Rodíme v Kochu - február, marec 2015

danjelca
13. jan 2015

Kto sa chysta?

osvicka
10. feb 2015

@danjelca
ja som chodila k Sebikovej,rodila som august 2013,neuveritelne mila osobka,nerodila som pri nej,ale nahodou bola v Kochu,ked som zacala rodit a prisla sa za mnou pozriet.rodila som u Diteho...

danjelca
autor
10. feb 2015

@osvicka a aky bol ditte? Zo sebikovej mam super dojem🙂)

osvicka
10. feb 2015

Ditte bol super,je to uzasny odbornik.Ja som nemala nikoho zazmluvneneho,vsak naco,ked som tam aj tak nikoho nepoznala🙂 Porod bol celkom rychla zalezitost,stale sa chodil na mna pozerat,pytat,ked som uz mala kontrakcie a zrazu kukol a uz to islo.Naozaj velmi prijmny,Clovek sa najskôr zlakne,lebo je to starsi pan.Muz bol pri porode atiez mal z neho dobry dojem.

luna11
10. feb 2015

Tak baby, nakoniec som kecala s dr.zavodskou, v pondelok som bola aj na priprave kde hovorila Marcisova a asi jedine, co by som si tam dala inak do porodneho planu je porodna poloha a nepreruseny bonding. Ale ak budem mat stastie na lekara, da sa vsetko... ja sa bojim tych klasickych poloh kvoli chrbtici, s ktorou mam problemy. Ale vravim si, ze v najhorsom, ked nebudem moct lezat/sediet, dam sa na styri a kaslem na nich. A nepreruseny bonding, vsetcj vravia, ze to je len minutka kym dieta vratia, tak snad to tak bude. Ja som si to sice spisala, ale nedavam schvalit riaditelovi, necham si ho najma pre manzela, aby vedel, na co ma za mna davat pozor, keby nahodou.

luna11
10. feb 2015

@tinus8 mam od jednej baby tu z konika, mam ti preposlat?

luna11
10. feb 2015

@danjelca ditte je velky sympatak, len uz nechodi k porodom vraj

danjelca
autor
11. feb 2015

@luna11 v innf.suhlase je pisane ze sa da vysetrenie odlozit..chcem to vyuzit

luna11
11. feb 2015

@danjelca hej, je to tam, len tie sestricky na novorodeneckom to tak vravia, ze zoberu vzdy, ale len na minutku a za sprievodu otca. Tak som to povodne chcela mat cierne na bielom a schvalene. Tymto poverime ocina, aby mi maleho nikomu nedal 🙂

danjelca
autor
11. feb 2015

Baby ake mate cs skore ja cs 4 v 38tt

nataliuska
12. feb 2015

@luna11
@tinus8
No mne sa tiez uz ozvali.
Prve stretnutie 23.2., potom s uborom 24.2. a 3.3..
Drzte sa! 😉

tinus8
13. feb 2015

@luna11 ahoj, prosim preposli mi ten vzor, velka vdaka 🙂

tinus8
13. feb 2015

@nataliuska ja uz som bola tiez prvy krat na predporodnej priprave a buduci tyzden pokracujem 🙂

luna11
13. feb 2015

@tinus8 posielam ti. A kedy ides buduci tyzden? Tomas druhu ci tretiu? Bo potrebujem si zmenit termin, vyslo mi to akurat ked mam poradnu a dr.ma nema kam preobjednat.

luna11
13. feb 2015

@danjelca ja az teraz pozeram, ze v 37tt som mala cs 2. Dovtedy mi vzdy pisala 0/2 a teraz len 2, ak to dobre vidim. Ani teda neviem, co to znamena, lebo vravela, ze krcok pevne uzavrety.

danjelca
autor
13. feb 2015

@luna11 je to stav krcka ale neznaci nic o termine porodu lebo aj z nuly ides na 10 za par hodin a niekto zo 7 na 10 nie a nie

tinus8
13. feb 2015

@luna11 to bude v poradi druha, ale nam to poprehadzovali, tak teraz to budeme mat tu "prednasku" s dr. , na prvej sme cvicili a je to v pon 16.2. o 14tej a potom 18.2. o 14tej tá posledna, pridas sa? 🙂

luna11
13. feb 2015

@danjelca no to, ze stav krcka viem, ale podla tych vysvetliviek v knizke moze byt 0,1 alebo 2. A 2 je pred porodom...ale ako vravis, zrejme to nie je urcujuce uplne.

danjelca
autor
13. feb 2015

@luna11 nie nie stav je od 0-10... 10 je pripravenost na porod..

luna11
13. feb 2015

@tinus8 ja potrebujem ist na tu tretiu, mam ju mat 17.2. o 8.00, ale to nemozem. Tak ak to pani Galine nebude vadit pridem asi na tu Vasu 18.2. aj ked bez cvicenia, aspon si vypocujem tie info o sestonedeli.

luna11
13. feb 2015

@danjelca oki, dakujem. tak hadam este neporodim 🙂

luna11
17. feb 2015

@tinus8 tak zajtra sa o 14tej vidime? 🙂

tinus8
18. feb 2015

@luna11 okiii, tak sa tesim, snad sa aj spozname 😀

danjelca
autor
20. feb 2015

Tak co babyyy mate to uz nejaka zasebou?🙂

zuzken
25. feb 2015

ahojte baby, tiez rodim u Kocha. lezala som u nich minuly rok skoro mesiac a pol s prestavkami a viem, ze su to velky profesionali, ktori nic nenechaju na nahodu, vela sa s vami rozpravaju, vysvetlia co chcete vediet. ja som sa nakoniec rozhodla nerobit si ziaden plan, to co dali v informovanom suhlase je pre mna prijatelne a spolieham na nich. vedia co robia :D nebudem mat ani svojho lekara pri porode, pri predstave, ze si ho zazmluvnim a budem rodit 20 hodin..... nepoznam vsetkych po mene, ale s velkou vacsionou som sa stretla ci uz na prijme /v noci ci cez den/ alebo na vizite a super, takze verim, ze i porod bude s ich pomocou super :D. ako vravi pani Galina, hlavne pozitivne dievcence :D

luna11
27. feb 2015

Ja, ja, ja, jenom ja 😀 ale to uz asi vies, ze maly sa narodil este 20.2. Potom pridam skusenost s Kochom, ked bude trosku casu.

canama
28. feb 2015

@luna11 gratulujem, poprosim potom podrobnejsie info ako si pochodila s porodnym planom a komu si ho kedy odovzdavala.. tiez som si citala ten ich, ale je v niektorich veciach prilis benevolentny a z prveho porodu viem, ze v bolestiach sa ti dotahovat s niekym vobec nechce. 🙂

ivanka.7
28. feb 2015

od 18ho februara uz mame malu Annu, s Kochom velka spokojnost 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre