• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Rožňava a okolie. Kde ste, mamičky a snažilky?

7. decembra 2016 
Ahojte viem ze uz ste dodisskutovali :wink: ale sme teraz s drobcom v rv a nevieme co a kam sa da ist resp nie je s kym. Ak by amalniektorovnaky problem prosim napiste budem sa tesit!
10. mar 2014 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@biancarv
@bianca2
@adona71
@gianni
@styriprsty
@simonkulos
@sbosorka
@monikakovacova
@monculka babulky zlate, obraciam sa na vas s otazkou, raz pred 5 rokmi som bola v roznave a v jednom obchodaku bola vzorkova predajna na spodne pradlo a pyzama, tusim aj plavky. Vsetko znackove a super ceny, s nejakymi chybickami. Neporadite mi, ci ten obchod este funguje a kde? Velmi pekne dakujem :slight_smile:
12. mar 2014 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elfka.elfka myslis asi tu v Bille na poschodi...mal ta Gemtex predajnu...uz to tam nefunguje...
12. mar 2014 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adona71 vdaka, presne, bol to gemtex. uz nemaju ten lacny tovar. vraj u nich vo fabrike je predajna, ale neviem si predstavit tie ceny :(
12. mar 2014 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@elfka.elfka no a ja tak viem ze funguje...
12. mar 2014 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monculka ja som tam bola a mali na dverach take papiere a napis Zatvorene..
@elfka.elfka je vo fabrike predajna,ale neviem ci je spristupnena aj pre verejnost...
12. mar 2014 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adona71 no nejdem sa hadat bo.nevim...pytam sa svokry aj na tu predajnu v gemtexe @elfka.elfka
12. mar 2014 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@monculka dik, skus aj ceny prezistit, ci mi oci neprekruti :grinning:
12. mar 2014 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@tatalin pridide do Medušky:slight_smile:))
13. mar 2014 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz sme sa asi stretli :slight_smile: si to ty vsak ? Teda ty mas meno v nicku tak to skor ja poviem ze ja som to co som tam bola :slight_smile:
14. mar 2014 o 06:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte maminy som z moldavy a nikoho tu nepoznam nieje tu niekto co by siel niekam von s detickami moj drobcek ma 1,5 roka a rada by som bola aby bol medzi detickami dakujem za odpoved :slight_smile:
25. mar 2014 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@drobec222212 ja sa rada pridam :slight_smile: tiez mam taku malu.babu :wink:
14. apr 2014 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monculka ahoj jej budem velmi velmi rada staci napisat kedy a kde sa stretneme a neni problem :slight_smile: budeme sa na vas tesit :slight_smile:
18. apr 2014 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky z RV a okolia. Možno to sem nepatrí ale chcem sa opýtať či by niektorá z Vás mala záujem zúčastniť sa kurzu viazania bábätka do baby šatky v Dobšinej. Súčasťou je aj poradenstvo ohľadom nosenia a kontaktného rodičovstva. V prípade záujmu píšte do správy :slight_smile:
29. mar 2015 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viem, ze od temy. No prosim o radu.... Potrebujem poradit, popripade kontakt, kde mi vedia spravit spol.uces a spolocenske licenie v sobotu doobeda? Dakujem velmi pekne
15. máj 2015 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,nie je tu na koniku skupina Rožnava?
7. dec 2016 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok