• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Šamorín - mamičky, tehulky, snažilky. Ste tu nejaké?

19. novembra 2016 
tilly: takze spi domcik? aj jakubko spinka, zaspal v aute po ceste z BA a vcera nespal vobec.. dnes je krasne pocko... ja by som sla aj s malym von len, tak ked sa zobudite a budete ocumovat kocik tak mi dajte vediet
3. feb 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, ozaj, caniova už vrátila peniaze??? som vtipná, že? :grinning:
eva tu ešte nie je, možno prídu až neskoro
3. feb 2008 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj baby, nedáme zas stretko? :grinning:
3. feb 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly sak navrhni nejake terminy.. ja sa za chvilu uz budem musiet ucit na statnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. feb 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly dobehni mam fernet este ti kusok hadam necham :grinning: :grinning: :grinning:

a mozme dat stretko aj tento tyzden :grinning: :grinning: :grinning:
3. feb 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka
http://www.hoco.at/produkte/ranger/ toto je ono v tej farbe antracit/rubin, tam, čo je, že als sportwagen, pekná farba, taká zvláštna to je...
takže to je môj 12sty kočík :grinning: v podstate 13sty, lebo aj tvoje atlantico som vyberala ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

erika, hneď by som dobehla, ale chceme uspať krpca a dať si vínčo

a čo takto v pondelok pri aerobicu? minulý týždeň sme pili a papkali, tak čo teraz to zhodiť dole? :wink:
3. feb 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
erika zajtra o 18tej plati ten squash??? dufam ze hej, nic si nezabudni :grinning: :grinning:
3. feb 2008 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aruska squash plati a tilly neviem ci by som zvladla aj aerobic :grinning: ale po squashi mozme ty mas kedy aerobic???
3. feb 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bay neviete poradit, da sa v samorine niekde hrat tenis? okrem kormoranu? :wink:
kam chodite na squash?
3. feb 2008 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bezaz: na tenis by som sa aj ja pridala.. ale tu v samaku viem len o kormorane
4. feb 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
squas a aerobic ma moc neberu, ale tenis alebo korculovanie /na lade/ to ani :grinning:
4. feb 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani = ano /preklep=preklad/

Baby, kupili sme malemu v tescu taky vysavac s gulickami v akcii za 100, kua...to vydava taky zvuk ako by vas rezali a on fuurt vysava... :confounded:
4. feb 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka vidis vidis... ale treba vybrat baterky a maly moze vysavat aj bez zvuku :grinning:
4. feb 2008 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to neni na baterky praveze... tam take gulicky lietaju a fakt, ze hroznyyy zvuk... uz som ho schovala do kupelne,a asi ho neskor vynesiem na dvor, nech tam s tym vysava liste :grinning:
4. feb 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre pondelkove ranko prajem. Take ste aktivne? Ze tenis? My od stredy zaciname plavat. Pan chirurg naordinoval, tak posluchame :wink:
4. feb 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janetka, my to máme tiež, ale nerobí to také strašné zvuky...

tenis by som si tiež zahrala, starý mi ho sľubuje už asi 7 rokov :angry: slubotechna
4. feb 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly: tak ho mate asi pokazeny...alebo my?! :grinning: sak budes mat tu cest to pocut :wink: a co dnes seci vybavujete v BA?
4. feb 2008 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz len zohant tie kurty.. podla mna taka stvorhra na zaciatok nemusi byt zla, aspon sa tolko nenabehame :grinning:
4. feb 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dnes naplánovala túru, z roboty na trenčianskej na vajnorskú k dokroke, nie je nič lepšie ako pešia chôdza, a úplne najlepšia je chôdza na opätkoch, kurnik, niekedy som mala takto kilometre denne v nohách a aké som mala nádherné nožiská, kurnik, každý chlap sa mi za nimi otočil, keď som mala kratučkú sukničku (čo som mala skoro vždy) :grinning:
jaaaj, staré zlaté časy, teraz musím dať aj brucho dole a to bude horšie :confounded:

a včera som začala s trampoškou, len tam zas nedám dole brucho...
ale večer by sme chceli ísť so susedou na ten aerobic, tak ufidíme...

ozaj bez, stále nič? nechceš skúsiť test? ako brucho a závrate?
4. feb 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tilly kam sa chystate na aerobic? By som aj isla....
4. feb 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj tilly uz prisla mrcha.. dnes rano :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som si podepkacila :frowning2:
ja inak cvicim doma, na striedacku 30minut na biku a brusaky, kliky a cviky s gumov na ruky a 60minut na biku.. pri telke a serialoch je to pohodicka.. nemusim nikam ist :slight_smile:
4. feb 2008 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bez mne nic zatial neprislo, tak neviem, ale testovat bude asi az zatra. I ked uz som mala mat dnes...
Necitim sa nijako. Ani zle ani dobre.
4. feb 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani a kolko ti meska?
4. feb 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No dnes mala prist. Mozno este pride, uvidim. Ale nemusela by :wink:
4. feb 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani to je este skoro, ved si len teraz vysadila HAK :wink: ked bude meskat tak 7dni, mozes zacat testovat :slight_smile:
4. feb 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak az buduci tyzden. Aj ked v piatok by som to uz mala vediet, alebo ideme v sobotu na oslavu, tak aby som nepila.
4. feb 2008 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj tak v piatok rano testni, som zvedavaaaaaaa :grinning:
4. feb 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To teda testnem :grinning: Ak bude este co testovat. Myslim ak nepride.
Myslis ze to je este skoro? Preco?
4. feb 2008 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no po vysadeni tabletiek, sa ti nemusi hned obnovit cyklus :wink: ved uvidis, ci pride.. test je lepsie robit cim dlhsie ti mrcha meska.. tym mas viac toho tehotenskeho hormonu a je to spolahlivejsie :slight_smile:
4. feb 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tehotensky hormon :grinning: . Ja mam pocit ze tych hormonov mam niekdy az moc :sweat_smile: Hlavne ked sa mi po dlhej dobe vyhodili pupacky na ksichte :wink:
4. feb 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok