Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

nikuska19
7. jan 2009

Ahojte .
Ja tiez byvam pri PD,taktiez dedinka.
Ako tu tak citam,tak ste dobra partia,ja len ci sa mozem pridat 😅
Ja som byvala s priatelom v TN,ale vratila som sa sem domov,lebo su tam strasne ceny za najom.Dufam,ze pride za mnou a nasim buducim babom,lebo tiez pracuje v Trencianskej firme.Budeme sa musiet poobzerat po robote v PD alebo v Novakoch.Bola by som Vam velmi vdacna,keby ste sa nahodou o niecom dozvedeli a dali mi vediet,lebo inak v zivote nebudeme spolu.On ma prax s rozvazanim balikou,masa,bagiet,proste hocicoho,lebo je sofer na dodavke aj ho to bavi,chcel by len to robit.Ak by nahodou,tak Vas PROSIM dajte vediet.DAKUJEM

Inak ani mne sa nechce v tejto zime chodit povonku v tej zime.

srdcko
7. jan 2009

vitam novu skorumamcu

aspon nam povracaju na fakturach na konci roka, ked sa nebude plynovat 😀 boze ale keby sa to stalo, tak to bude ina katastrofa.....baby navarime fazule, nech mame aspon BIOplyn 😀 😀

dualcore
7. jan 2009

Ahojte 🙂
Aj ked uz nie dlho ale este do porodu byvam tiez tu v PD a aj si to tu odrodim.Rada sa preto pridam medzi vas ,,domace" 🙂

bubba
7. jan 2009

jeeeeeeeeeejdA tu sa to nejako rozbiehaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!caute babeny.co sa pytate na verjnom fore ci sa mozete pridat,aj keby nahodou bol niekto proti,tak mu to je na dve veci ..... 😀 😀 😀 nikuska ak nevadi napis odkial si lebo vyzera to na blizke susedstvo somnou 😀 😀 😀

srdcko
7. jan 2009

nezavedieme pristupne? dneska bysme si aj dali do nosa, co ty bubba na to? dualcore, teba poznam z videa, nechodila si volakedy na ZS Malonecpalska?

dualcore
7. jan 2009

z videa-akeho? az som sa zlakla 😀 Ale ano chodila som a podla fotky si mi tiez znama 🙂

srdcko
7. jan 2009

zapotocky, tam sa vsetci pozname.....sorry, z videnia 😀

dualcore
7. jan 2009

jaaaj tak to ano ved tiez som zo zapotociek.tu sme fakt jak taka mala dedina...kazdy kazdeho 😀

bubba
7. jan 2009

no a danuska,beriem ta za slovo kludne mozeme dat rande ale az ked sa rozpusti sneh inac nerada idem na aute a autobusom 😀 😀 😀 😀 😀 nehrozi 😝 😀 😀 😀

danulka2
7. jan 2009

jeeeej super ako sa nam to tu rozrasta 😀 A presne tak, nemusite sa pytat ci sa mozete pridat. Ved sme tu ,,svoje,, , len pekne piste 😀 😀 😀

lucijja
7. jan 2009

v Baumaxe je vypredaj elektrickych ohrievacov 😀

srdcko
7. jan 2009

bubba, nechodite s malou driftovat, to moj muz sa chodi s adom tocit na parkovisko na rucnej, hrozne sa im to lubi, ze to tak smyka....

paska
7. jan 2009

ahojte 🙂 tak ja som slamena vdova už stvrtý rok 😒 mával 6 týždňové turnusy keĎ robil vonku teraz je to lepšie už su len týždňové bo je na sk 😀

vitam prirastky 🙂

bubba
7. jan 2009

srdiecko moje ja som prosimpekne zenska a aj moja mala my ked idem na sankach ziapeme ako splasene kone a nieto este robit hodiny na rucnej 😀 😀 😀 😀

danulka2
7. jan 2009

inak tu zimu nemusim, uz nech je maj 😉

dualcore
7. jan 2009

danulka2 s tym majom pomaly...to uz mam rodit...staci aby bol marec 🙂

bubba
7. jan 2009

booooooze paska a ja sa lutujem ze som tu 2 roky sama....dalsie dva a uz pojdem do bojnic,ale nie rodit 😀 😀

srdcko
7. jan 2009

nie april, to mam narodky 😀 v maji uz budem mat o rok viac

moj oci siel s adom na sankach, ze ho otoci, a ado tak sedel ako bezruky, oco stocil sanky a ado skoncil v kope snehu 😀 ale jemu sa to lubi, boli sme sa na klaku sankovat a dole kopcom sa vobec nebal, a to som sa bala, ci to ubzdim, ale nakoniec sme sa prekotili, takze ano 😎

srdcko
7. jan 2009

bubba a preco nie aj rodit, ci ak rodit, tak ty asi uz inam....

nestiham refreshovat 😀

paska
7. jan 2009

a ja nestiham čitať

paska
7. jan 2009

😀 a už je klud

srdcko
7. jan 2009

no, n markize ide neslusny navrh, tak baby sli kukat 😀

nikuska19
7. jan 2009

bubba som z Kostolnej Vsi.a ty?
vazne s tym majom este nestraste,aj keby som uz chcela mat toho dropca pri sebe,lepsi by bol ten marec,aby som stihla rozdychat blziaci sa porod.

srdcko
7. jan 2009

baby, nestresujte, ani sa nenazdate a budu zase vianoce 😎

danulka2
7. jan 2009

dualcore ved hej, ale najhorsie uz bude zatebou 😉
bubba pridem ta pozriet, ked tu budes 😉 .Alebo mi drz miesto /teda ak som to spravne pochopila 😉 😅 /

zuzanka07
7. jan 2009

bubba,tam aspon nestretnes svojho "milovaneho primara" 🙂 ...a mozno si tam stretneme viacere 😀 😀

danulka2
7. jan 2009

a srdcko nestras s narodkami.Ja mam o 2tyzdne 😝 😀

srdcko
7. jan 2009

danulka2, ak mas namysli byvale "cecko", kludne rezervujte trojpostelovu izbu, aspon nam bude veselsie

danulka2
7. jan 2009

zuzi no vitaj, ze sem aj prispejes 😉 .Alebo len potajomky citas a krutis hlavou 😉 😀

srdcko
7. jan 2009

no, moj muz ma za mesiac 30 a ja stresujem viac ako on, koho pozvat, kto pozval nas a blbosti

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre