• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

9. apríla 2017 
ahojte,

erička, ja Ti vysielačky môžem požičať. :wink:

chruminka, ako zajtra?

u nás všetko ok. darčekov bolo akurát, Maťko sa vytešoval každému. len mám pocit, že Ježiško chodí každý deň, skoro každý deň, dostane Maťko niečo nové. včera som mala stretko s bývalými kolegyňami a tie mi pre neho dali veľké penové puzzle písmenové. ani to nemám kde rozložiť. :grinning: dnes zase prababka poslala peniažky, tak vložíme na knižku.
30. dec 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby!!!!

trošku iná téma. nepoznáte náhodou nejakého dobrého účtovníka/ účtovníčku v Šamoríne????? poznám viacerých, ale už nikto nebere nových klientov :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. dec 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj leona ja mam kamosku uctovnicku je dobra :slight_smile:
Jej kika a kedy si mozem zbehnut k tebe pre vysielacky ????
A ozi kde budete silvestrovat????
my u susedov :slight_smile:
30. dec 2008 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leony, ja som účtovníčka. práve rozbieham firmu. :wink:

erika, dokedy si dnes v robote? doniesla by som Ti ich.
30. dec 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika som do pol piatej
keby si mi to hodila tak to by bolo naozaj super :wink:
30. dec 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erička, prinesiem ich. :wink:
30. dec 2008 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kika po 18:00h by som ti cinkla ok?
30. dec 2008 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika mas IP
30. dec 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tak ja som tu tiez po dlhsom case ale citat vas stiham.prajem stastny a este lepsie novy rok no a to euro je premna katasrofa :rolling_eyes: ale sak casom sa do toho dostaneme
ako tak citam tak kopu z vas dostalo pekarnicku mne kamoska vecer upiekla chlebik a rano uz nebol taky dobry.teda neviem ake mate vy skusenosti
30. dec 2008 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leony - moj bracho berie klientov, teda ak mas zaujem - on robi ucto doma
31. dec 2008 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky prajem nadherny vesely silvester a stastny novy euro rok 2009 :slight_smile:
31. dec 2008 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
aj ja prajem krasny a uspesny novy rok, nech je este lepsi ako tento minuly :slight_smile:
31. dec 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krásky,

tak aj ja sa pridávam k prianiu dobrých silvestrovkých osláv (hlavne každá, aby ste mali podľa svojho gusta) a úspešné vykročenie do Nového roka. :grinning:

a čo si prajete v Novom roku? nejaké špeci želania? :sunglasses:

ja budem tento Silvester oslavovať s chruminkou, jej manželom a ešte jedným manželským párom. vyrážame v noci do BA. teším sa, že to chruminka tak super zorganizovala. a vlastne aj vďaka tejto stránke, som spoznala kopec super báb zo Šamorína, ktoré ste mi pomohli cez to najťažšie obdobie. :wink: (ma chytá nejaká melanchólia, sorry).
31. dec 2008 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kikus ja som v podstate nic nezorganizovala...to vsetci tak spolocne :slight_smile: ...vsetko na poslednu chvilu ako vzdy u mna :grinning: .
Aj ja som rada ze som vas vsetky spoznala a tesim sa na novorocne stretko v roku 2009

Ja varim akurat silvestrovsku kapustnicu....mam uz na nu taku chut len neviem neviem ci vydrzim do vecera.

tak nadherny silvestrovsky den :wink:
31. dec 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hojte, tiez zelam do noveho roka vykrocenie tou spravnou nohou a nech nas cakaju len dobre a pekne veci
a rovnako som rada, ze som vdaka MK spoznala baby zo samorina, clovek sa tu o to viac citi ako doma :dizzy_face:

ja tento rok silvestrujem v posteli.. radsej sa vyspim... :grinning: :dizzy_face:
31. dec 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stastny novy rok :slight_smile:
1. jan 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejake je to tu vymrete, kde ste vsetci? Lyzujete???
1. jan 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stastny novy rok. Ja som konecne doma pri telke. Unavena ako pes. Juj ale zalyzovala by som si, veru :wink:
1. jan 2009 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babuľky, viem, že na poslednú chvíľku, ale keby ste niektorá mala chuť, tak si ideme dať s chruminkou varené vínečko do Siesty (je to kaviareň v dome služieb s tej strany ako je trh), stretávama sa okolo 18.30. :grinning:
2. jan 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika nikde nikoho :fearful: , myslim ze vsetky este dakde sviatkuju :grinning:
2. jan 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my s janetkou sme boli na dovolenke (janetka ešte pokračovala do spišskej), takže ja teraz dodatočne ŠŤASTNÝ NOVÝ ROOOOOK :grinning:

nám bolo super, decká lyžovali o život, domčo robí už aj oblúčiky a brzdí, no nenormálny je, helma na hlave, okuliare, vôbec mu nie je vidieť tvár, ale jedeeee
2. jan 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, nikto nikde???

ozaj, bez, tebe nezostalo z toho femigardu? odkúpila by som...
4. jan 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute, tak ja sa tiez uz opat hlasim v samorine... stastny novy roook, vela zdravicka...
Mali sme sa na lyzovacke super, kazdy vecer sme flamovali, popijali, kupali sa v jacuzzi /neviem, ci sa to tak pise/ a uzivali si...
4. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly asi nie, a ked, tak som ho asi vyhodila.. ale skusim pozriet
teeedaaa janet ako dobre ste sa mali, aj ja chcem :slight_smile:
5. jan 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ale samorin este tusim sviatkuje :sunglasses:
5. jan 2009 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, ja teraz tú našu dovču dospávam, tam sme chodili strašne neskoro spávať... a ozaj už piaty deň nefajčím, nepijem len ešte žeriem :rolling_eyes:
5. jan 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly, tak držím palce, aby Ti to predsavzatie nepitia a nefajčenia vydržalo. a skoro sa zadarilo. :wink:

adka, ešte raz takto verejne, všetko naaaaaaaj k meninám. dúfam, že si ich poriadne oslávila. :sunglasses:

my sme dnes boli s malým vonku viac ako hodinu a strašne sa mu sneh páčil. prvýkrát ho zažil v piatok, keď boli s bývalým na Kolibe. :grinning: zajtra sa chystám vytiahnuť sánky a trošku ho previezť na kopčeku pri Torňoši. :wink: tak dúfam, že sa mu bude aj to páčiť. :slight_smile:

ja som dnes podvečer bola v BA a teda, kým sa sneh neroztopí, do auta už asi nesadnem. som mala adrenalín na najvyšších hodnotách, keď som išla domov. :unamused: tak si babuľky, tie čo jazdíte dávajte veľký pozor na seba.
5. jan 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Angua: super, ze aspon troska napadalo, my sme sa vcera tiez santili na ulici so sankami s detmi. K tomu soferovaniu, od januara mam "nove" auto, ta manzelova sluzobna oktavka mi zostala, tak dnes sme mali ist jeho nove auto previezt z BA a ja na tom mojo, uf, zrovna nasnezilo, tak sa tillyman podujal, ze ma zaskoci v soferovani, sak by som sa vyyblila pri prvom strome. Musim sa casom zdokonalit, zatial mi staci trasa skolka - domov :o)
6. jan 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
tak v prvom rade vsetko naj adka
no a ja som zase doma mala ma zapal priedusiek tak tento tyzden som s nou ja
ako sa inac mate nedame niekedy stretko ???
uz sme sa davno nevideli :slight_smile:
co vy na to??? :sunglasses:
6. jan 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki,
janetka, tak to je super, že tillyman zaskočil. ja by som si na "novom" aute tiež teraz netrúfla. a to jazdím skoro každý deň. striedam dve autá, tak to mám tiež dosť perné. :wink: a práve dnes som zistila, že sneh, nesneh, vo štvrtok máme očkovanie, takže do BA budeme musieť ísť. ešte k tomu sa pokazilo segrino auto, tak dúfam, že jeden známy mi pomôže s opravou. :unamused: a to zrovna dnes odišiel otec zase na mesiac preč. proste, keď sa se.re, tak potom všetko. :sunglasses:
a sánkovať sme sa tiež neboli, lebo sánky sú u mojej prababky na dome. mama, tam ide cez víkend a ja ju veziem, tak ich zoberiem sem k nám do pivnice, keby náhodou ešte chcel byť sneh. :grinning:

ja som za stretko. navrhnite, ako máte čas, ja sa prispôsobím. :wink:
6. jan 2009 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok