Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
29. máj 2008

pipinka kde ste??? 😀

nitka
29. máj 2008

nikto nic?ta ja idem na vyjazd
zuzli ked budes mt cas ho tote umelecke fotoze 😀

zuzla2
30. máj 2008

cafce..
nitka vcera nebolo casu a dnes tiez nemam,bo naryxlo upratujem..hodim ix v pondelok,ok??? 😉

prajem prijemnu pracu...

nitka
30. máj 2008

ofkej v pohode vytrimem do pondelka
dakujem a tebe prijemne stretko a neozer sa 😀 😀

karolinkafe
31. máj 2008

No cafce 😅 Ta ste tu toho vela nepopisali, ze tote tri dni co som sa tu neukazala. 😅
Vsetky vas zdravim a dobru noc

drobcek2007
31. máj 2008

kaji dobru 😔

nitka
1. jún 2008

Ja len na skoka pozdravit zajtra sa vam ozvem co nove 😉

karolinkafe
1. jún 2008

Caute babule. Uzili ste si MDD s detickami? 😉 Dufam, ze zajtra prozpravate 😵

nitka
2. jún 2008

cafce kocky,zuzli ako bolo?pis het bo ja zvedava
kaji ta ja v robote bola ale doobeda sme boli chviluv maxe tak mala dostala cukriky a bslon ktory jej samozrejme praskol 😀
cez vikend sa chystame skamosmi do zoo do KE dufam ze vyjde pocko...
dostali sme 2 pozvanky na svadb ale neidem ani na jednu bo to zo straeho strany aja take akcie nepodporujem 😀
co mate nove?

zuzla2
2. jún 2008

caute...
dodatocne vsetko naj detickam k MDD..
nitka bolo suprovo..sice som bola do 11stej,ale neva..organizacia na figu,tak som povedala,ze ked bude po 15rokox a nebudem mat male bejby,tak sa znova do toho pustim ja..z 38 nas prislo 17 a triedna..ale vsak kto xce ten pride 😎 bolo dobre si zaspominat na casy minule 😀 vsetkyx som spoznala az na jedneho a to mali aj ostatni problem 😀 o 10 musel po mna dobehnut m,lebo mala sa prebudila a vrieskala 😢
domov sme prisli vcera poobede,ale hned sme vybehli do mesta..reku,ze ci nebude daky program a na nic sme nenatrafili 😖 tak sme dali zrmzku a zakecali sa s bratrancom a jeho rodinkou..ix maly je o den mladsi od nasej 😀
potom sme este zasli do Maxu..ani tam sme uz dokopy nic nevideli..poxodili dake obxody a isli domov..hej a videla som tvojho stareho s malou a svokrou (???)
teraz mi mala spi,ta som mala cas cosi natukat..ked vstane ideme von,zase po obxodox...jo a nakoniec robime 2oslavy..xcela som,aby bol aj moj oco,tak preto 😀

nitka
2. jún 2008

zuzli ked bude casu hod fotoze z naso velkeho stretka 😀 uz som na nich zvedava

nitka
2. jún 2008

takze dobre bolo hej?dobre ist tak kdesi vypadnut ze?a co vraveli na teba?malu si im neukazovala na fotozach dajakych?uz vcsetci maju deti?
jj so svekru se prisla synovi postazovat ze ju serco boli znas jak furt 😀

zuzla2
2. jún 2008

uz ix mam stiahnute v kompe...len teraz nemam cas ix vkladat 😔

malu som ukazovala jasna vec..a este je kopa slobodnyx, nieto,zeby uz mali deti 😀

nitka
2. jún 2008

ta ja natentovana
umyte vyzehlene vlasky a mne buchne sud s pivom rovno do ksichtu ta smerdzim jakpijak 😠 😠

nitka
2. jún 2008

no prave kukam ze nase kociky moon bugi kiss isli dole o 1200 sk takze stoja 3600 no dobre ze ja nekupila 😀 😀

capricieux
autor
3. jún 2008

ahojte
no tak ja v poslednej dobe nemam vobec cas 😒 maly je strasne zly, ale mame uz prvy zub 😀 no zatial iba jeden, ked to takto pojde dalej, ze budu vyliezat po jednom a s takym krikom tak neviem neviem 😠
aj od nas detickam vsetko najlepsie
zuzla to si mala stretko zo strednej? no tak buduci rok to caka aj mna 😀 som zvedava (boze 10 rokov to je 😕 ) ale nam to leti
uzite si den

zuzla2
3. jún 2008

caf caf...
capri gratulujeme k zubku..tak druhy vam vyjde tak do 2-3tyzdnov 😉
hej mali sme stretavku zo strednej 😎 veruze ten cas ryxlo leti 😕 to clovek vidi na detox..

nitka to de si nasla za taku cenu??bo ja vsade stale za cca 5t..
vcera,ze uz pridam fotky, ale ta ma m podsadol za komp pozerat film 😖
vonku je tak dusno,ze sa neda vydrzat..ja vcera isla az o 3tej a i to to bolo skoro..dnes idem az okolo 4tej...sak som myslela,ze so mnou dakde hodi 😠 mam rada teplo,ale az take zas nemusim...este,ze v byte mame prijemne 😀

nitka
3. jún 2008

cafo cafo pipinky 😀
zuzli ma MMB ich maju za 3600 Sk ja idem kupit teraz obycajne golface tie klasicke malicke lahucke lebo ideme na dovolenku sa musim pochvalit tak urobte kuk na link 😀

http://www.samuel.sirava.sk/
zuzli povedz m ze nech me netoto ze fotky musis pridat llebo to je zivotne dolezita vec ze z jeho manzelky moze byt uspesna fotografka 😉
ja dnes prisla na tretu do roboty,tak sme boli na nakup a v maxe aj u otca,ci pana nebezpecne horuco von 😀 nemusim take horucavy
capri blahozelam z maleho je frajer uz mu mozes dat do rucky kuracie stehno a moze papat 🙂 😉

nitka
3. jún 2008

tha ja sa zabijem do vody jaka soda v roboce sama v bare sedim na nete ta nedobre mi 😀 😀

karolinkafe
3. jún 2008

No len nezabijaj sa 😉
A to kedy na dovcu idete. Dufam, ze budete mat aspon tak teplo jak teraz 😵

nitka
3. jún 2008

ta dakedy v july
minuly rok sme boli v Bojniciach a cely tyzden najvecsie horucavy ake kedy boli a ni jeden mrak na oblohe toho roku by to mohlo tiez tak vyjst lebo nezaplatim za dovcu a nebudem sediet v chate ako puk
viky sa neozyva?

karolinkafe
3. jún 2008

Fajne ze vam to tak vyslo. Bo u nas tento rok asi do predvcerajska stale len prsalo, tak nezavidim tym ludom, co tu boli na dovolenke 😨 Ale co uz, to si nevyberieme 😅
No neozyva ☹ tak fakt neviem co. Len tu jednu sms poslal nasim a odvtedy nic. Aj ja som mu pisala, ale neodpovedal 😒

nitka
3. jún 2008

ta dufam ze maj bude horuci a potom letne prazdniny budu stat za prdlajs
mne z neho porazi ja ked dojdem cez vikend na cyprus za nim ze co sa neozyva svojej laske ta uvidzi ten cirkus 😀 😝

zuzla2
3. jún 2008

nitka uz som urobila kuk na MMB a videla..ta ked pojde na 2500 ta kupim 😀 mozno teda....
caf kaji 😉

capricieux
autor
3. jún 2008

jeeej super nitka, uzite si to, zuzla co je na MMB? zvedava som???? 😀

karolinkafe
3. jún 2008

Caute baby 😉 Neviem ci je tu este niekto 😅
Zuzla co chces kupovat?

nitka
3. jún 2008

cerus tak v bare je okrem mna sefa a sefovej 6 ludi parada dzivocina 😀
ta chata co som hadzala link neznam ci vyjde ci pana sak to vsetko uz poobsadzovane,me porazi to uz sa ani clovek na dovcu nedostane ked sebe nerezervuje termin uz na vianoce 😀 cez vikend budeme hladat nieco
konecne budem cely vikend so svojim starym a malou to uz davno nebolo

zuzla2
4. jún 2008

cafce
tak konecne som pridala fotky 😔
capri to je mimibazar 😉
kaji..ale to som povodne xcela ten kociar moon,ale sa mi zdal velmi drahy...ta reku,ze ked pojde tak na polovicu,budem mat money a muza z toho neporazi 😎 , tak kupim potom ten 😀
nitka ta co uz stary konci v robote,ta preto budete spolu??? 😉

no kym mala spi,ta sa idem najest a pustit sa do upratovania..

seruste 😀

nitka
4. jún 2008

zuzli a kde su fotoze z mesta? 😕
jj dal vypoved ide do mesta na terasku a zacina az od pondelka
v piatok stary slubil ze ideme do mesta pustit dajake lovky,kupit golfac a daco na seba na obeik pojdeme pofotime malu v parku dnes by mal dojst fotak konecne bo ked ne ta bude vojna 😀
moje dieta ma uz dve noci po sebe take stavy ze vstava rano o stvrtej a do piatej sa hraje tak uz som na nu zla skriknem lahnut zavriet oci ta aj zaspi potom 😅 😀

zuzla2
4. jún 2008

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

aj my mame posledne dni take noci,ze mala vstava coraz skor...dnes to bolo uz o pol piatej 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre