Rakúsko. Maminky, snažilky, tehulky

Ahojte vsetky snazilky, tehulky, netehulky atd. Skusam zalozit novu temu a verim, ze sa niektora najde a odpovie mi. Velmi rada by som sa dozvedela co najviac osobnych skusenosti z tehulkovania v Rakusku (aj ked patrim zatial len ku snazilkam). 🙂
vroni
28. sep 2016
@zanetamatej, 1170 € v hrubom
zanetamatej
28. sep 2016
@vroni ano? Dakujem za info to je dobre ja chcem len Teilzeit bolo by to asi 800 brutto. Aj tak sa chystam do Krankenkasy informovat ohladne pracovneho pomeru zmluvy atd. Takze oficialne na ciastocny uvazok mozem pracovat a zostane mi dalej KGB ak tomu chapem..dakujem
allya
9. okt 2016
Ahojte maminky, neviete mi niektorá poradiť priamo link alebo kontakt na firmy v NO, ktoré ponúkaju nájomné byty? My žijeme v OO, ale chceli by sme sa presťahovať trošku bližšie ku SK. Vopred ďakujem!
maru333
12. okt 2016
ahojte kocky. najde sa tu niekdo kto rodil v mistelbachu?
snepinka
27. okt 2016
@allya ahoj, pozri firmu gedesag
allya
17. nov 2016
@snepinka dakujem 🙂
katka1981
29. mar 2017
Ahojte prosim vas dievcata poradte mi nejaky dobry prasok a avivaz co pouzivate pre babatka. Dakujem.
lenkaaaaaaaa88
2. apr 2017
Dobry den, chcela by som sa vas spytat ci my viete povedat blizsie info. o doktorovi Ivanovi Stefanovicovi..ake skusenosti s nim mate a podobne.Dakujem
snepinka
3. apr 2017
Myslite doktora v 22bz.? To by aj mna zsujimalo
katarina777777
18. máj 2017
@adriana89 ahoj chcem sa ta opytat lebo mam zrejme ten isty problem ako ty caka ma umele oplodnenie a tiez mam poistenie v rakusku...ja by som sa hlavne chcela opytat ako si to riesila po zakroku a ked si ostala tehotna..myslim pn pretoze pracujem ako opatrovatelka mam 40 a vobec si neviem predstavit ze mam dvihat dvoch pacientov manz.par v takomto stave...ozvi sa
grecia
26. aug 2017
Ahojte dievčatá, nájde sa nejaká milá žienka s okolia Strasshoffu alebo Ganserndorfu na spoločné stretla s maminou 4 ročného dieťatka?
snepinka
26. aug 2017
Waaaau tak toto zasah my sme Gf bezirk a syn ma v novembri 4 roky. Odkial ste presne???? Tesime sa
maru333
28. aug 2017
dobry den....my sme tiez 10km od Ganserndorfu a syn ma 5 mes.
justina2311
19. sep 2017
ahoj maminky, niekto v 4.bezirku, alebo nedaleko? mam 8 mesacnu dcerku. radi by sme sa s niekym zoznamili, na kavu, prechadzku, ihrisko....cokolvek...sme cele dni doma same...
felinka
10. okt 2017
Ahojte maminky, prosim o radu. Ma tu niekto deticky vo Viedni v skolke Komenskeho? Pripadne aj v inych skolkach... Zatial byvame v BA, ale zvazujeme stahovanie a od buduceho skolskeho roka skolku pre moje dve dievcata. Prosim, napiste mi spravu. Dakujem vam!
misa1106
11. apr 2018
Hledám maminku 2 měsíčního Damianka, která chodí ve Vídni k Dr. Paschon. Dnes jsme se tam viděly, třeba bychom mohly společně občas na procházku? 🙂

Začni písať odpoveď...

Odošli