• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
estell nie nove, ja uz ani nedufam ze sa to u mna rozbehne, budem tu strasit sama do oktobra

veji celkom to ujde
15. sep 2008 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem sa pomali naopbedovat..od kedy som doma z porodnice vari muzik dnes mame pecene kurca a ryzu....je zlaty ze ma takto odbremenil od varenia kym je doma.....
15. sep 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, nesmieme zufat. ved si berme priklad z tehulky, tiez si myslela, ze nic a potom sa to u nej ako rychlo rozbehlo :wink:
15. sep 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni ja si uz nebudem nic namyslat, malemu sa u mna asi velmi paci
15. sep 2008 o 11:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, asi citi, ze vonku je zima a v nasich bruskach im je pekne teplucko :wink:
15. sep 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh ...teraz som dala maleho prebalit strykovi..nebol nadseny lebo pred chvilkou kakal take dost bublaveee :grinning: :grinning: :grinning: a moj manzel mu asistuje..no bol velky sef ze to zvadne lavou zadnou..takze preco nevyuzit aspom sa bdue mat cim chvalit v praci :grinning: :grinning: :grinning:
mojmu muzovi uz ide prebalovanie na jednicku len mu to dlho trva ale aj to sa este da napravit a zrychlit :sweat_smile:
sme sa dohodli ze ja v noci kojim a on prebaluje..tolko krat kolko krat to bdue nutne cize po kazdom kojeni respektivne zbudeni..ale nereptal..ale vcera sme mali nehodu..ja si kupem maly reve..a z vanicky ten vyvod sa nejakym zahadnym sposobom uvolnil a vsetka voda vytiekla na koberec a na mna..len som kricala na muza lebo maleho som nemohla pustit vo vanicke tak sme skoro do pol noci ozarovali koberec soluxom :grinning: a v noci zasa muz zakopol o moju vineu co mam pri posteli a samozrejme ze nebola zatvorena..sak nexcem bublinky no nie? :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni zima bude ked bude -20 :grinning:
15. sep 2008 o 11:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
estel ..fuj cierne uhlie...sak z toho gracam este teraz a to som uz velka :grinning: :grinning:
15. sep 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji terz som sa zchuti posmiala mate to vesele doma :slight_smile:
15. sep 2008 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji mnam cierne uhlie, ved to je fajne
15. sep 2008 o 11:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a uz mi ho donisli ako na tacke..ze vraj je hladny ach ti chlapi keby sa este kojit naucili :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2008 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spat, nejako sa mi nic nechce
15. sep 2008 o 11:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono to je vesele ked sme vsetci doma...ale ked muz odide do prace aj svagor a zostanem so svokrou..uz to take vesele nieje ona je dole a vari a ja sama hore :confounded:
15. sep 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji no malemu to asi tiez celkom chuti kedze mi to zje....ani ja cierne uhlie nemusim....inak vineou sa napajam aj ja ale asi budem musiet prestat lebo ak je fakt dobra na mlieko tak ja ho mam aj na rozdavanie...a potom musim po nakojeni este aj odsavat a to sa fakt napapa do prasknutia...
15. sep 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
estell, ma tak napadlo, malu uz mas tiez doma? tesi sa z braceka?
15. sep 2008 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obedujeme? :wink:
15. sep 2008 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som vás prišla aj ja mrknúť :slight_smile: Vonku je taká kosa a ja trubka sa napchávam ruskou zmrzlinou :astonished: Ale hneď ako som ju dojedla som si bola zaliať aj čajík lebo my zostala veru riadna zima...
15. sep 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vraj my ako mne s tvrdým yyyyyyyyyy :astonished: Jejmine baby to je hrôza, len sa mi nezačnite smiať :astonished: :grinning:
15. sep 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyy aj ja chceeeeeeeeem uz rodiiit nech uz mam aby pri sebe kila dole postavicka ako lusk a roboty s babom vyse hlavy.....som narocna??? :grinning:
15. sep 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
grstulujem novym maminkam aj ich miminkam :grinning: :grinning:
15. sep 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, tak mame nove maminy-tehulka, winon gratulujem :slight_smile: aj ja uz chcem byt mamou..
dnes mam uz treti krat behom 1 hod a pol nejake podozrive bolesti brucha a krizov ale pravidelne to nie je, tak asi len poslickovia stracia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako, veru uz by bolo na case, dnes je vraj spln tak to moze byt aj za to,alebo sa ti to uz zacina pomaly ale isto, ja som sa uz zmierila s tym ze ta nasa byde asi vianocny darcek :unamused: :slight_smile:
15. sep 2008 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi ja si myslim, ze tu stravim ten cas s tebou, ja som uplne zatvorena, teda v piatok na poradni som bola,...a vraj ak do dalsieho piatku nic, tak to nebudeme predlzovat a mam prist zbalena CS som mala 4
15. sep 2008 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo tak to si na to lepsie ja tiez vobec nie som otvorena ani len na milimeter...tak neviem, aspon ze si mala 4 ja nic....v piatok mas poradnu? aj j a som zvedava co sa vyriesi do vtedy...aj keby som rada porodila lebo ten moj gynciar zase ide prec na nejake sustredenie a pochybujem ze sa s tihne s tadial vratit, uz to vidim tak ze sa bude niekto cudzi vo mne rypat.... :angry:
15. sep 2008 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babule
15. sep 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooj evi
15. sep 2008 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa drzite?
15. sep 2008 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi ahoj
15. sep 2008 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre...uz zacali mali chodit aj von, tak je to lepise :slight_smile: Co vy ako sa dari? Barbi gratulujem k malje. Klaudi ako si na tom?
15. sep 2008 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evka uplne fit, necitim sa vobec na rodenie a to ma trochu serinka...uz by som to mala rada za sebou :unamused: :angry:
15. sep 2008 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok