Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

stanka7
6. aug 2008

ahojte katka švagrová bude mať malé koncom septembra a dnes som sa dozvedela že toho chlapca čo opatruje tak to ťahá s ním dalej/som myslela že s tým sekne/ a má ešte svoju dcéru .... 😒 Pasi píšeš v hádankách.Jani no inú babu čo by ti pomohla nepoznám ale však až máš aj kontakt na tú kamošku tak zváž.... 😎

paska
6. aug 2008

administratívna a prevádzková činnosť ,pošta, príjem tovaru, zabezpečovanie odoslanie tovaru, komunikacia so zakaznikmi, zabezpečovanie prevádzkových činnosti bežného charakteru, rôzne evidencie a sledovanie napr. objednávok, telefonicky styk atd 😀

srdcko
6. aug 2008

paska, to robim aj ja, bohužial .....a som iba recepcna, lebo ked treba toho dotycneho, nikto tu nikdy nie je....a potom este aj uržbárim :D

paska
6. aug 2008

no vidiš tak sme dve 😀 ale ja neudržbarim 😅
aj opravuješ wecka? 😕 😀 😀

srdcko
6. aug 2008

vhvalabohu zatial nie,ale zapisam kotle, napusam perlicky, ako masazne vane myslim....na wecka sme zatial nepostupili 😀 😝

srdcko
6. aug 2008

ta moja gramatika. 😠 ....chvalabohu zatial nie, ale zapinam kotle, napustam perlicky, ako masazne vane myslim

kkatrina
7. aug 2008

Jani ja by som sa ti ešte mohla spýtať, jeden kontakt mám na prekladateľa, zajtra ti napíšem že čo by to stálo 😉

inak včera sa mi ohlásili 2 baby - jedna si asi robila srandu, a druhá bola strašne zlatá, len býva v Hornej Vsi - a to nepripadá do úvahy ☹

paska
7. aug 2008

čavesko 🙂
kati že robila si srandu 😀 😀 a čo sa ťa pýtala? 😕
neboj ozvu sa aj normálne tety 😉

stanka7
7. aug 2008

Ech pasi si to ale rozbalila.To si našla v Ha,Sa mi nechce veriť tam trošku problém zohnať prácu síce asi celkovo v tomto okolí.Držím palce a veľa úspechov. 😀 Kati a z PD sa ti ešte nikto neozval?

stanka7
7. aug 2008

pasi pracuješ?ale máš obednú prestávku 😀

stanka7
7. aug 2008

Prepáč chcela som napísať alebo máš prestávku

paska
7. aug 2008

jasne že pracujem 😀 ja nemam vyhradený čas na prestávku môžem papať kedy chcem v kancli alebo ked idem niečo vybavovať tak sa najem dakde v reštike ale to sa mi ešte nepodarilo 😉
tiež sa mi veriť nechce že som tu niečo zohnala lepšie povedané , že si ma oni vybrali 🙂

stanka7
7. aug 2008

ako na teba prišli?Majú detektíva? 😀 Malého máš kde?

stanka7
7. aug 2008

Jani ako si sa rozhodla?

paska
7. aug 2008

😀 detektív oriešok
normalne na profesii mali inzerát tak som poslala c.v.
maly je zatial u mamči ale na buduci týždeň idem zjednavať tie naše jasličky tak asi už hned aj nastúpi a ak nie tak od septembra isto
ale mam menší stres z toho všetkeho sisa už ide do školy bude že to radosti 😅
ale ved aj tvoja lucka ide že?

kkatrina
7. aug 2008

Stani ja som úplne zabudla že ty máš aj Paulínku 😀 normálne som teraz kukala keď to paska napísala. Už som doma aj rozmýšľala že či ste to tak dlho nemali deti 😀 vy už definitívne bývate v Jalovci u svokrovcov?
inak z Pd sa mi neohlásil ešte nikto, kika mi teraz dala nejaké kontakty tak idem volať 😉

a tá podarená babenka - keď napíšem do inzerátu že ide o starostlivosť na 5 dní v týždni, tak keby si denná študentka na VŠ tak sa mi asi neozveš že? 🙄

paska
7. aug 2008

držím palec a že pozdravujem kiku 😀 ani sa tu neukáže

kika13
7. aug 2008

kika zdravi tetu lepiacu pásku 😉 , ja som taka nenapadna 😀

b.janka
7. aug 2008

ahojte babenky... stani ešte neviem čo urobím... písala som si s jednou babou čo chodila na túto školu... niečo som stiahla z www o firme čo mala profil aj v angličtine... len neviem či to nebude problém keď je to všetko okopírované... lebo na 1 1/2 sa mi nechce o nijakej firme vymýšľať alebo zháňať veci po úradoch (lebo som rozmýšľala aj o téme nezamestnanosť v našom regióne) 🙂

stanka7
8. aug 2008

ahojte pasi lucia už ide do druhej vzali ju aj ked je septembrová skorej ..Ale tiež som sa bála ako to zvládne preto sme aj plánovali druhé aby som bola doma ked pôjde do prvej. 🙂 Jani rozhoduj asi sa ti aj čas kráti.Luboš tiež sťahoval z netu ked mal písať práce.Však není na to čas... 🤐 A v druhej triede ho tiež čaká english 😀 Pasi aj chodím hľadať na profesiu ale ešte nič....Ta hľadám dááál 😀 V sobotu odchádzam ešte n

stanka7
8. aug 2008

Malá mi odoslala príspevok ani som nestihla dopísať 😀 Takže znova ideme ešte na dovolenku tak sa majte krááásne. 😎

paska
8. aug 2008

stani tak si to užite 😉

srdcko
8. aug 2008

jj, peknu dovolenku zelame 🙂

paska
9. aug 2008

no tééééda 😕 šak tu nik 🙄

srdcko
9. aug 2008

ale paska, ja som tu vzdy, pokial pracujem :D

bubba
9. aug 2008

my sme tu vzdy vsetky 😀

srdcko
9. aug 2008

jasne, my tri :D

bubba
9. aug 2008

neboj sa aj ostatne su tu len sa nexcu vyzradit 😀 akurat som zozrala 3 cele chleby s redkovkou...ja som ale prasa 😅

srdcko
9. aug 2008

no, ja by som si dala huspeninu, ale nemam ju z kade vziat, ked mam nocnu, tak si to mozem dovolit, lebo nebudem dychat na stareho :D

kika13
10. aug 2008

ja som tu tiež skoro vždy, len sa mi nesce písať 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre