• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
dakujem evka :slight_smile: ,ako tozvladas dve deticky malinke ide to?musis byt riadne unavena
15. sep 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem poumyvat riad majte sa zatial babenky packo :grinning:
15. sep 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. sep 2008 o 15:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evitka, tak ako? so mnou sa nieco deje.... dnes od jednej ma boli chrbat a tvrdne mi brucho, ale nezda sa mi, ze by to bolo pravidelne, tak neviem, zrejme len poslickovia, ale je to dost neprijemne :confounded: , mozno sa to rozbieha vsak uvidim, necham tomu volny priebeh :wink:
15. sep 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako ja mam poslickov uz vyse tyzdna a nic, takze ja uz ani nenamyslam ze by sa nieco mohlo pohnut
15. sep 2008 o 15:55  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ze? tak to tiez neni bohvieco aj ja si namyslam, ze to na mna ide :rolling_eyes: , ak mozu byt poslickovia tak dlho, tak to som na tu fakt do decembra, ale ja uz nemozem ani obsediet vrti ma na stolicke akoby som mala mrle :grinning: ,
15. sep 2008 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to preslo :sunglasses: , vsak uvidim, neskor si skusim dat horucu sprchu, co to spravi
15. sep 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako poslickov mozes mat aj mesiac pred porodom, takze teraz len treba sledovat ci je to pravidelne a ci sa bolest stupnuje napr. po teplej sprche
15. sep 2008 o 15:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky mňa vám chytila nejaká upratovacia mánia, pustila som sa na začiatku do riadenia kuchyne a normálne ma to aj baví :astonished:
15. sep 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidime, dufam, ze taketo bolesti nemienim mat este mesiac :confused: , ale je to zaujimave, Dr v Prahe kam som chodila ma strasil, ze po MA mozem skor porodit, aj som mala od 20 tt tvrdnutie a uzivala magnesium, lebo sa bal, ze fakt porodim predcasne a nakoniec budem prenasat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ollako nebojkaj, do polnoci času ešte dosť :sweat_smile:
15. sep 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez ved hej, chcela som to dnes .. mame totiz s muzikom vyrocie, ale obavam sa, ze z toho fakt dnes nic nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,zatial sa bolest neopakuje, tak neviem,
...ja som tiez umyvala dlazky, tak aj za to mi tie bolesti zacali, asi by som mala pokracovat v upratovacej manii :grinning:
15. sep 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ollako veď sa vraj hovorí že keď tehotná chytí upratovaciu mániu na konci tehu tak do pár dní aj porodí :confused: Tak pokračuj aj ty, aj ja a uvidíme kam sa dopracujeme :slight_smile: Ale mňa to teraz aj výnimočne baví riadiť to :fearful:
15. sep 2008 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to som nevedela, vsak aj mna to extremne bavi, ale bojim sa, ze ma sekne v krizoch , lebo uz treti den mam na male, a so seknutymi krizami hm... neviem ako by som rodila :confounded:, este mi treba umyt okno v spalni, lebo drahy zabijal cas a robil fasadu, tak je spinave ako slak, ale bojim sa, ze spadnem z rebrika, alebo ma fakt sekne....
no asi to necham na maminu, ta mi slubila ze to urobi, ale dnes prsi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. sep 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna praveze upratovanie teraz vobec nebavi
15. sep 2008 o 16:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no evit, tak to sa tu zrejme fakt zdrzis :grinning: :grinning: :grinning: , ked ani upratovanie ta nebavi :wink:
15. sep 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako mna upratovanie nejako extra nebavilo nikdy, ale teraz ma to az vynimocne extremne nebavi...ja teraz uz len lezim, sedim, jem a chodim na WC :grinning: :grinning: :grinning:
15. sep 2008 o 16:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evit mňa tiež nikdy veľmi nebavilo, ale teraz čuduj sa svete sa mi to aj zapáčilo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ollako ja som okná tiež neumývala, na jar umyl Marek a teraz minulý týždň tu bola mamina so sestrou a tie sa o to postarali
15. sep 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj mne okna umyla mamina
15. sep 2008 o 16:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aké zlaté máme tie naše maminky :slight_smile:
15. sep 2008 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no koho by upratovanie bavilo, ale teraz mam fakt dni, ze musim dat dom do poriadku, lebo co ked to na mna pride a ja tu budem mat ako po bombe, ale aj ked upratujem tak to tu stale nevyzera upratane.. byvam s maminou a bratom , ktory ma 14 a puberta s nim plieska, tak robi taky bordel, chodi si obuty po dome a tak ....ide ma z neho porazit...pubertiak jeden :angry:
15. sep 2008 o 16:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ollako môj brat má 13 ale by isto dostal za chodenie obutý po dome :angry:
15. sep 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehulka,gratulujem..tak uz si aj ty koecne mamicka..vidis,dockala si sa... :wink: tak drzim palce,nech vsetko ide ako ma a drobec nech poslucha a vela papka. :wink: :astonished:
15. sep 2008 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby ja sa lucim, idem pozret muzika maluje bratovi byt, tak sa prevetram papa
15. sep 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak papa Ollako, držkaj sa a keby dačo daj určite vedieť :slight_smile:
15. sep 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste vsetky? rodite? ma tu nechavate samu? :confused: :confused: :confused: :grinning:
15. sep 2008 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenka... ahoj :slight_smile: ja som prave prisla kuknut co nove....
15. sep 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdecne gratulujem winon aj tehulke :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Super ze to uz maju za sebou...... a v kutiku duse im aj zavidim :wink:
15. sep 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Leni... :wink:
ja este nerodim, len sa mi blbo sedi pri PC, takze lezim pri TV a spim.
15. sep 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuuuuuuuuuh ... dnes je desne pocasie....
zajtra rano by som chcela ist do poradne, ale vobec neviem co na seba :unamused: :unamused:
15. sep 2008 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok