September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

martinna78
12. sep 2008

Ahoj Zuzi, no som rozmyslala aj ja nad Lenkou, ze sa tu dnes neukazala, tehulka tu rano bola 😉

zuzana1710
12. sep 2008

marti,aj bola tu??nemam cas citat dozadu..len som ju uz dlho nevidela,tak som myslela,ze ci uz nahodou nema po...

a lenka teda moze byt,ze uz porodila..asi nema ako dat vediet z rakuska...hadam sa ozve...

uz vas neni moc babulky..tak sa poponahlajte..uz je skoro stred septembra...ja vam taaak drzim palce,nech mate super porody... 😉 😉

martinna78
12. sep 2008

Skreci, len sa mu pekne venuj, co by sme sa hnevali 🙂
aj ten moj uz na mna nejak divno kuka 😝

bubadlo27
12. sep 2008

baby aj vy sa citite, ze nic nevladzete robit? ☹
minuly rok som ani nevedela ze som tehu a teraz ma boli kazdy sval

eweny
12. sep 2008

tehulka urcite veselo jarmokuje, ved sa tesila ako sa poriadne napapa, kym este moze 😀

Matka, nuz dalo sa to..v kazdom druhom stanku to iste, ako vacsinou vzdy..kupila som si tak akurat 2 trdelniky, nejake sladkosti aj mamine a malemu teplacky a ciapocku, nuz neodolala som 🙂 pak sme trosku pobudli u buducej svokry a isli sme domkov..aj chodievas ku babke?

martinna78
12. sep 2008

Diky Zuzka, neboj za chvilu sme v babatkach jak na koni 😉
ano tehulka tu rano bola 🙂 Lenka no neviem ci si s niekym vymienala cisielko, snad hej 🙂

cemi
12. sep 2008

ahojte 🙂
predchvilkou som prisla z nemocnice. od rana som mala uplne tvrde brucho, tak mi to nedalo a o stvrtej som isla radsej do nemocky, lebo predsa len ta jazva po cisaraku je taka osemetna vec. aj ma natocili, maly je ok, kontrakcie ziadne. len sa mi v bruchu nejako zvrtol, tak tlaci na jazvu, tak musim odpocivat. dali mi infuziu s magne a isla som domov. som sa bala ze uz mi uz spravia cisarsky, ale plati ten 23.9. chcela by som dovtedy vydrzat, aby bol maly pekne velky a dozrety.
a tu? o claudi viem a jurocko??

martinna78
12. sep 2008

Eweny, priznam sa, ze teraz sme davno neboli u babky, ale ked sa maly narodi a trosku podrastie, pojdeme ukazat pravnucika. Juj ale jak decko som stale prazdninovala v Moravciach 😵

winona24
12. sep 2008

no to je najhoršie martin,že môžeš aj ty ochorieť...to by bola škoda,tesne pred pôrodom...to na pohode nepridá...

bubadlo posledný mesiac je to najhoršie...nič nevládzem...

ew tak ty si na jarmoku bola??? aj ja by som išla...ale keď mne už to dlhé chodenie robí problém...ja už sa idem psychicky pripravovať na pondelok... 😉 😉 😉

eweny
12. sep 2008

Matus, jasne treba ist ukazat 🙂 sa ti v Moravciach pacilo?..ja si nejak neviem zvyknut na to mesto, nastastie drahy netrval na tom, aby sme tam zostali byvat..asi by ma porazilo 🙂

eweny
12. sep 2008

winon, tiez mam s dlhym chodenim problem, sa smatlem ako kacica, nohy do straaaaan 😀 celkom vtipne, pocit, ako by mi maly mal kazdu chvilu vykuknut von, strasny tlak mi tam vyvija..ale neva, chcela som ho zas trosku popohnat 🙂

cemi
12. sep 2008

jeeezis, tak uz aj jurocko 😀 gratulujeme 😀 uz nas tu vela neostalo 🙂

martinna78
12. sep 2008

Win aj Sofinku ked som rodila tak som brala penicilin, no dufam, ze ma to obide, ale som nachylna na hrdlo, tak moc tomu neverim ☹
no idem osprsit Sofi, este sa tu moce po obyvke, mozno este dobehnem, ak nie tak dobru nocku

eweny
12. sep 2008

ved aj ja som sa docitala teraz, ze uz aj jurocko ma drobceka pri sebe 🙂 gratulujeeeeem!

martinna78
12. sep 2008

Ew velmi rada som chodievala k babke, byva v rodinnom dome, aj mamininy surodenci tam byvaju v Moravciach, tak sme si boli vzdy vzacni s bratrancami a sesternicami, sme chodievali cez velke pole do lesa,na kupko, na amfik, juj jak by som sa vratila na chvilu do tych cias, no idem ja, paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

winona24
12. sep 2008

ew ani mi nehovor...ja keď vidím niekde vo výklade ako čapcem,tak idem umrieť...to ozrutné brucho sa mi hompála zo strany na stranu...ach bože...ako sa ja teším,keď všetky tie kilá pôjdu do kelu...

martin idem sa aj ja na chvíľu vzdialiť..idem do tej vane...ale určite sem ešte nakuknem....

sjuz sa ešte dnes neozvala... 😲 😲

eweny
12. sep 2008

Matus, tak to ano..mas velmi pekne spomienky na to obdobie..keby to tak islo aspon na chvilocku sa vratit do tych cias 🙂 tak pekny vecer ti zelame..

tehulka4
autor
12. sep 2008

nooo servus zeny... 😉 som vcelku rada, ze som tu nakoniec nezostala sama..normalne mam z tych rodiacich uz nocne mory..sa mi normalne snivalo, ze som sa sem rano pripojila azrazu ze som tu zostala sama...no tak to bol teda pekny sen..ina divocina...mame tu nejake nove maminky okrem dnesneho jurocka????

eweny
12. sep 2008

winon, nuz je to komicke ale tak, ze je to neskutocne nadherneeeee 😀 😀 dnes som si vsimla, dost vela zien prechadzalo okolo mna, hladelo mi na brusisko s blazenym usmevom na tvari 🙂

baby, zacinam vazne uvazovat o tej vani aj ja 🙂 a potom pozrietm Sex v meste 🙂

lenka.pav
12. sep 2008

kocky, ste zlate, ze by ste mi uz drobceka dopriali, ale este stale sa nic nedeje 😉 . ale dnes idem na to zhurta, pijem cajik, boli sme cely den vonku s manzelom na prechadzkach, dam si este horucu vanu a mozno potom... 😉 . nebojte, drahy vam napise hned, ked sa maly narodi. idem mu dat lekciu, co ma kde pisat, aby sa sem dostal. dnes sme boli aj v ikee, kupili sme komodu a prebalovaciu podlozku a este nejake veci pre drobca a zajtra ideme skompletizovat detsku. 🙂
gratulujem novym maminkam 😵 . claudi, maly je kraaasny. uz sa tesim na nasho valibuka 😵

eweny
12. sep 2008

tehulik, nazdar 😀 vsak aj claudinku uz mame ako dnesnu maminku..ako bolo na jarmoku?

tehulka4
autor
12. sep 2008

nooo zuzik, myslim, ze kym pojdem rodit ja, vy budete vsetky vyrodene jedna radsot... 😀

eweny
12. sep 2008

leni, ahoj..uz tu bola patracka po tebe 🙂

lenka.pav
12. sep 2008

ew, vsimla som si 😀

tehulka4
autor
12. sep 2008

ew, ahojky...no o claudinke viem tiez, len som ymslela ci nahodou ma niektora este nechce dnes nas...ale v dobrom... 😀 ..na jarmoku fakt fajne, akurat som obehala iba stanky a zozrala som doslova na jeden hlt gofry..zajtra chcem ist na tu medovinu a ten zvysok...a kupila som mrnusovi capice, tak sa vytesujem...

eweny
12. sep 2008

leni, vidis ako si tu navzajom chybame 😀

tehulik, spravne treba si rozlozit sily na oba dni..aj my sme dnes jarmokovali, tiez som kupila krpcovi ciapku 😀

lenka.pav
12. sep 2008

baby, vam ten jarmok zavidim 😠 . tu take nieco nie je. ale buduci vikend tu mame v nasej dedine prvy Oktoberfest...asi tam bude kopec piva a burciaku a sladkosti. len dufam, ze to uz budem rozdvojena 😉

lenka.pav
12. sep 2008

tehulik, nevies nieco blizsie o jurockinom porode? a ci je maly v poriadku? by ma dost zaujimali podrobnosti, ale vybrali mu pekne zaujimave meno, take origos

eweny
12. sep 2008

leni, nemas co zvidiet..ja posledne 3 roky absolvujem vzdy vsetky 3 jarmoky na okoli 🙂 tento rok to uz ale tak nebude..jeden som stihla a mozno ak sa postasti, tak stihnem aj ten posledny, co byva na zaciatku oktobra..hmmm tak Oktoberfest?..ja myslela, ze to len v Mnichove ci kde byva 😀

lenka.pav
12. sep 2008

ved bude akoze prvykrat aj tu, asi len opakuju po mnichove. neviem, co od toho cakat 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre