• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
hani servus :slight_smile:
22. sep 2008 o 12:19  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hani ahooj...no nic sa zatial nedeje :unamused:
22. sep 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
klaudi, tak malej sa u teba velmi paci :slight_smile:
22. sep 2008 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hani nie ze paci ona sa so mnou zahrava :grinning:
22. sep 2008 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon sa este vyspis :slight_smile:
22. sep 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som uz radsej ponocovala:O)))) a lulkala sa s malou lebo takto sa ani nevysoim poriadne ked sa nemozem dobre otocit a stgale spat na jednom boku je uz otravne... :unamused: :confounded:
22. sep 2008 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hani, ahoj. Ja sa uz horko-tazko vyspim... :unamused:
22. sep 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hani ja si myslim ze teraz spim este menej ako budem spat ked bude maly von
22. sep 2008 o 12:36  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo aspon nie som sama v tom :grinning: :grinning:
22. sep 2008 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem prehodit internet na notebook bo sa mi uz zle sedi pri PC
22. sep 2008 o 12:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja idem odpratat ten riadm este pridem ked to spravim packo zatim :slight_smile:
22. sep 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci :grinning: :grinning: ja uz nicomu nechapem.. mali by sa zaviest nejake zavazne pravidla, aby sa kazdej mamicke a tehotnej radilo to iste, sak toto je uz na hlavu furt nieco ine pocuvat z kazdej strany.. potom ze na vyber si :confounded:

klaudi akurat som dozehlila, mangelik aj maly spokojne spia :grinning: a medzitym som si aj ja stihla zdriemnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Claudinka, to je super, ze malicky poslucha a ze si stihla aj trosku pospat.

Inak veru, ja uz fakt neviem co si mam vybrat...ale uz sme sa rozhodli, ze prve 2-3 tyzdne bude len u nas doma a na chvilu pojde von (max. na polhodinu). Len svokra sa hnevala ked sme jej povedali, ze min. az po 2-3 tyzdnoch prideme s drobcekom k nej, byva 25 km od nas (zrejme sa uz chcela pochvalit susedkam a kamoskam co by som ja vobec nesuhlasila :angry: ). Dovtedy bude u nas a ona moze prist k nam domov po prepusteni z porodnice. Inych okrem najblizsich by som nepustala.
22. sep 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci rozumne :wink: presne tak to aj ma byt podla mna.. ale zase ked vidis, ze je v poriadku, ja uz kamaratov obvolavam napriklad :grinning: nie samozrejme vsetci naraz, ale sak nech pridu a donesu cenne dary :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
22. sep 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky nejake nove maminky??
22. sep 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj veji
22. sep 2008 o 13:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: cenne dary by sa aj nam zisli :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Keby sme mohli napisat priatelom zoznam co chceme, prip. este potrebujeme , aby nekupovali co uz mame alebo nejake blbosti :grinning: .
22. sep 2008 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ahojcek ako to s tebou vyzera??
22. sep 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji netusim, v stredu mam poradnu
22. sep 2008 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez nad tym rozmyslala, normalne sa to tak v dnesnej dobe predsa robieva.. ale ako som rozmyslala, vela toho nepotrebujem :grinning: akurat knizku taku na styl Nase dietatko, kde si pises o nom info a tak nemam.. a elektronika by sa mozno nejaka zisla, mixer alebo take nieco, ale zase to nemozem po nich chciet :grinning:
22. sep 2008 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas uz najblizsia rodina bola pozriet... len nesmu byt chori a umyt si ruky ak chcu chytat maleho... a co sa tyka darov, tak neusmernujem, ale najviac sa tesim takym praktickym, cistiace obrusky na ritku a plienky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. sep 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tu knizku nase dieta uz mame pripravenu, ma to svokra :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No, nieco by sa naslo co by sme este potrebovali, napr. detsku kozmetiku v batozteku zn. NIVEA, nejake hracky, kolotoc, hraciu deku... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale som narocna, co? :grinning: :grinning: :grinning: Samozrejme, ze by som nechcela od priatelov drahe dary, len aby sme si trosku pokecali :wink: .

Ahoj Veji :wink: .
22. sep 2008 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
silvi tusim mame rovnaky cumlik :wink: Nuk taky zlty, ze ukludnujuci :slight_smile: som ho dostala od mary99, ked ma bola mrknut v porodnici.. :slight_smile:
22. sep 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrecok..ahojcek :wink:
22. sep 2008 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Samozrejme, plienky a obrusky sa vzdy zidu...to by som sa aj ja velmi potesila. Ozaj ake plienky pouzivate a ktore su naozaj ok?

Ja som uz asi blazon, stale kontrolujem tasku do porodnice, uz pomaly neviem zavriet tasku ked mam uz tam tolko veci (aj teplych). :unamused:
22. sep 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vy ste sa nebali dat malemu cumlik? :confused: Ja sice mam pripraveny cumlik, ale hlavne manzelik nechce o tom ani pocut, inak by malo malicke problem s prisatim... :confounded:
22. sep 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som teda este nepocula ze ked si navykne na cumel ma problem s prisatim..moj ma cumel ..bohuzial nedalo sa tomu zabranit..a pekne papa klop klop klop
22. sep 2008 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to mas stastie, hlavne ze pekne papka. :slight_smile: . Mozno je cumlik iny ako flaska...Moja kamoska mala problem s malou, ked mala raz malo mliecka a musela dokrmovat flaskou. Ked si mala tak navykla na flasku a uz vobec nechcela z prsnika mliecko, tak chuda kamoska musela stale odsavat... Dalsia ma uz 4.mesacneho syna a nemal ani raz cumlik co ja by som uz mu dala :confused: .
22. sep 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna cumlik je dobra vec..hlavne ked ten moj by sa len mojkal na cicke..aj tri hodiny..ked vidim ze ju uz zmoli a hra sa..tak odstavim a dam cumel..a vascinou aj zaspi
22. sep 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, idem konecne obedovat. Uz som hladna a potom si lahnem, lebo ma boli zadok :sweat_smile: .
Zatial papa, este sa tu poobede ukazem.
22. sep 2008 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok