Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

bezaz
7. dec 2009

gabi jojo 😉

janne6969
7. dec 2009

Zuzi to bola ako otazka na mna? Fuha tak neviem, ale skusim... Ak nebudes moc kricat 😕
Poobede Ti zavolam, lebo neviem, kedy sa mi dieta zobudi a napapa.

arusska
7. dec 2009

oka bezi tak o 14,40 som u vas.

janne6969
7. dec 2009

Jej dorazil muzov vianocny darcek 😀 Velmi rychlo. Minuly tyzden som to vyplatila a uz je too tu. Z UK, a to som sa bala, ci to pride do vianoc 😉

erika1983
7. dec 2009

ahojte tak mi sa dnes chystame na Mikulása som zvedava ake to bude 🙂
Frederika inac bola hotova z Mikulášov mozno dnes ju to uz mozno nebude bavit cely vikend mikulas a este aj teraz 🙂

tilly
7. dec 2009

jaj, ja som na toho mikuláša aj zabudla... aleb my sme z toho aj tak vždy mali len nervy, vždy tlačenica, chaos...okrem toho domčo už bol na troch mikulášoch...

arusska
7. dec 2009

no mikulas onicom - ako vzdy nervy a chaos 🙂)))

janetka
7. dec 2009

jedine co nechapem, preco bol ten isty program cert a anjel ako minuly rok

tilly
7. dec 2009

veď preto sme tam neboli 😉

arusska
8. dec 2009

no ja len nechapem tie organizatorky, ved to nemalo hlavu ani patu, tie deti to podla mna voobec nebavilo, kurnik ved neda sa vymysliet nejaky lepsi program?? no hruza.

janne6969
8. dec 2009

ahojte.
co nove? Baby neviete ako to bude od noveho roku, ked zacnem pracovat a zarobim viac ako je materska, tak mi ju zoberu? Alebo ako to je s tym zakonom? Ci sa mi vobec oplati nastupit do prace. Chcem ist robit na 2 dni do tyzdna po osem hodin. Tak teraz neviem.

tilly
8. dec 2009

dobré ránko 😉

jani, rodičák ti zoberú pri akejkoľvek zárobkovej činnosti, dajú ti len 25%...

janne6969
8. dec 2009

To je potom jedno kolko zarobim a stale dostanem len tych 25%? Tak to potom je fajn. Som myslela, ze uz mi potom nic nedaju. Aj ked 25% z takmer nicoho je uz skoro uplne nic 😉 Miska a neviem mi prosim povedat v ako je to zakone? Netusim kde to hladat.

bezaz
8. dec 2009

misi nie je to pravda, matky, ktorym vznikol narok na rodicovske v roku 2009 sa mozu rozhodnut, podla akeho zakona pojdu.. ak janka nepoziada o ten zvyseny rodicak, tak bude dostavat 164 ako doteraz a moze robit na dohodu 😉
a tych 25percent, je z celkovej sumy, ktory by si dostavala zvyseny rodicak do 2 rokov veku dietata

janne6969
8. dec 2009

A ak poziadam o ten zvyseny, lebo pracovat chcem ist az od februara, alebo marca, tak potom mi ho zoberu a nechaju len ten nizsi?

bezaz
8. dec 2009

nie, potom ti za tie prve dva alebo tri mesiace daju 256 ci kolko to je a potom uz len tych 25percent

janne6969
8. dec 2009

Fiha tak co teraz? 😕
A ake bolo plavanie?

bezaz
8. dec 2009

asi si musis vyrata co sa ti viac oplati 😅 nie len financne, ale teda aj tymi skills
plafco bolo super, ideme aj vo stvrtok.. a ze tam chodi kopec zensych so samorina, aj v nasom kurze bola jedna z veternej 😀

janne6969
8. dec 2009

No teda... Tak ja uvidim na akom plate sa dohodneme a podla toho sa asi rozhodnem.

tilly
8. dec 2009

no, musíš si to rozmyslieť, ideálne by si to mala, keby si to mohla robiť na čierno 😅

janne6969
8. dec 2009

No to mi je jasne, ale kdo ma uz nacierno zamestna.... 😅

tilly
8. dec 2009

nooo, ved to...

arusska
8. dec 2009

napriklad mna nacierno zamestnava BEZZ 😀 😀 😀 😀 ale nie, v dnesnej dobe je to hruza so zamestnanim aj na plny uvazok nieto este s pracou z domu resp. dohody a podobne. Je to ubohe....

arusska
9. dec 2009

bezz dnes plati o 15,30? Ale prisla by som aj s Danym ak ti to nebude vadit, lebo Ivo je este v Olomouci dnes.
A ozaj buduci tyzden to bude tak tak, lebo pondelok, utorok, stredu mam skolu, ale malo by to byt len doobeda, tak v pohode, ale este mi tam chyba v rozvrhu jeden obchod a to je povinne, lebo tam nejake one sa pisu co musim mat napisane aby ma pustili na statnice. Neviem co stresuju.

A este tolko ze buduci tyzden ak budem varovat tak potom budem musiet uz u nas varovat, lebo Arusa uz bude mat termin tak musim byt pri nich prve tyzdne aby sa nic nestalo, len tak do 30min mozem byt off. Tak snad ti to nebude vadit. Ozaj ako mate prazdniny uz vies??

bezaz
9. dec 2009

gabi v pohodke, dojdi aj s dannym, mame aj auta, tak sa hadam pohra aj on 😉
my mame prazdniny az od 23.12. ale peto je doma uz od pondelka, takze budem potrebovat tvoje sluzby uz len buduci tyzden.. malu ti teda asi budem vozit alebo co, este to premyslim 😉

tilly
9. dec 2009

juj, ja sa tak teším na vianoce... a hlavne, že 23.je ešte škôlka 😀 😀
my pôjdeme 23. k našim poobede, teda po škôlke, pôjdeme teda riadne nabalení 😀
super to bude, lebo nemusím ísť k svokreee 😀

arusska
9. dec 2009

bezi dohodneme sa, mozno bude rodit az koncom tyzdna, to uvidime za pochodu. Tak dnes medzi 15,15 a 15,30 sme u vas.

tilly ja uz maleho davam len v pondelok a v utorok uz ostava doma 🙂))

erika1983
9. dec 2009

ahojte tak ja rozmyslam ze od buduceho tyzdna sa dame vypisat nechce sa mi tu byt a nic by som si nestihla porobit doma
a mala ma aj tak soplik tak to zneuzijem 😀 tak potom gabi mozme dat buduci tyzden aj stretko a budem asi potrebovat aj postrazit malu lebo musim skocit k zubarke ako si na tom buduci tyzden s opatrovanim kedy mas volne terminy???

bezaz
9. dec 2009

gabi, tak netreba, aby si dosla, peto vraj dojde skor z prace 😲 dakujeeeem 😉

tilly
9. dec 2009

ja mám v piatok pracovné stretnutie, no uvidím ako to dopadne s mojou materskou demenciou... a ešte tento týždeň musím ísť fotiť jeden byt tu v šamku...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre