15. dec 2008

ahoj zuzla, ta ja uz myslela ze sama tu som... 🙂 , ta u nas sa upratovanie este len rozbehne...bo mangel dovolenku ma...ta povaruje bejby....dufam teda....ze ty uz aj napecene mas?....daky dobry recept...?...inak dneska v meste kvety kvitnut som videla...ani sa mi nezda ze vianoce za dverami...super teplo teda dneska bolo....

endrixa
15. dec 2008

zuzla ozaj uz aj vypekas ??
😀

stankah
16. dec 2008

no včera bol dosť teplo na december a ku večeru dokonca nejaky dážď so snehom sa mi maril.

Ja som na marodke takže okna veľmi umývať nemôžem a vypekať hmhmh ja veľmi sladke nemusím a manžela to tieš veľmi neláka, tak verím že keď prídu detí aj pečenie nastane 😉
Ale upečiem........ bábovku 😀 , alebo aj niečo suché??? veď času mám habadej

capricieux
autor
16. dec 2008

ahojte 🙂
ahoj stanka
ja este nevypekam, az buduci tyzden, tento nemam vobec cas 😒
zajtra mame v centre vianocny punc 😀 tak sa tesim, hehe detska party 😀

zuzla2
16. dec 2008

endrixa ja uz mam na polovicu povypekane 😎 zatial len vanilkove rozky,linecke,medovniky,ktore su neozdobene a klastorne rozky,ci jak sa volaju..ale totoe musim este obalit v cokolade a orechoch...
a este sa xystam robit skoricove klbka,studentsku pecat, burizonove gulky,alebo aky to ma nazov..a mozno este suhajdy..ale ta toto vsetko asi az cez vikend...
hmm..a prave rozmyslam,ze som sa xystala este aj nieco slane....tak uvidime...ale vsetko robim len z jednej davky...takze sice bude viacej druhov,ale zas az tak toho vela nebude 😀 😀 😀

a i ja sa zajtra tesim na punc a caprin xlebik 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre