Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

kafulienka
30. sep 2006

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂

vroni
28. sep 2016

@zanetamatej, 1170 € v hrubom

zanetamatej
28. sep 2016

@vroni ano? Dakujem za info to je dobre ja chcem len Teilzeit bolo by to asi 800 brutto. Aj tak sa chystam do Krankenkasy informovat ohladne pracovneho pomeru zmluvy atd. Takze oficialne na ciastocny uvazok mozem pracovat a zostane mi dalej KGB ak tomu chapem..dakujem

allya
9. okt 2016

Ahojte maminky, neviete mi niektorá poradiť priamo link alebo kontakt na firmy v NO, ktoré ponúkaju nájomné byty? My žijeme v OO, ale chceli by sme sa presťahovať trošku bližšie ku SK. Vopred ďakujem!

maru333
12. okt 2016

ahojte kocky. najde sa tu niekdo kto rodil v mistelbachu?

snepinka
27. okt 2016

@allya ahoj, pozri firmu gedesag

allya
17. nov 2016

@snepinka dakujem 🙂

katka1981
29. mar 2017

Ahojte prosim vas dievcata poradte mi nejaky dobry prasok a avivaz co pouzivate pre babatka. Dakujem.

lenkaaaaaaaa88
2. apr 2017

Dobry den, chcela by som sa vas spytat ci my viete povedat blizsie info. o doktorovi Ivanovi Stefanovicovi..ake skusenosti s nim mate a podobne.Dakujem

snepinka
3. apr 2017

Myslite doktora v 22bz.? To by aj mna zsujimalo

katarina777777
18. máj 2017

@adriana89 ahoj chcem sa ta opytat lebo mam zrejme ten isty problem ako ty caka ma umele oplodnenie a tiez mam poistenie v rakusku...ja by som sa hlavne chcela opytat ako si to riesila po zakroku a ked si ostala tehotna..myslim pn pretoze pracujem ako opatrovatelka mam 40 a vobec si neviem predstavit ze mam dvihat dvoch pacientov manz.par v takomto stave...ozvi sa

grecia
26. aug 2017

Ahojte dievčatá, nájde sa nejaká milá žienka s okolia Strasshoffu alebo Ganserndorfu na spoločné stretla s maminou 4 ročného dieťatka?

snepinka
26. aug 2017

Waaaau tak toto zasah my sme Gf bezirk a syn ma v novembri 4 roky. Odkial ste presne???? Tesime sa

maru333
28. aug 2017

dobry den....my sme tiez 10km od Ganserndorfu a syn ma 5 mes.

justina2311
19. sep 2017

ahoj maminky, niekto v 4.bezirku, alebo nedaleko? mam 8 mesacnu dcerku. radi by sme sa s niekym zoznamili, na kavu, prechadzku, ihrisko....cokolvek...sme cele dni doma same...

felinka
10. okt 2017

Ahojte maminky, prosim o radu. Ma tu niekto deticky vo Viedni v skolke Komenskeho? Pripadne aj v inych skolkach... Zatial byvame v BA, ale zvazujeme stahovanie a od buduceho skolskeho roka skolku pre moje dve dievcata. Prosim, napiste mi spravu. Dakujem vam!

misa1106
11. apr 2018

Hledám maminku 2 měsíčního Damianka, která chodí ve Vídni k Dr. Paschon. Dnes jsme se tam viděly, třeba bychom mohly společně občas na procházku? 🙂

linki90
27. jún 2019

Ahojte funguje tato skupina este?potrebujen poradit

snepinka
27. jún 2019
bucecka
6. nov 2019

@snepinka Ahojte, neviem, či to tu patrí, ale zvažujeme, že sa s deťmi presťahujeme do Rakúska, majú teraz 8,5a 2roky, len nás niektorí odhovárajú, že to pre ne bude ťažké, aj v škole a zaradiť sa do kolektívu, keď nevedia jazyk a ešte sa aj inak píše a inak číta. Ako ste to zvládali vy? Ako to bolo so školou? Ako ich tam prijali ostatné deti a okolie?
Ďakujem

snepinka
8. nov 2019

Deti to zvladnu. My dospeli to vsetko akosi tszsie zvlafame.

bucecka
18. nov 2019

@snepinka ahoj, vy ste v Rakúsku?

bucecka
18. nov 2019

@snepinka ahoj, sťahovali ste sa do Rakúska už s deťmi?

snepinka
18. nov 2019

Ahoj, ano sme tu. Stahovali sme sa s 3rocnym synom

kocica7
4. jún 2020

Ja som tiež opatrovateĺka v Rakusku a snažime sa o babetko.Ako to bude z materskou z Rakuska?Alebo by som mala ist robit na SR dokym by som otehotnela?napište prosim niektora,ktora si tym prechadzala.dakujem

kocica7
13. jan 2021

Mile zienky.dufam,ze niektora mi pomoze ako to riesila,ked pracovala ako opatrovatelka v Rakusku a ide na umele oplodnenie

bykaterina
26. nov 2022

Ahojte kočky. Boli ste niektorá u stefanovica na krvné testy? Keď sa nedarí myslím. Že vie určit čo telu chýba 🤷
Ďakujem ❤️

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre