• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
inak nemam ani predstavu co idem varit dnes ale asi pizzeria to isti:O)))))
22. sep 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To uz aj ja mam velke tazkosti vstat z postele, alebo sa obratit na druhy bok...manzel mi tiez musi pomoct a pritom nemam az take obrovske brucho. Niekedy je to aj tak smiesne...
22. sep 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci :grinning: tak aspon sa nesmejem sama :grinning: , pridam nove fotky bruska hadam posledne :grinning:
22. sep 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si kupila jednie testovacie plienky Bambino mio spolu s postolkami a tam je navod ako sa to robi, potom mam v knizke ako s obycajnymi plienkami...
Inak manzel vcera varil obed a na dnes mi este ostal, aspon nemusim varit :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
22. sep 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som povedala muzovi, ze tento tyzden sa este rychlo musim najest vsetkeho co mi chuti, lebo potom pri kojeni to uz nebudem moct
22. sep 2008 o 11:39  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si tiez dnes urobim fotku, snad poslednu :sweat_smile: . Este pridam fotku z minuleho tyzdna, bola som nejak leniva stiahnut z fotaku.
22. sep 2008 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hotovo, my sme vcera varili teda robili poecene krumple a trosku nam zostalo ale to je len pre mna a Dodo nech si kupi nieco :grinning: :grinning:
evit aj ja to tak robim , rychlo este futrujem co mozem aby som sa nabazila:O)))
22. sep 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waaau skrecok to je ale pupik :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: riadny rozdiel.... inak to vyzera na chlapciatko:O))mas take spicate brusko..nooo som zvedava...
22. sep 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sme claudinke zase robotu narobili, obnovi tabulku a mi teraz pridame fotky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: claudi sorry :grinning: :dizzy_face:
22. sep 2008 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne uz sa ani fotit brusko nechce, uz budem fotit az maleho :grinning:
22. sep 2008 o 11:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez evit ale ked som to tam uz mala, tak nech neminam baterky zbytocne :grinning: :grinning:
22. sep 2008 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem spapat tie krumple. mnam mnam:O)))
22. sep 2008 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut
22. sep 2008 o 11:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:O)dakujeeem...
22. sep 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Klaudi, my nevieme na 100% pohlavie (lekari hovoria ine), ludia kvoli tomu "spicatemu" brusku jasne hovoria, ze to bude chlapcek... :sweat_smile: Nam je to uplne jedno, hlavne aby bolo zdravucke a peknucke.
No, ked Claudinka chcela fotky tak teraz ma... :grinning: Sorry :wink: .

Inak co sa tyka jedla, ja sa teraz napchavam vsetkymi moznymi co mi chuti, aj sladkostami...vcera a dnes rano som mala lokse :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na burciak som si uz netrufla.
22. sep 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci ved jasnacka je to jedno ja by som sa tiez nenastvala keby sa stala taka kuriozita ze miesto Natalky by bol Damian, len by ma sralo ze mam satocky ruzpove a aj oblecko vacsinou ruzove :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru chut Klaudi :wink: .
22. sep 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem pekne, papam pocas pisania
22. sep 2008 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme radsej pre istotu kupili vsetko v neutralnej farbe, len do kupelky (vanicka, podlozka a ostatne prislusenstvo) mame modre, lebo ina farba okrem modrej a bielej sa tam nehodila.
Mojej kolegyni sa namiesto dievcatka narodil chlapcek (zrejme mal malinkeho pipika ked to nebolo vidiet na UZV :grinning: ), esteze tam bol jej manzel...obaja boli uplne sokovani... Aj tak mal na sebe ruzove veci (teda okrem satociek) :grinning: .
22. sep 2008 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved dnesna moda dovoluje aj chlapcom ruzovu:O))))haa ze maleho pipika to bolo dobreee....ked my sme jasne videli cikulu a to bolo v paitok tak hadam za dva dni nic insie nedorastie:O)))))))jaaaj uz som zjedla ale dala by som si este nieco.... :unamused: :sweat_smile: :sweat_smile:
22. sep 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
caute maminky a tehulky... :wink: takze konecne sme asj my doma z porodnice...maly dostal vzhladom k tomu ze bol taky velky zltacku tak sme musli chodit pod tu lampu sa slnit..ale uz sme konecne doma a ja sa snazim najst nejak sever..a co noveho tu?? som u uz taaaaaaaaak dlho nebola...
autor
klaudi, a ty este nic??? a evitka???
tehulik servus, vitaj doma
22. sep 2008 o 12:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehulka vitaj, noo uz to vyzeralo ze aj ja budem mama ale v piatok ma este pustili domov a nejako mala strajkuje do dnes....
22. sep 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nist veru nist... :frowning2:
22. sep 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehulik no zial este nic :unamused:
22. sep 2008 o 12:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojky kocky...

lezala som na izbe v porodnici so zanin..a tak sme tipovali, ze ktora uz mate miminko pri sebe...a strasne sme boli zvedave na evitku...a ako vidim, ta tu este opctivo zarezava... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
22. sep 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehuli takze si mala na izbe spolubojovnicku z konika, to je super
22. sep 2008 o 12:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som mala teraz cokoladovu tycinku, o taku hodinku si dam obedik.

Tehulka, ahooooj. Tak ako bolo? Az teraz ste dosli domov, to ako dlho ste boli v nemocke? :confused: Ja sa bojim, ze aj nase malicke bude mat silnu zltacku (ako ja ked som sa narodila) alebo nieco podobne ked ja som Rh - a manzelik Rh +. :confounded: Inak kukni potom tabulku, aby si bola v obraze kto je uz mamickou. :wink:
22. sep 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule, tak ja som sa sem konecne dostala po dvoch tyzdnoch :slight_smile: uz sme tyzden domenka a tu co nove?
22. sep 2008 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok