September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

bubinko83
22. sep 2008

evitka,aky maš tlak?

terezicka
22. sep 2008

Evit sme my ale ženy, iba by se si chceli vyberať a tie naše deti sa nám nechcú prispôsobiť ani za nič 😀 No ja sa ešte tak nádejam že malej sa zatiaľ nechcelo vyliezť cez víkend,lebo ocinko bol v robote a nechcela ho preháňať po cestách...Ale príde dnes večer a zas ide do roboty v piatok podvečer, tak v tomto rozpatí by sa jej mohlo chcieť uráčiť ísť na svet keď aj ocinko bude doma, no nie?
A príznaky žiadne nemáš? Ja ako som u našich tak sa cítim úplne super 😅 Akože sem tam mazabolí aj bruško a kríe ma bolia najvac zo všetkého, len pôrod sa nechce rozbehnúť...Tu sa aj super vyspím a doma?? 😅 Tak je to otras s tým spánkom...

evitkamalicka
22. sep 2008

bubinko okolo 135/100 ale naposledy som mala 145/110, ten spodny mam vysoky a to nie je dobre

evitkamalicka
22. sep 2008

terezi cely vikend ma pobolievalo brusko ako pri mrche, ale inac nic

bubinko83
22. sep 2008

Ved prave,mne robili kvoli tomu cisarsky a ešte k tomu o mesiac skor.A to maš odkedy takyto tlak?

evitkamalicka
22. sep 2008

bubinko od 28tt, ale bola som aj na vysetreniach a povedali mi ze kym nemam opuchy a bielkovinu v moci tak je to ok, ze to moze byt aj vahou alebo nejakym podvedomym strachom

evitkamalicka
22. sep 2008

bubinko ale doma mam tlak dobry ked si meriam

terezicka
22. sep 2008

Evit tak to neni ktoviečo s tým tlakom 😨 A u vás to ako funguje keď neporodíš do tp? Potom berú ležať do nemocnice?

evitkamalicka
22. sep 2008

terez ja netusim ako to funguje u mojho dr...v stredu mam poradnu 3 dni pred terminom tak som zvedava co povie

terezicka
22. sep 2008

Evit aj ja idem v stredu do poradni tak som tiež veľmi zvedavá...U ns je to tuším nejako tak, že ešte ár dní ťa nechajú doma keď si u po tp, ale potom a hospitalizujú a si v nemocke a tomu sa ja chcem vyhnúť 😅
Inak na poslednej poradni som mala bielkoviny v moči, ale dr vravel že to nebolo extra zvýšené množstvo a že ak nemám výtok veľký a problémy pri cikaní, tak je to ešte ok

evitkamalicka
22. sep 2008

terez no ja som fakt zvedava, ale uz ma to nebavi to cakanie

martinna78
22. sep 2008

ahojte 🙂

srdečna gratulacia Ollako, chudatko ale sa natrapila ☹
Eweny,drzime palceky, nebojkaj, mozno to tak bude lepsie, ked ti urobia sekciu 🙂 myslime na teba 🙂

Terezka, super, ze mas ocina teraz domka, to by si uz mala mohla fakt rozmysliet, no ved ma sa nam aj oteplit, tak nase babatka sa urcite umudria, teraz sa im nechcelo do tej zimy 🙂

Evitka, az takyto vysoky tlak mas? no to by ta fakt nemali nechat prenasat

evitkamalicka
22. sep 2008

mati ahoj...no len zaujimave je ze doma mam tlak vzdy maximalne 135/85 a u dr. mi takto vyskoci, tiez si myslim ze ma kvoli tomu asi prenasat nenechaju

silwietta
22. sep 2008

ahojte babule 😉

evitkamalicka
22. sep 2008

silwi ahoj

silwietta
22. sep 2008

eweny neboj sa, sekcia nie je taka strasna... hlavne ze drobec bude ok 😉

terezicka
22. sep 2008

Mati ahojky a ty ako moja? Ešte vydržíš do piatku? 😉
No veď aj ja som pred chvíľiu pozerala von oknom že ako slniečko pekne vyykuklo, tak že aj to moje dieťatko by mohlo pekne vykuknúť 🙂 A keď príde večer Marek z roboty, tak by ma mohol hneď pekne viezť aj do pôrodnice, to by bolo super...Ale pri tvrdohlavosti mojej dcéry ktovie ako dopadneme 😀
Evitka a malý má dobrú polohu hej? Hlavičkou dolu?

evitkamalicka
22. sep 2008

terezi hej maly je dole hlavickou tak ako ma byt

silwietta
22. sep 2008

juj baby drzim palceky aby ste isli cim skor na to, aby ste mali svojich drobcekov pri sebe 😎

evitkamalicka
22. sep 2008

silwi dakujeme 😉

terezicka
22. sep 2008

Silwi ďakujeme pekne a potom si budeme zas všetky spolu písať ale v inej téme - bábatkovskej 😵
Evit tak hádam ťa nenechajú kvôli tomu tlaku, veď teraz v stredu na poradni ti dr určite povie ako sa bude postupovať ďalej ak by si do tp neporodila

evitkamalicka
22. sep 2008

terez lenze ja sa vobec ani necitim na to ze by som mala zly tlak, zle mi nebyva, citim sa fajn

terezicka
22. sep 2008

evit a nemôže to byť iba z toho že v nemocke to pôsobí na teba inak ako doma a preto ti vyskočí taký tlak? 😕

martinna78
22. sep 2008

ahoj Silwi, dakujeme 🙂
Terezka velmi by som chcela vydrzat do piatku, no som zvedava dnes co povie porodnik, o 13-tej idem do poradne 🙂 sa uz neviem dockat

inac ja som este ani raz nebola na CTG, dnes sa ho na to spytam

evitkamalicka
22. sep 2008

terez moze, aj dr. sa smial ze v porodke budem mat potom este horsi ako u neho 😅

evitkamalicka
22. sep 2008

mati ani ja som nebola na CTG 😲

martinna78
22. sep 2008

aj ja som mala par krat vyssi tlak, ked mi zmerala sestricka hned ako som prisla, ale ked mi merala az ked som odchadzala tak som mala normalny

terezicka
22. sep 2008

Maťka CTG sú tie pásy, ten záznam však? Ja som bola minule na tom 1x a toľko sa do mňa sestrička naštuchala, lebo malá sa vtedy nechcela vôbec ani len pohnúť a tak potom nevedeli odsledovať tie jej pohyby 😀

evitkamalicka
22. sep 2008

mati mne tiez naposledy merali tak ze sestricka mi rano namerala vysoky a potom po vysetreni ked som uz odchadzala mi este raz meral dr. a uz bol nizsi

martinna78
22. sep 2008

babule este 9 dni mame september, leti to co? a uz nam dnes začala jesen

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre