Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

nitka
29. apr 2008

ta mne uz docista hrabe ta uz som upratala kupelnu este idem sklad-cize detsku 😀
idem poutierat prach v obyvke pozametat poumyvat dlazky,umyt riad 😀 😀
rano musim ist k lekarke lebo malej dajak neprechadza choroba ani lieky nezabrali ja mam asi zapal priedusiek

nitka
29. apr 2008

uprataneeeee 😀 este pockam stareho a pojdem spat...rano neznam kto za mna vstane k lekarke
zuzli pocuj od dnes maju mat v tescu body s kratkym rukavom 3 v baleni za 190 Sk-to velo?ty teskačsky odbornik ta povedz 😀 😀

drobcek2007
30. apr 2008

cafce tak ako? 😵

drobcek2007
30. apr 2008

zuzla ako vaneska 😲
magg no vojenska nemocnica este funguje je to troska dalej za kasarnami

zuzla2
30. apr 2008

cafte..ja sa tu uz vcera nedostala..samozrejme som z ordinacie videla az 10minut 😠 malu sme uspavali prosim pekne hodinu a pol 😢 ja uz nevladzem..v noci kazdu xvilu hore...ona revala a ja s nou...uz som zrela na psyxiatriu ☹ aspon pospala do 8:10...teraz rano nemala teplotu,ta som zvedava jak to bude pokracovat cez den...ani antibiotika nexce...musime ju salit a davat jej zo striekacky na lyzicku 😖
no,ale ta dost bolo stazovania...len kebyze byvam vyssie,ta asi si to uz hodim 😔
nitka to sa mi zda vela,ked ja vtedy kupila 7 za 203..a potom kupil este muz neakciove 7 obycajne so zvieratkami za 250...
capri a vy kvoli comu xodite na rehabilitacie??? 😕

capricieux
autor
30. apr 2008

ahojte
no zuzla tak to ti nezavidim ☹
preto lebo maly ked mal 3 mesiace sa pri pritahovani do sedu netahal a hlavicka mu visela dole, klasika "vojtovka", no a ked sa tam raz dostanes tak ta tak skoro nepustia z pazurov 😒
som jak mechom udreta 😠

zuzla2
30. apr 2008

juj,tak ani ja ti nezavidim to cvicenie ☹
mala mi spi,ta mam troxu volno..bolo by mi treba povysavat,ale to by som ju zobudila...

inac ma stve,ze som ju ucila zaspavat podla tej knizky, aj sa mi to darilo a teraz budem musiet odznova pocuvat ten jej zalostny narek:(

zuzla2
30. apr 2008

tak uz nespi 😠
mi volal muz a zjavne ju zobudil telefon 😖

capricieux
autor
30. apr 2008

jooooj 😒

nitka
30. apr 2008

cafce mi boli u lekarky
lilka ma len akysi sirup a ja antibiotika,lieky na vykaslavanie a este mam krvave podnebie-nevie ci mi praskla zila alebo co,brala mi aj vyter z hrdla v utorok budu vysledky,nemam chodit koli antibiotikam na ostre slnko ta mozem sediet zajtra doma,dnes este asi pojdem von lebo zoberem tabletku az vecer...
dobre zuzla ty sef nekupim 😀 ta ked 7 za 250 ta nas.am na 3 za 190 😀
no musis vydrzat s Vani ked je chora...ja take nepoznam,moja mala bola stale dobra aj ked bola chora no samoška ze vstavala stale aj kazdu hodinu na kojenie tak som s tym tresla a hotovo a odvtedy prespi celu noc...musis len vydrzat...vela sil...mm ked pride z roboty naj ju zobere von ked nebude mat teplotu a ty vyloz labky a oddychuj 😉

zuzla2
30. apr 2008

ta i vy xore???no ci pana..to kvoli tomu pre mna este furt premenlivemu pocasiu...
mala uz je natom podstatne lepsie..zatial od rana neteplotovala klop klop...aj sa sama uz zahraje...
a to ides v piatok do roboty ked si xora??? 😕

tote body no neznam..moznho pre dakoho to dobra cena,ale pre mna isto ne... 😀
kojenie...poznas ma,ta znas,ze ja neskoncim, aj ked mi to uz lezie na nervy..ale do roka musim vydrzat 😀 aj ked je pravda,ze ked ma kusla,ta som povedala,ze nex sa to stane este zopar krat a koncim 😀
a na manzela sa uz nespolieham..bo vcera prisiel z roboty a samozrejme zapol komp a robil..este o pol 9 mu volali 😠 a to nevravim,ze prisiel domov pred 6tou 😒 taze tak s nim...

nitka
30. apr 2008

jasne ze idzem do roboty sak sef by odpadol keby som neprisla 😀
ale keby som mala teploty ta urcite neidem,sak iba riham jak tuberak 😀
ta to je dobre ze Vani je uz lepsie,jej povedz ze keby nebola chora a by sme isli von,tak by som jej prinesla hracky a ze teraz musi vydrzat az pokial sa nestretneme 😀 musim spravodlivo rozdelit pre nu a pre basku bo uz to nemam kde odkladat a viem ze vase deti maju toho malo doma ta teta Martina im da hracky 😀 😀

zuzla2
30. apr 2008

ta ja by na tvojom mieste nikam neisla...predsa len nedoliecena xoroba ma potom nasledky 😖

a hracky dakujem pekne,ale neeeeeeeeeeeeeeeee...nepohnevam sa,ked darujes Barborke..bo ja to uz jednak nemam kde dat a jednak ix mame tolko,ze az...a s nicim sa nehraje 😠

nitka
30. apr 2008

ta ked je prinesem kus kabla ta zobere to? 😀 sa nepohnevas? 😀 😀
ja by odniesla vsetky tie hracky do decaku ale pocula som ako to v decakoch chodi...tie co tam robia to radsej rozdaju svojim detom doma a nie v decaku
a zase ked dam inzerat ze darujem tak boh vie aka matka sa na nich zlachvati a mozno ani nie je v nudzi
neznam co mam robit ci ist do mesta abo co ked sa akosi rozfukalo a dnes mali byt aj prehanky a ja sama tak nerada dakde chodim 😖
toten cas fakt jak u debiloch ja uz neznam co obliezt ci zimusnu bundu abo iba mikinu 😀

nitka
30. apr 2008

toto som objednala malej dufam ze me stary neprizabije ze zas skupujem

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=2981465

zuzla2
30. apr 2008

ta kus kabla zobere..to si uhadla🙂 som zvedava,kolko potiahne spanku teraz...som ju nexala troxa vyrevat,bo sama nexcela zaspat ani za pana 😖
dnes pocasie veru tak o nicom, raz svieti slnko a raz ne...a dost fuka...

ci pana..pekne si objednala aj za dobru cenu 😉 a uz teraz dlhsie nic neobjednala...naj si postarka oddyxne 😀 aj ked teraz ju asi zastupuje dajaka druha...ale ta to ani nemam kde davat 😒

zuzla2
30. apr 2008

tota zenska ma sumne veci..som len tak jednym ockom urobila kuk 😀
ale netreba malej...bo este i svokra jej zas nakupila...

nitka
30. apr 2008

bola som v Maxe kamoska mi volala ci neidem ta som isla sak co doma ale uz je von fajna kosa brrr....
kupila som malj v gate ponozky este dalsie 4,zase mali dobre ceny mikyna za 200 bunda za 298,ale ta som sa neznala rozhodnut ta som nic nebrala
no co dnes ide v telke?zase ma porazi s tej nudy? 😀

nitka
30. apr 2008

Zuzla no nekup ked za 160 😀 😀
minule som skoro vydrazila nove botasy nike za 510 ale dajaka prirucila a vyhrala ta nech si ich zje 😀
dajak pomaly mi ide kon
jak Vani?Ma este teploty?

zuzla2
30. apr 2008

ta podla mna v celom Maxe, najlepsi obxod prave Gate..Newyorker ma total sklamal...dakedy somm si tam vedela vybrat oblecko a aj muz za dobre ceny...ale teraz uz neznaju co od radosti...
Vaneska klop klop od vcera vecera neteplotuje 😉 takze antibiotika zabrali 😎

mne nelen kon, ale i internet ide pomaly 😖

nitka
30. apr 2008

no ta to je dobre ta len nech sa drzi zeby sme mohli chodit von,dufam ze bude dobre pocko,ale to uz bude maj lasky cas 😀 ta uz bude mozno fakt krasna jar 😀 😀 len tota laska budze chybac 😀 😀

zuzla2
30. apr 2008

poondiaty kon...som napisala a samozrejme stranku nelze najit..naj s nim daco robia,bo prejdem na ine forum 😠

my uz spime..dnes to netrvalo az tak dlho..ale museli sme ju zas obaja pridrziavat,bo to sa vkuse otaca,stava,sada a neznam co este 😠

nitka
30. apr 2008

😀 😀 mi smiesno jak to opisujes jak ste ju uspavali ze:a neznam co este 😀
ja pisem az teraz bo som nemala nervy na toho kona ta som isla citat noviny a az teraz som dosla

nitka
1. máj 2008

Dobre rano presne som si myslela ze ked vstanem ta bude take prekrasne pocasie 😠
musim ist na nakup do hypernovy a daco navarit ale co???
zuzla ty ma dnes mm doma ne?ta tebe fajne

zuzla2
1. máj 2008

caf...
to je teda pocasie..zas premenlive..aj ked uz je maj 😖
nas zas rano zobudili susedia...jak inac ne..asi vyhlasenim verejnu zbierku na MK na kupu novej postele,bo to sa neda pocuvat..a este ked sa prida k tomu ona, no hotovy orchester... 😠
a teraz neznam,ze premiestnuju nabytok ci jaky fras...uz vidim,jak mi bude mala krasne spat 😖
ta tvojho nemam,ale mojho mam doma 😀 (pre vysvetlenie TM -tvoj manzel, MM -moj manzel) 😀 az dnes som si to vsimla 😀
ale ma pohotovost..takze ked zavolaju, musi makat 😒

nitka
1. máj 2008

no t a mi boli v hypernevo ze ideme na nakup ale ta sme isli cez max ta davaj sa najest 😀 ked tam maju taky supis plneny kuraci rezen a take bohofske zemiaky a salat k tomu a uz dnes nevarim 😀
volala som kamosku naj dojde so svojou malou sestrou nech sa s lilkou pohraju
zajtra uz do roboty ☹ ja tak neznasam robit cez diskoteky a zajtra mame PUSCHKIN PARTY neznam kto bude ľabat puschkina ked to sladke jak sirup,vcera som si dala bieleho puschkina ze vraj s prichutou trpkeho grepu a le to bolo tak sladke ze ja keby mala toto pit ta to riedim s mineralkou 😀
no ta uz sa tesim nech uz je vykind za nami šup šup

nitka
1. máj 2008

tak prosim pekne nasa dcera miluje tuto postavicku,kuka to na minimaxe poviem vam to je teda stupidita aj by som tie sandaliky zobrala ale ja viem ci jej budu do leta dobre

zuzla2
1. máj 2008

my len tak sedime...ale som sa vytocila zhruba na obed..bo sused daco robi hore a dal radiator na balkon..a asi takym stylom,ze z neho vytiekla voda na nas balkon..nexcite vediet jak to tam vyzera 😠 muz hned utekal hore..som mala take nervy,ze az...kebyze dam malu spat na balkon,ta smola...by som mohla kociar vyhodit..bo to brud ta voda...cierna..aj pradlo by mi to xytilo 😠 😠 😠
Puschink party je??ta zeby sokm prisla??bo ja lubim len sladke palenocky..z takyx co sa nemozem opit 😀

pekne sandalky..sak pomerat malej nozku a zistis 😉

nitka
1. máj 2008

ta keby to bol moj sused ta zaroven by uz nebol bo keby somotvorila pysk ta uz tam nebyva 😀 😀
tak este dobre ze si nedala kocik na balkon
hej pomrala som uz terz ma 14 cm nohu ta neznam co do leta asi bude mat 20 cm nohu 😀 😀
takze ste vobec dnes neboli von?ja cakam kamosku bo mi pred vyse hodkou pisala ze daco kupi v maxe a pride ta ja jak glupa doma sedzim a som mohla aspon nakus vybehnut pokym sa doteperi joooj to ona furt tak o chvilu pridem a jej to trva 3 hodky 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre