• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

7. septembra 2017 
ahojte dievcata..odkedy sme doma s malou z nemocnice ani ma nenapadlo sadnut si za PC a napisat vam..vela sa toho popisalo, nestiham citat.. :slight_smile:...
prajem vsetko dobre do noveho roka...
nasa mala ma sa ma krasne..mali sme prioblemy (reflux),ale uz je nam dobre...
11. jan 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
kira, keď sa zabehneš s malou, budeš mať čas aj na net a na nás. som rada, že si sa ozvala. :wink:

beznadejna, my sme dnes boli tiež pri Dunaji, ale z druhej strany mesta, máme to bližšie. chceli sme sa sánkovať, ale sneh už minimálny, tak sme sa prešli a išli domov. ale boli sme len 40 minút, stačilo to na to, aby mal Maťko krásne červené líčka a noštek. :wink:
add daň z nehnuteľnosti: daňové priznanie sa podáva iba v prípade, že si nehnuteľnosť nadobudla v minulom roku, t.j. 2008. tu je o tom popísané podrobnejšie: http://portal.gov.sk/Portal/sk/Default.aspx?CatID=39&etype=1&aid=929 a tu na konci sú vzory tlačív http://www.finance.gov.sk/Default.aspx?CatID=7000. keby si potrebovala poradiť, kľudne sa spýtaj. toto priznanie sa robí iba raz a to v roku nasledujucom po roku, kedy si nadobudla nehnuteľnosť. neviem, kedy ste si kúpili byt v Šamoríne, ak minulý rok, tak to treba podať, ak predtým a už si robila to daňové, tak teraz už nemusíš. :wink:
11. jan 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Este k tej dani. Ak si nadobudla nehnutelnost minuly rok, tak bolo treba vypisat tlacivo o vzniku danovej povinnosti a byvaly majitel tlacivo o zaniku danovej povinnosti. Ja som na to pozabudla tak som ho pripojila k danovemu priznaniu :wink:
11. jan 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jane, dobrá poznámka. tiež som vtedy na to zabudla, ale upozornili ma na mestskom úrade, keď som priniesla daňové priznanie, tak sme to rýchlo doplnili. :wink:
11. jan 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beznadejna: aj my sme sa tam dnes boli korculovat....
ozaj, baby a kormoran nevyhovuje na stretko? velmi sa tam zlepsila kuchyna :wink:
a pojdeme autami podaktore, tak by sme sa organizovane pomestili :wink:
11. jan 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som aj za Kormorán, ale nebudem mať auto, takže jedine, že by som sa k niekomu nasáčkovala. :wink: a jasko, že pre mňa netreba chodiť až na gazdovský, prišla by som ku chruminke napr. :wink:
11. jan 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... tilly mam na teba jednu prosbu .. som tu citala , davnejsie si pisala o kociku hartan.. ty si ho mala alebo chces alebo ???
ja sa rozhodujem medzi Hartan Topline S a Peg Peregbo uno.. nevies mi dat nejake referencie na ten Hartan? dakujem veeelmi pekne za kazdy jeden nazor...
11. jan 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk do môjho albumu, tam mám všetky kočíky, čo som mala...

ak sa rozhoduješ medzi týmito, tak jednoznačne hartan, 1. neporovnateľná kvalita, technika, použité materiály a pod, 2. uno nepéruje, na hartane máš tri možnosti pérovania 3. na topline sa dá prehodiť aj rúčka aj korba, čo je na nezaplatenie :wink:
12. jan 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tily tu teutoniu si uz predala???
12. jan 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies nevyhodu u hartana vidim v tom ze je mensia korba vnutri a ze je tazsi....na behanie po schodoch nic moc...
ale veeelmi sa mi paci...
12. jan 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano, teutoniu som predala asi pred rokom a pol...

nemyslim si, ze hartan ma mensiu korbu, na hartanoch sa da tak blbost, co podopiera nozicky prehodit a tym sa cely priestor pre dieta zvacsi, moj maly mal dva roky, ked sme mali racer a v poho sa tam vyspal aj v bunde...

ja len, ze ak sa rozhodujes medzi hartanom topline S a PP uno, tak jednoznacne hartan, aj co sa vzhladu tyka, aj kvality, aj pohodlia pre dieta, cenu a vahu neviem porovnat, ale hartany su celkovo tazsie ako ine kociky, ja mam teraz noveho favorita, kedze muz povedal, ze ina znacka ako hartan nebude (ked som mu v obchode ukazovala novu teutoniu cosmo), takze ja budem vyberat (ak este niekedy budem vyberat) hartan r1 alebo topline S, ak by som si mohla vyberat aj z teutonii tak fun system (to je ten v albume) alebo cosmo (to je novinka)
12. jan 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janet, prečo kormorán? akože mne je to jedno, ale kormorán mi prijde taký moc oficiálny na babské reči...
12. jan 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tili no dakujem velmi pekne za info ... pojdem sa na ten hartan este pozriet viem ze ho maju v kike a rozhodnem sa... ale veeeelmi pekne ti dakujem
12. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte máš dosť času :wink:
12. jan 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej ale sestra nie.. heheheh ja to hladam aj kvoli sestre ta je v 27 tt...
12. jan 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, to je krásne, keď sú bratranci takto pri sebe, budú kamoši :wink:
12. jan 2009 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo a maminka si vsetko zopakuje u sestry a potom u mna to uz bude jednoduchsie..heheheheh
ale nie.. je to super a velmi sa z toho tesim , hlavne kvoli tomu ze budem mat aspon od koho tahat rozumy a hlavne si to skusat.. hehehehe synovec mi k tomu krasne posluzi... hehehe
12. jan 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a môžte si kúpiť súrodenecký kočík a babina môže obe vnúčatá kočíkovať naraz :wink:
12. jan 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tak mne je jedno, ci Komoran, alebo to druhe. Ked sa rozhodnete, tak sa pridam. Tilly ta teutonie je celkom zaujimava :slight_smile:
12. jan 2009 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte tak my sme boli cez vikend u rodicov a tam vam poviem -19 stupnov skoro sme zamrzli :slight_smile:
no a ja som tiez za podkovu , a ja skor ako o 19 velmi neviem prist takze sa k vam pridam :grinning:
12. jan 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak nechajme podkovu
12. jan 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kedy mate stretko... tily potrebujem s tebou hodit rec heheheeheh
12. jan 2009 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
streda okolo siedmej v podkove
12. jan 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to vidim realne, dufam ze mi nebude moc zle... a mnaaam tam sa da dobre napapat..
12. jan 2009 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fa1n :angry: :angry: :angry:
12. jan 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tily ja ti nerozumiem
12. jan 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
t0 n1c, nef4ng41e :astonished: :frowning2: :cry: :confounded: :angry:
12. jan 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PC nejde :angry:
12. jan 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehhe vidim .hehehehee
12. jan 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš