Prešovčanky II

capricieux
26. apr 2008

baby tak som zalozila pokracovanie 😎
dobre ranko 😎

zuzla2
16. sep 2008

uz topia aj nam 😉 predxvilou sme dosli domov..a bolo teplo 😀

nitka
16. sep 2008

aj nam no ale zeby to bolo daco extra sa neda povedat...ale ta sa mi zda ze kus teplejsie je abo to je z toho ze sa vadim zo starym ta z nervoch 😀

zuzla2
16. sep 2008

ta tu teplo..aj ked radiator zapnuty len v obyvacke..to staci,sak tu sa zdrzujeme najviacc..

capricieux
autor
16. sep 2008

ahojte 🙂
aj u nas uz topia ale velmi slabo 😖
lea tiez neporadim, nemam s tym skusenosti hoci raz sme to pouzili (svojho casu aj s endrixou 😀 ked pamatas) a pomohlo, ja si ale myslim ze mozno place kvoli niecomu inemu, treba vypozorovat 😉 na take podobne ako zuzla neverim
chcela som sa ta spytat zuzli ze ci uz si postrehla daco ohladom obdobia vzdoru, ci uz daco vaneska vystraja bo nas maly zacal mat sem-tam fanty dajake, ta neviem .... 😖 😀 😠 😅 😕
idem pomaly do zahrady tak neskor .....

zuzla2
16. sep 2008

a dajak skoro po svadbe sa so starym hadas 😀 😀 😀

nitka
16. sep 2008

zuzi mi se hadame od kedy sa pozname ta to je jedno ci pred svadbou abo po... 😀
capri to este neni skoro na vzdor?ved este len rok bude mat....
uhlikova voda sa robi tak ze zapalis zapalky a potom ten uhlik rozkrusis do vody...robi sa to asi z troch zapaliek....
idem drichmat doteraz som sa babrala z nechtami lebo tote gelovky drzia jak dabol....

capricieux
autor
17. sep 2008

ahojte, dobre ranko
nitka nemyslela som ze uz je to tu ale ze uz sa zacinaju prejavovat prve fanty a tak ..... 😉 uz vie co chce a je niekedy dost uvrieskany, co doteraz nebolo ....
a sa mi zda ze sa z tej vody musis napit ........
ta co dnes nebude krajsie? som chcela ist uz aspon na chvilu von

zuzla2
17. sep 2008

bre ranno..
capri obdobie vzdoru az privelmi dobre poznam 😖 aj nasej to zacalo okolo roka a mam pocit,ze je to coraz horsie..o zem sa mi ani tak nehadze..len vrieska..a to je jedno kde..ci doma,na ulici, v obxode... 🤐 ale tak kazde dieta tym musi prejst..ked zacne vrieskat,jednoducho si ju nevsimame a hotovo..potom ju to prejde 😉
nitka mne gelovky drzali mesiac a tyzden..potom postupne po jednom zacali opadavat 😀 😀 😀
i ja by xcela ist dnes von..teda do hypernovy...tak uvidime

capricieux
autor
17. sep 2008

no dievcata tak dneska som sa fajne znicila 😀 zajtra bude problem sa postavit ale super 😉 idem do sprchy, vy kde ste? 😀

nitka
17. sep 2008

caf ta mne gelovky este drzia jeden mi odpadol ked som sa prehrabla vo vlasoch 😀 nalepila som ho naspet so sekundovym 😀 😅 😅
jj capri ta uhlikova sa ma vypit....
zajtra zacinaju pri mestskej hale trhy tak asi pojdeme poobede i ked kosa je...ci sa budete smiat alebo ne ja dnes dala malej pancuchy a teraz jak sme boli vonku taky kabatik s kozusinou...sak poobede mala fialove usta od zimy,stary jej chcel obut zimusne topanky 😀

nitka
18. sep 2008

ahoooj,nebol niekto vonku?ako je,kukam ze teplomer ukazuje 12 stupnov tak neviem ci ist na tie trhy ci nie...
aj dajak nedobre mi je vnoci som malo co spala,mala vystrajala....

capricieux
autor
18. sep 2008

ahoj
nebola som ale zacina prsat nie? ja som tiez nespala, M je chory a tak som ho este v zivote nepocula chrapat, som sa v noci aj s postielkou stahovala na gauc do obyvacky 😖

zuzla2
18. sep 2008

aj nasa uz nosi pancusky..radsej ju naobliekam, ako keby mi mala byt zas xora 😎
ja som vonku este nebola tak neviem..na trhy som sa xystala v sobotu a mozem ist tak do psej matere 😠 😠 😠

nitka
18. sep 2008

ta comu zuzi do psej matere?

nitka
21. sep 2008

ty kokso tri dni ticho 😨 😨

zuzla2
21. sep 2008

😀 my neboli doma..

nitka
22. sep 2008

ta co zuzi ti chyba svekra? 😀 ci ne u nej ste boli...ja som dnes uplne hotova...isla som spa o tretej rano a o pol osmej som uz bola hore a mandla navreta jak tenisova lopta,ta som parala k lekarke tak mi dala antibiotika...ma porazit ide jakm a to boli....este v robote sedim je tu asi minus 20 stunov takze doraz bude nadcha jak svina...

zuzla2
22. sep 2008

ta jak si uhadla?? 😀 i tam sme boli 🤐 😀
a ty zas odurela??xora a v robote sedis 😨 my boli vonku bo dnes bolo suprovo...
a jak kukam,tak kukam..ta tu asi uz len my dve xodime..to si mozeme rovno zacat pisat cez IP.. 😀 aspon zname,ze nas nikto nebude citat 😀 😀
ozaj Lilka jak v skolke?? ked si dobre pamatam,tak mala ist od septembra ne??? 😎

nitka
22. sep 2008

ta ja by bol rada keby chodila do skolky ale ta som prisla na to ze mi rodicovsky zoberu a ja statu nenecham svoje love 😀 tak pojde az na dalsi rok ved ma cas nech sa doma hraje lebo v skolke jej nebudu pustat NEMA,to je u nas teraz najvecsi hit po garfildovi 😀

zuzla2
22. sep 2008

jaaaj..
sak ja ti hovorila,ze on prides..jedine,ze ju das do sukromnej alebo k opatrovatelke 😉

capricieux
autor
23. sep 2008

ahojte
sak ja tu tiez som 🙂
len sme tiez chory, a vcerajsiu noc som spala asi 2 hodky cca.., som vcera ani dychat nevladala
dnes to uz bolo lepsie, aj ked sme mali asi pol hodinovy koncert v noci 😖
inak nic nove, cakame na babie leto .....

nitka
23. sep 2008

baby cez vikend idenme robit detsku,poradte aku postel kupit malej...

zuzla2
23. sep 2008

joj capri tak prajem co najskorsie vyzdravenie..aj my cakame na babie leto...ale tak uz sa nam troska oteplilo 😎
nitka my planujeme kupit takuto: http://www.modrastrecha.sk/album/view.php?vImag...
jedno lozko hore,druhe dole 😉

nitka
23. sep 2008

no ale ta mne by trebalo aj s dajakou zabranou lebo mala uz pojde sama do izby a ona cestovatel po posteli 😀

zuzla2
23. sep 2008

tak skus popozerat albumy,ze ake maju baby postele 😀

nitka
23. sep 2008

neviete aky nick ma ta kocka co vyraba drevene pismenka a ine veci?chcem pre malu na dvere

zuzla2
23. sep 2008

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

a ta baba..ma nick kornelia ked sa nemylim 😉

nitka
23. sep 2008

juuuj dik zuzi sikulka si....este ti poslem IP mam otazku

capricieux
autor
23. sep 2008

dik zuzli, je to lepsie, dufam ze to bruna obide
co sa tyka postielky tak mne sa velmi paci ta serka mamut z Ikea 😉 ale este som to vlastne ani nevidela v skutocnosti takze neviem ci je prakticka a tak........ vobec cely ten nabytocek je velmi mily
inak som bola minule v knihkupectve daco pre bruna kupit a mi do oci udrela kniha ze dennik spatne matky, som si kupila, no a dnes citam tak niektore momenty fakt velmi vtipne 😀 😀 😀 normalne som sa smiala pri knihe, ale este som len na zaciatku tak dufam ze bude cela taka fajna 😉

zuzla2
24. sep 2008

capri kebyze mam cas na citanie,tak si ju aj kupim 😀 ale tak mozes tu potom hodit, niektore momentky, nex sa aj my zasmejeme 😀
ta kolekcia mamut z ikey sa paci aj mne..ale
1. problem doviezt
2. zda sa mit o dost drahe
3. ak dieta troxa vyrastie,mozes mu kupovat novu izbu 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre