September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evitkamalicka
22. sep 2008

mati ani nehovor, ved za chvilu budu Vianoce 😅

bubinko83
22. sep 2008

evitka,aj ja už som ten tlak mala zo strachu,ale nikto to nevedel pochopit.Doma som ho mala dobry.Potom mi vybrali maleho,mysleli si že sa to upravi a prd.Tak som išla po porode na interne do FN do Nitry a nezistili mi nič,takže som uplne zdrava a nebolo to ani tehotenstvom.Ale ty už si na konci,tebe to može byt jedno.Jedine čo by ti hrozilo je ten cisarak.Mne robili spinalku. 😉

terezicka
22. sep 2008

Jaj a ja chcem pordiť v septembri 😅 Len aby som to stihla a nepísala si v tejto téme sama až do vianoc 🙄

euffra
22. sep 2008

ahojte, ja este stale nic, malej sa nechce von, citim sa stale dobre a brusko je stale vysoko a ani netvrdne.

martinna78
22. sep 2008

ano Teri, CTG su tie pasy, sleduju ozvy srdiecka babatka
no s tym tlakom, to je urcite tak, ze clovek ide s takym napatim do ambulancie a potom na konci uz sme take kludne, takze sa to pekne vyrovna

martinna78
22. sep 2008

Ahoj Euffra, tak malicka vydrzala pekne cez vikend, ked ste mali doktora v zahranici, super 🙂
som na teba aj myslela 😉

evitkamalicka
22. sep 2008

idem ja este do postele, potom sa ozvem

martinna78
22. sep 2008

pa Evit 🙂

terezicka
22. sep 2008

Ja idem do knižnice a mamine zobrať nejaké papiere, ozvem sa až dakedy poobede, papa

martinna78
22. sep 2008

tak povybavuj čo treba Teri, paaaa

euffra
22. sep 2008

veru martinna, mala sa drzi, nechce sa jej este von, teraz premyslam nad tym, ze asi neche byt v znameni panny, asi caka na vahy 🙂

martinna78
22. sep 2008

aj ja by som viac chcela vahu, aj manzel je vaha aj Sofi je vaha, este aj svokra je vaha 😀

momoyka
22. sep 2008

cafte, hlasim sa ku cakatelkam
tiez tu budem strasit asi do vianoc sa mi zda 😉

martinna78
22. sep 2008

ahoj momo, neboj nebudes 😉
tento tyzden to tu pekne opustime jedna po druhej 🙂

euffra
22. sep 2008

u nas je to tak, ze ja som vaha a manzel panna, tak som zvedava, co si mala vyberie, ma sancu zajtra posledny den, dnes to urcite nebude, vobec to necitim, najskor v noci alebo zajtra, ale asi pocka na tu vahu 🙂

winona24
22. sep 2008

ahojte baby...konecne som sem nekukla....doma sme od stvrtku...posledne dva dni je mala zla ako cert,tak nic nestiham...len kojim a prebalujem... a vy ako???pozeram,ze mam zameskaných par 10tok stran... 🙂 🙂

martinna78
22. sep 2008

Ahoj Win 😉

vitajte domka a este raz srdecna gratulacia k Natalke? Ako bolo na antolskej a čo porod?
no my sa tu este trapime, ale dlho nebudeme 🙂

momoyka
22. sep 2008

inac, ja som tiez ani raz nemala CTG, ani neviem ako to prebieha, vnemocke na poradni ma vybavili za dve minuty stale a poslali prec, ale to som sa tesila, lebo to prostredie je tam rovno na samovrazdu, neviem si predstavit tam ist rodit...

euffra
22. sep 2008

Ahoj winona, gratulujem k malej 🙂
ako porod? kto ta rodil? ako v nemocnici?

martinna78
22. sep 2008

a to ti verim, ze len kojis a prebalujes, si v jednom kolotoci ze?

Euffra, no mala sa asi prikloni k tebe 😉

claudinka
22. sep 2008

winon napodobne 😉 😉 😀

matus ahoooj 😉 furt tu len teba vidam v poslednej dobe 😉 de mas vespolek? o ew uz vieme nieco?

euffra ahooj 😉 tak este stale kinderko hovoris? prenasas?

winona24
22. sep 2008

martin porod??? no nie zrovna najlahsi...kliestovy...ale zase nie dlhy...prislo to na mna rano o 7 a uz 12,49 bola mala na svete...sili ma skoro hodinu,takze boli to jak slak...

ospravedlnujem sa za pismo,ale pisem jednou rukou,lebo mala nechce spat,tak sa nosime na rukach.... 😒 😒

euffra
22. sep 2008

ahoj claudi, veru, prenasam, uvidim, dokedy ma ma nechaju, ja by som najradsej rodila prirodzene, nech si mala sama vyberie termin, kedy tu chce prist, ale obavam sa, ze ma dlho nenechaju, kedze mam cukrovku

winona24
22. sep 2008

v nemocnici no ako v nemocnici...celkom v pohode....rodil ma Gažo ak sa nemýlim...behali tam okolo mna 3 doktori,takze ani neviem poriadne... ☹ ☹

euffra
22. sep 2008

win, fuha, kliestovy? to ti teda nezavidim

claudinka
22. sep 2008

winon aj ja jednou rukou, papame teraz 🙂 aky je to kliestovy porod? a preco vlastne kliestovy?

euffra cukrovku? no pekne.. ale snad bude vsetko v poriadku, kedy sa mas ukazat u dokyho?

winona24
22. sep 2008

euffra ano ja sama sebe...uz to v zivote nechcem zazit...mám uzku posvu...mala nechcela zist dole...tak mi tlacili na brucho a kliestami tahali...trosku masaker...ale nastastie na dve kontrakcie bola von... ☹

euffra
22. sep 2008

claudi ani neviem, sme na telefone, keby daco, naposledy som bola u neho v stredu vecer, vcera som s nim volala, ze este stale nic, citim sa rovnako, dnes je to tiez rovnake, zajtra mu zavolam, kedy sa mam prist ukazat

winona24
22. sep 2008

ajoj claudi...no ako moja??? ako si užívaš rolu matky???? 🙂 🙂 🙂

martinna78
22. sep 2008

Cau Claudi, no ja tu asi teraz travim najviac casu za celu dobu co som sem chodila, Sofi je cely den v skole, vsetci v robote, clovek toho uz nevladze moc porobit, tak najradsej si tu lapnem 😉

Win, ale zvladla si to urcite vsetko super 😉 i ked to nebolo najlahsie. Stretla si sa aj so Sjuzockou?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre