• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
mati ani nehovor, ved za chvilu budu Vianoce :sweat_smile:
22. sep 2008 o 09:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka,aj ja už som ten tlak mala zo strachu,ale nikto to nevedel pochopit.Doma som ho mala dobry.Potom mi vybrali maleho,mysleli si že sa to upravi a prd.Tak som išla po porode na interne do FN do Nitry a nezistili mi nič,takže som uplne zdrava a nebolo to ani tehotenstvom.Ale ty už si na konci,tebe to može byt jedno.Jedine čo by ti hrozilo je ten cisarak.Mne robili spinalku. :wink:
22. sep 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj a ja chcem pordiť v septembri :sweat_smile: Len aby som to stihla a nepísala si v tejto téme sama až do vianoc :rolling_eyes:
22. sep 2008 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja este stale nic, malej sa nechce von, citim sa stale dobre a brusko je stale vysoko a ani netvrdne.
22. sep 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano Teri, CTG su tie pasy, sleduju ozvy srdiecka babatka
no s tym tlakom, to je urcite tak, ze clovek ide s takym napatim do ambulancie a potom na konci uz sme take kludne, takze sa to pekne vyrovna
22. sep 2008 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Euffra, tak malicka vydrzala pekne cez vikend, ked ste mali doktora v zahranici, super :slight_smile:
som na teba aj myslela :wink:
22. sep 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ja este do postele, potom sa ozvem
22. sep 2008 o 09:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa Evit :slight_smile:
22. sep 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja idem do knižnice a mamine zobrať nejaké papiere, ozvem sa až dakedy poobede, papa
22. sep 2008 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak povybavuj čo treba Teri, paaaa
22. sep 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru martinna, mala sa drzi, nechce sa jej este von, teraz premyslam nad tym, ze asi neche byt v znameni panny, asi caka na vahy :slight_smile:
22. sep 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja by som viac chcela vahu, aj manzel je vaha aj Sofi je vaha, este aj svokra je vaha :grinning:
22. sep 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, hlasim sa ku cakatelkam
tiez tu budem strasit asi do vianoc sa mi zda :wink:
22. sep 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj momo, neboj nebudes :wink:
tento tyzden to tu pekne opustime jedna po druhej :slight_smile:
22. sep 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas je to tak, ze ja som vaha a manzel panna, tak som zvedava, co si mala vyberie, ma sancu zajtra posledny den, dnes to urcite nebude, vobec to necitim, najskor v noci alebo zajtra, ale asi pocka na tu vahu :slight_smile:
22. sep 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...konecne som sem nekukla....doma sme od stvrtku...posledne dva dni je mala zla ako cert,tak nic nestiham...len kojim a prebalujem... a vy ako???pozeram,ze mam zameskaných par 10tok stran... :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Win :wink:

vitajte domka a este raz srdecna gratulacia k Natalke? Ako bolo na antolskej a čo porod?
no my sa tu este trapime, ale dlho nebudeme :slight_smile:
22. sep 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac, ja som tiez ani raz nemala CTG, ani neviem ako to prebieha, vnemocke na poradni ma vybavili za dve minuty stale a poslali prec, ale to som sa tesila, lebo to prostredie je tam rovno na samovrazdu, neviem si predstavit tam ist rodit...
22. sep 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj winona, gratulujem k malej :slight_smile:
ako porod? kto ta rodil? ako v nemocnici?
22. sep 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ti verim, ze len kojis a prebalujes, si v jednom kolotoci ze?

Euffra, no mala sa asi prikloni k tebe :wink:
22. sep 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon napodobne :wink: :wink: :grinning:

matus ahoooj :wink: furt tu len teba vidam v poslednej dobe :wink: de mas vespolek? o ew uz vieme nieco?

euffra ahooj :wink: tak este stale kinderko hovoris? prenasas?
22. sep 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martin porod??? no nie zrovna najlahsi...kliestovy...ale zase nie dlhy...prislo to na mna rano o 7 a uz 12,49 bola mala na svete...sili ma skoro hodinu,takze boli to jak slak...

ospravedlnujem sa za pismo,ale pisem jednou rukou,lebo mala nechce spat,tak sa nosime na rukach.... :unamused: :unamused:
22. sep 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj claudi, veru, prenasam, uvidim, dokedy ma ma nechaju, ja by som najradsej rodila prirodzene, nech si mala sama vyberie termin, kedy tu chce prist, ale obavam sa, ze ma dlho nenechaju, kedze mam cukrovku
22. sep 2008 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v nemocnici no ako v nemocnici...celkom v pohode....rodil ma Gažo ak sa nemýlim...behali tam okolo mna 3 doktori,takze ani neviem poriadne... :frowning2: :frowning2:
22. sep 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
win, fuha, kliestovy? to ti teda nezavidim
22. sep 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon aj ja jednou rukou, papame teraz :slight_smile: aky je to kliestovy porod? a preco vlastne kliestovy?

euffra cukrovku? no pekne.. ale snad bude vsetko v poriadku, kedy sa mas ukazat u dokyho?
22. sep 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
euffra ano ja sama sebe...uz to v zivote nechcem zazit...mám uzku posvu...mala nechcela zist dole...tak mi tlacili na brucho a kliestami tahali...trosku masaker...ale nastastie na dve kontrakcie bola von... :frowning2:
22. sep 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi ani neviem, sme na telefone, keby daco, naposledy som bola u neho v stredu vecer, vcera som s nim volala, ze este stale nic, citim sa rovnako, dnes je to tiez rovnake, zajtra mu zavolam, kedy sa mam prist ukazat
22. sep 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ajoj claudi...no ako moja??? ako si užívaš rolu matky???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. sep 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cau Claudi, no ja tu asi teraz travim najviac casu za celu dobu co som sem chodila, Sofi je cely den v skole, vsetci v robote, clovek toho uz nevladze moc porobit, tak najradsej si tu lapnem :wink:

Win, ale zvladla si to urcite vsetko super :wink: i ked to nebolo najlahsie. Stretla si sa aj so Sjuzockou?
22. sep 2008 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok