• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

18. mája 2017 
@marcah ja som musela v Rakusku rok odpracovat,inac by som matersku nedostala,ale som slobodna.....mozno ked sa vydas,bude to ine....ked si ponechas trvaly pobyt na SK a budes si platit poistne,dostanes i tenjednorazovy prispevok na dieta!
2. dec 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcah a preco sa neprilasis aj do rakuska na trvaly pobyt? to by si potom mala narok na matersku aj keby ste neboli zobrati...
2. dec 2010 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marcah miriam je blizko Feldbachu skus jej poslat ip....
2. dec 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tu nova, zatial este na SVK, ale zaciatkom roka by sme sa mali stahovat do viedne. potrebujem poradit, existuje aj v rakusku nieco ako nase materske centra? skusala som hladat, ale nasla som len krabbelgruppen, ale to je pre male mimi a moji chalani uz davno nie su lezuni :slight_smile:
8. dec 2010 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sis12 ahoj ano ecistuju mutter kind zentrum...mam aj adresy tak zalezi kde budes byvat v ktorom bezirku...
8. dec 2010 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 jej barborka, dakujem za bleskovu odpoved :wink: byvat budeme zrejme v 1. bezirku
8. dec 2010 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sis12 nie je za co :slight_smile: ja byvamtiez vo viedni :slight_smile:)) bud tyzden mam termin porodu...
No ja sa pozrem na tu listinu kde presne co je a poslem ti adresu...akolko rockov maju drobci?
8. dec 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 a v ktorom bezirku? tie posledne dni musia byt napinave, co? :wink: je to vase prve babo? moji maju 4 a 2 roky, snad sa na nich nalepi trosku nemciny, nez ich tam supnem do skolky :slight_smile:
9. dec 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sis12 byvam v 10./11. Na hranici...ano nase prve babo bude to chlapcek a veru tie posledne dmi su nic moc...jee super a obaja chlapci?a kedy sa budete stahovat?uz viete?potom daj vediet ti zpisem tie adresy...ale urcite sa rychlo naucia...vyhoda je ze su este maly...
9. dec 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 juj a ake mate pripravene meno? ano mame dvoch chalanov :slight_smile: este neviem, kedy sa prestahujeme, zatial chodime po obhliadkach, aj teraz v sobotu ideme pozriet 3 byty, manzel nastupuje v januari a hned ako bude byt zariadeny tak, aby bol obyvatelny, tak sa stahujeme za nim :sweat_smile:
a ako sa citis takto pred finale? ja som sa nevedela dockat, hlavne pri prvom,joooj hned by som si to zopakovala, cele, ja som bola rada tehotna :slight_smile:
9. dec 2010 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sis12 bude to max...mo co ja viem ja som mala dost depky takze budem rada ked maly vylezie...ale zase ma chyta aj strach ze ake to bude a co nas caka a tak...no uvidime...
Aha no super tak drzim palceky aby ste nieco nasli...a manzel kde bude pracovat?
A u vas tretie nebude?
9. dec 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 to je pekne meno :wink: to je normalka, kazda si to urcite zazila pri prvom, na to ta nic nepripravi,ale neboj, zivot s dietatom je sice narocny na cas a nervy, ale skvely :grinning: :slight_smile: manzel robi v banke. ja prave vaham,ci je teraz vhodny cas na to tretie alebo sa skusim aj ja zamestnat...
10. dec 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sis12 no su to take divne pocity...ale tak hadam bude po pprode dobre a ziadne depky :slight_smile:)) jeee super ked nasiel miesto v banke...tak drzim palceky aby ste co najskor mali vsetko vybavene...a ty co by si chcela robit?
10. dec 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@barbora87 no on vlastne nenasiel, nasli si jeho, bude robit pre rovnaku banku ako tu na svk, len vo viedni vzniklo nejake nove oddelenie a bol vhodny kandidat na tu poziciu :slight_smile: ja este netusim, co a ci vobec tam budem moct robit, ale chcem skusit bud v nejakom hoteli (to ma vzdy lakalo) alebo ako muz, vo viedenskej pobocke mojho predosleho zamestnavatela (este pred materskou), alebo zacnem dalsiu matersku :slight_smile:
kedy mas presne termin? depky som inak mala po kazdom porode, take mierne, asi z nedostatku spanku :grinning: prve dni som bola pekne urevana :confounded:
10. dec 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte je tu niekto s Bisambergu ?
pekny vecer prajem
11. dec 2010 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od pôvodnej témy".
14. dec 2010 o 11:16 • denisa82
ahojteeee.vitam vas v rakuskuu:slight_smile:konecne som nasla tu aj taku diskusiu je super..kto je tu z viedne??rada by som si oopisala s mamickami co su na materskej vo viedni:slight_smile:
14. dec 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gawin ahoj ja som pri wiedni 15min.... :slight_smile:
14. dec 2010 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tehulky,aj som tu v rakusku,ak ma niekto chut na pokec tak som tu :slight_smile: :slight_smile: in steiermark :wink:
16. dec 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sem asi nikto nechodiiiiiiii :frowning2:
17. dec 2010 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviadaisy30 sem tam sem niekto nakukne ale ako sama vidis velmi malo..... :frowning2:
17. dec 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa ahoj,,no tak to je smutne,clovek by si rad s niekym popisal,nie?ale ked sa vsetci schovavaju :slight_smile: :confounded:
18. dec 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviadaisy30 pozeram ty este len cakas babätko , ja uz mam 4 rocnu dceru, chodim do prace takze na konika mi vela casu nezostava....kde si v AT?
18. dec 2010 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa aha tak ja som rada ze nepracujem,ja som v steiermarku,mesto sa vola Knittelfeld,,,a ty?
19. dec 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviadaisy30 wiener neustadt, za chvilu bezim do prace, mala do skolky , vianoce sa blizia, tento rok budeme na sk :wink: uz vies co to bude?
20. dec 2010 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lauraa no ja by som rada vedela co to bude ale este neviem, :slight_smile: 25.1. mam termin tak dufam ze uz mi doktor povie :slight_smile: my budeme na vianoce tu,ale aj ja by som rada na sk,,sak to su vlastne prve vianoce ktore nerobim,ale ten skype je super vynalez aspon takto sa mozem s rodinou vidiet :slight_smile: :slight_smile:
21. dec 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@silviadaisy30 ahoj, aj ja sem chodim sem tam :wink: Mas podobny termin, ako vychadzal aj nam... len u nas sa to v 10tt skoncilo zle :frowning2:
22. dec 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mile babenky. prajem vam krasne prezite vianocne sviatky a stastny novy rok. :slight_smile:
23. dec 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marianna28 ahoj,tak to je mi velmi luto,, :frowning2: a ty si tiez tu v rakusku?
23. dec 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,aj ja prajem vsetkym krasne vesele vianocne sviatky :grinning:
23. dec 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok