• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
Ahoj Terezka :slight_smile: nasa dalsia narodeninova oslavenkyna :slight_smile:
Vsetko naj naj naj k sviatku, tak aby sa malicka dnes narodila, ked sa to uz takto pekne rozbieha, vyzera to nadejne :slight_smile: nech mas ten najkrajsi narodeninovy darcek

babule ja nemam absolutne nič vo velkosti 56 nachystane, aj Sofi bola velka 3900 g, a hned sme obliekali 62, tak aj teraz som tak nachystana, ze urcite nebude maly mensi :slight_smile:
18. sep 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetko najlepsieeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
babulky idem hodit sprchu a trochu poriadit pa zatim:O)))
18. sep 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezik vsetko najlepsie :dizzy_face:

ja mam aj 56 aj 62
18. sep 2008 o 09:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi, ked nemas teplotu zatial, tak nemusis lezkat, hlavne ze si doma v teplucku :slight_smile:
tak v sobotu ti doktor odchadza? mala by si dohovotit Natalke, ze uz je najvyssi cas vykuknut z domceka :wink:
18. sep 2008 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matka veru tak ako vravis, asi pojdem na bicykel, to urcite zaberie :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Terezka Nataska porodila vcera vecer okolo 21 hod Katku
Jej ďakujem babenky, ja by som si teiž veľmi priala aby sa maličká narodila dnes ale keď nie tak to predýcham :wink:
mati tak ja ani neviem ze natas porodila, iba viem ze bola vcera uz v nemocke...a nevies aky mala porod?
18. sep 2008 o 09:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem Evit o porode nic, len jej sestra napisala vecer ze 21.10 sa narodila Katka a miery nepamatam, tusim okolo 3200 g
18. sep 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja troska dospat tu noc, potom pridem
18. sep 2008 o 09:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej tak super že aj Nataška to má za sebou :slight_smile: Už nás tu veľa ale fakt nezostalo :sweat_smile:
18. sep 2008 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa Evit, pospinkaj si :slight_smile:

ja si idem tiez hodit sprchu a idem varit obedik, tak sa tu priebezne zastavim, pa zatial
18. sep 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak papa :slight_smile:
18. sep 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: no vy sa tu vsetky lucite akurat ked som prisla. ja mam od polnoci dost bolesti v krizoch a podbrusku, aj hnacku som mala. tak uvidim ci sa to rozbehne alebo len poslickovia. aj to pocasie moc krizom neprospieva.inak zajtra idem za porodnikom na kontrolu, tak uvidime.
18. sep 2008 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cemi ja som tu :slight_smile:
18. sep 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tu s malou posedavam, ale asi ju to dlho nebude bavit :slight_smile:
ty si v pohode? ziadne naznaky? mne je blbo, ale bolo mi aj minuly tyzden, tak som isla do nemocky za porodnikom. ten mi dal infuziu a poslal ma domov. takze pokial si nebudem na sto percent ista, ostavam doma :rolling_eyes:
18. sep 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cemi no noc som mala takú všelijakú, som sa nevyspala, boleli ma kríže a potom aj bruško...Ja by som najradšej už aj šla, len neviem ako sa rozhodne to moje malé, či si nechá poradiť odo mňa alebo nie :grinning:
18. sep 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
18. sep 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky Kajka, ako sa mávate? Čo robí Janko, spinká?
18. sep 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam isty cisarsky naplanovany na 23.9. celkom mi ten datum vyhovuje, akurat sa vtedy mame stahovat, takze ja budem aspon s malym v nemocnici. ale samozrejme ze to moze byt aj skor, uz sa neviem dockat :slight_smile:
18. sep 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

pridavam sa k uspesnym mamickam, vcera sme sa vratili z porodnice, takze si zvykame na nove prostredie.

Volam sa Risko a narodil som sa 11.9.2008 o 14:24 s mierami 3900 g a 49 cm.

Kedze som videla, ze medzitym pribudla aj tema uz pre maminy tak sa presuniem plynulo tam, vam zostavajuce maminy prajem nech to mate za sebou a nech drobcov mate coskoro pri sebe.
18. sep 2008 o 09:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem saska, vidim ze dalsi valibuk pribudol :slight_smile: gratulujeme :slight_smile:
18. sep 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj terezicka,v pohode, dakujeme... Janko je vonku s babkou, v kociku najlepsie zaspi, tak je stale vonku, sa uz smejem, ze je ako pubertak - domov sa pride len najest :wink: :grinning: a Ty ako?
sasasx gratulujem :wink:
18. sep 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sasasx gratulujeme :slight_smile:
Cemi a ako sa bude malý volať? Či to je prekvapenie?
18. sep 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak z toho spanku nic nebude, neda sa mi zaspat, tak som si dala net na notebook, urobila kavu a sedim pri telke
18. sep 2008 o 10:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky, vcera ked som sa nalogovala tak mi padol konik :angry: a potom uz nevysiel cas... spravila som albumcek :sunglasses:
18. sep 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwi ahojcek.....malinky je krasnucky :dizzy_face:
18. sep 2008 o 11:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem :dizzy_face:
18. sep 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silwi ahoj maly zlatucky..... :wink:
18. sep 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Silwi, zlatunky je Misko :slight_smile: konecne ho vidime :wink: a vitajte domka
no skoda, ze sa s tebou nestretnem, si mi usla :wink: aj nataska uz je tam, ozaj o Miriam24 memas ziadne info? Davno sa tu neukazala, este s nou by som sa mohla stretnut, ak to nema uz za sebou :slight_smile:

a ako si bola inac spokojna v nemocke? Koho si mala pri porode? Juj prepac mi tolko otazok :wink:
18. sep 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok