Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

balambi
10. okt 2014

@bezaz jeej ďakujem Ti, už so to videla. Poznáš tú kočku?

bezaz
12. okt 2014

@balambi osobne nie, ale viem, ze strazila deti jednej mamicke od nas zo skolky

ssiska
18. okt 2014

Ahojte, neviete o cvičení pilates v Šamoríne alebo okolí, poprípade kontakt na cvičiteľku? Hľadám už hodinu a pán Google nič nenašiel 😖

bezaz
19. okt 2014

@balambi neviem, ci si zachytila
Opatrim detičky v rodinnom dome v malom kolektíve v Kvetoslavove,max.8.deticiek.denny režim ako v škôlke.cena 200€/cely den/cely mesiac,v cene aj domáca strava!!!!viac info 0918/117086
@ssiska skus tuto tel. č. : 0915 743 505, Laterna Magica Pilates Reformer studio - Šamorín, Hlavná 31, na 1.poschodí Kožnej kliniky (vchod cez terasu Angel cafe)

cruelty
30. okt 2014

ahoj baby...ponukam straženie deticiek. momentalne som na MD s 2-rocnou dcerkou, ktora ma velmi rada detsku spolocnost. druha dcerka je v MŠ. Samorin

evinag
13. nov 2014

Ahojte Šamorínčanky chcela by som Vás poprosiť či náhodou sa niekto neviete vyjadriť prečo je táto ponuka bytu omnoho lacnejšia ako ine byty v tej rozlohe, či je to zla lokalita alebo kde je háčik, Nebývam tam tak to tam nepoznám len sledujem ponuku bytov lebo by sme mali záujem sa tam presťahovať 🙂
http://www.byty.sk/672740/best-real-3-izbovy-by...

janci27
17. nov 2014

Ahojte, prosim vas, ako je to so skolkami v Samorine, je problem tam umiestnit dieta, ak by sme nemali trvaly pobyt, ale len prechodny? Mate niekto skusenosti? Viem, ze v okolitych obciach je v tomto problem kvoli velkemu poctu deti, tak neviem, ako je na tom Samorin. Vdaka za kazdu info

janci27
17. nov 2014

Prosim vas, neviete o nejakom peknom 2 (pripadne aj 3) izbovom byte na prenajom v Samorine? Dakujeeeem 🙂

balambi
3. dec 2014

Ahojte,neviete čo za vírus to koluje, ked je zatvorená školka Gazdovsky rad?

bezaz
3. dec 2014

@balambi hehe no nejaky fajnovy vracaci, neviem, ci pride hygiena robit stery, ale vyzera to na nejaky norovirus, lahli aj vsetky ucitelky, tych par skalnych zdravych nemal kto "ucit".. vraj to je uz aj na prvom stupni ZS

balambi
3. dec 2014

@bezaz no parada ,tiež som počula,že aj učiteľky.vraj je to poriadne nakazlive a sa nedivim,ze aj na 1 stupni, vacsina deti tam maju surodencov. Len ja som počula,že nejaky meningokok :(

bezaz
4. dec 2014

@balambi no to urcite nie, tam su horuckya neviem co vsetko este, toto je normalna vracacia viroza

mirras
4. dec 2014

@ssiska ja sa pridavam k otazke 🙂 tiez uz dlhsie hladam info o pilates alebo joge na internete Samorine - zatial bez uspechu ☹

ssiska
7. dec 2014

@mirras už som našla, ako písala @bezaz 0915 743 505, Laterna Magica Pilates Reformer studio - Šamorín, Hlavná ul., alebo Angi Pilates Reformer pri Operatíve na Priemyselnej ul. 0944344305

koryto31176
8. dec 2014

@sniezik52 dobry viete ma kontaktovat ohladom strazenia moj email je zuzanak@azet.sk dakujem

koryto31176
8. dec 2014

dobry den chcem sa popytat ci by sa tu niekto nasiel na strazenie 3,5 rocneho dievcatka ... jedna sa o vyzdvihnutie zo skolky+ strazenie od 16.30-do 19.30 a to utorky stredy a piatky a sobotu od 10 do 18-18.30hod. jedna sa o moju neterku a je sama s dietatom a nema to jednoduche ,ja jej pomaham ako sa da ale tiez mam svoju pracu a neviem byt stale s malou a potrebovala by spolahlivu osobku a viem ze je to dost komplikovane ale na cene sa da dohodnut aj ked po pravde moc to nebude.. podrobnejsie info rada ponuknem moj email je zuzanak@azet.sk a vopred dakujem

monami
19. dec 2014

@smatulka V hoteli kormorán je baby plávanie. Aqua baby Mobik to organizuje. V Januári začína 12.1.

Krásne sviatky dievčatá

monami
19. dec 2014

Baby plávanie v Kormoráne, od 12.1. 2015 januára
http://www.samorincan.sk/2-aktuality/1034-abi

smatulka
19. dec 2014

@monami dakujem za info, ale ja som sa na to musela pytat min. pred 5timi rokmi 🙂

monami
4. jan 2015

@smatulka 😀 😀 😀 nevadí, všetko dobééé

sosnicka
11. jan 2015

ahojte, prosim vedeli by ste mi poradit. hladam cvicenie pre tehotne v Rovinke, Dunajskej Luznej, Samorine. nechce sa mi verit ze nikde nie je ziadne cvicenie. ujo google mi nic nenasiel :( dakujem

h2
16. jan 2015

@sosnicka Ahoj, ja som v r. 2011 chodila k pani Janekovej, môžem len odporučiť. Skús stránku: http://www.drjanek.sk/project/bc-viera-janekova/

sosnicka
16. jan 2015

@h2 dakujem idem to mrknut ;0)

monami
16. jan 2015
sementex
6. mar 2015

Baba klub všetkých srdečne pozýva na detské divadielko

katka90
10. mar 2015

Ahojte maminky, nájde sa tu nejaká mamina zo Šamorína, ktorá má bábo vo veku mojej Lilianky? ( 2 roky ) Hľadáme si kamošov a kamošky 🙂

sementex
10. mar 2015

V materskom centre Baba klub v budove danoveho uradu je vela takych, aj moja Leia napriklad. Treba sa prist pozriet 🙂
www.babaklub.sk

janci27
25. mar 2015

Ahojte, poradite mi prosim? Potrebovala by som zistit odkial presne (aka zastavka) ide autobus z BA AS smer Samorin cez Rovinku (Slovak Lines). Parkrat som isla, ale opacnym smerom, teda vyskupila som na stanici v BA, nikdy som vsak nesla z BA. Vdaka

bezaz
26. mar 2015

@janci27 myslis na nivach? kazdy bus inak, ale zvycajne z 51

janci27
26. mar 2015

@bezaz ano, na Nivach. O.k, vdaka 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre