Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

aruska
3. aug 2007

Ahojte, najde sa tu niekto zo Šamorína?? 😀

peter_krokodil
7. okt 2019

@zanalab nebyvame priamo na tych uliciach, byvame este blizsie a tu cisticku necitime takmer vobec.

peter_krokodil
7. okt 2019
zanalab
8. okt 2019

@peter_krokodil velmi ste mi pomohli.Dskujem.

monami
25. máj 2020

X-BIONIC® Sphere, utorky a štvrtky doobeda,
https://www.mobik.sk/index.php#cennik-samorin

rainee
20. jún 2021

Ahojte, máme možnosť kupy domčeka v Šamoríne. Ako sa vám tam býva, je nejaká lokalita ktorej sa vyhnúť a naopak ktorá má dobrú obč. vybavenosť a spoje do Ba? Cestovanie do Ba bude určite casovo náročné kvôli kolónam v špičke. Tiež neviem ani slovo po maďarsky 😉

ajsha123
20. jún 2021

@rainee ahoj, nie som zo Šamorína, ale byvam v obci pri Šamoríne a s deťmi tam kvôli ZUŠ chodíme skoro každý deň, aj do obchodov... Ked mam povedať za seba, sla by som tam bývať. O mesto ako také sa starajú. Zopar rokov dozadu sa v celom centre zaviedla parkovacia politika, a odvtedy sa ešte výrazné starajú o mesto. Vzdy čerstvé kvety. Opravujú sa chodníky. Upravujú cesty... Vždy nieco nové. Na západnej časti Šamorína sa postavili nové obch.centra (naposledy moebelix, je tam jysk, lidl, kaufland...), kúpiš tam všetko. Tak ak dom blizko tejto casti, tak máš vybavenosť úplne poruke.
V centre mesta je pešia zóna, tam je kopec malych obchodíkov, tam kúpiš všetko. Také obchody, ako bývali dakedy. A blízko tohoto centea je aj zdravotné stredisko, to je po rozdelovane do viacerých budov v centre, ale su tam snáď všetky špecializácie, aj ked, majú veľa pacientov. Zoberú, ale čakáš. Ako kde. Ale oproti ba, co som postrehla, sa mi to zdá ešte veľmi dobre. Aj poliklinika budova je zrekonštruovana...
Dá sa povedať, ze cela občianska vybavenosť je centralizivana na centrum a západ. V okrajových častiach nájdeš potraviny, ale zas, nie je to tak nereálne ist si autom nakúpiť. Mesto ako také je kľudne.

zanalab
21. jún 2021

Manžel dochadza do BA. Rano o pol 6 ide autom do Kvetka a potom odtial vlakom do BA. Tam prestupi na elektricku. Pochvaluje si, ze je to ovela lepsie ako autom. Nam sa tu byva vyborne, nic nam nechyba. Ja do BA s detmi nemusim ist nikdy,iba ak k specialnemu doktorovi. Mame tu zubarov aj vseobecnych. Zial Gynekologia je obsadena

ela_79
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
evamok
4. apr 2023

@janetka my sme z hamuliakova...mame 10 mesiacov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre