September 2008 V. Pridajte sa

Kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...
skrecok
22. sep 2008
Martinka, verim ti ze ta nenechaju dlho trapit a dopadne to dobre 😉 ...Joooj, tak budem na teba zajtra mysliet.
martinna78
22. sep 2008
skreci dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, teda vsetkym babulkam dakujem, ze budete na mna mysliet a drzat palceky a ja budem potom vam, juj esteze vas tu mam 😉
claudinka
22. sep 2008
matus on ma na Antolskej sluzbu? naozaj? to som netusila 😃
a odkial vies, ze su babulky uz doma? 🙂
evicka1
22. sep 2008
martinna: tak to drzim vseeetky palce co mam aj s malinkym (kou) v brusku...to urcite zmaknes...
my mame zajtra poradnu tak uvidime len uz sa modlim, ze ked tam prideme nech mi povie: evicka ste otvorena na "desat" sup na box dva krat zatlacit a babo je von 😃
martinna78
22. sep 2008
Claudi pisali tu dnes aj Haanka aj Tehulka, do babatiek asi este nepisali ze?
ano on chodi rodit na Antolsku, aj Rovni u neho rodila na Antolskej
no utekam umyt Sofinke vlasy, este dojdem
skrecok
22. sep 2008
Evicka, to iste aj ja cakam v stredu, mame rovnaky termin porodu 😉 . 😃 Budem ti drzat palceky.
skrecok
22. sep 2008
Claudinka, ano Zacok chodi na Antolsku. 😉
martinna78
22. sep 2008
Evicka dakujem aj tebe, aj ja tebe budem drzat, budem na vas vsetky mysliet aj v nemocke 😉
evicka1
22. sep 2008
skrecok moc diky... ja som mala prvy 20 teho teda aspon podla utz a podla kramikov az 29. ja uz cem zajtra rodit...dnes v noci nie chcem sa este vyspat ale zajtra... tak drz zajtra palceky a ja budem v stredu..si trosku pomozeme :-N
evitkamalicka
22. sep 2008
tak sme tu
martinna78
22. sep 2008
ja si idem pozriet poistovnu, potom este asi nakuknem 🙂
evitkamalicka
22. sep 2008
ja kukam poistovnu s a pritom konikujem 😃
evicka1
22. sep 2008
vsetky utekate. 😞 .. no mna telka akosi vobec nebavi
evicka1
22. sep 2008
no si sikula... evit nevies ci je normalne ze mam zrazu vytok? blba otazka
evitkamalicka
22. sep 2008
evi no a aky vytok mas? nie je to zatka? je to huste zelatinove?
evicka1
22. sep 2008
nie...je to take tvarohovite a zlte...fuj...nechutne ...pardon, ez to tu pisem ale len dufam, ze to neje neaka infekcia
claudinka
22. sep 2008
nebavi ta panelacik? 😃

matus jaaaj jasnacka, ja hlava derava.. uplne som na to zabudla 😃 :-p
evitkamalicka
22. sep 2008
evi tak to netusim
evicka1
22. sep 2008
tak to neva...zistim zajtra
skrecok
22. sep 2008
Evicka, ja mam stale vytok, byva aj taky zlty...a pritom mam negativne vysledky z kultivacie :-S .
skrecok
22. sep 2008
No, ako vidim ze asi vsetci pozerate serialy...Inak ja som si prave umyla hlavu, este si oholim nohy, potom si urobim krupicku :-p .
evitkamalicka
22. sep 2008
ja tu este strasim, idem si dat hrusku
skrecok
22. sep 2008
😃 ale sa uz nudime, vsak? Este musim pockat na pracku, kym sa skonci...manzelik ma poprosil, aby som oprala veci ktore potrebuje, lebo sa boji po tej noci ze cochvila porodim a nebude mat oprane vecicky. 😃
evitkamalicka
22. sep 2008
skreci no veru ja som uz z toho cakania riadne unudena
martinna78
22. sep 2008
tak som este na vas nakukla 😉
aj ja som este teraz vecer oprala 2 pracky, nech maju vsetko cistucke, do rana sa to pekne vysusi a doobeda este ozehlim :-p
aj ja som varila krupicu Sofinke, no tak som to dnes dedukovala, ze ked porodim zajtra prirodzene, tak v sobotu som doma a stiham aj Sofinku pobalit 😉
akurat ze v piatok na jej narodky nebudem doma, ale darcek mam pre nu nachystany, tak ocino jej to da 🙂
claudinka
22. sep 2008
len aby si ozehlit stihla 😃 😃
claudinka
22. sep 2008
oki ja letim spat, konecne mi maly zahajal.. zase nas bolelo brusko 😞
skrecok
22. sep 2008
Martinka, to by bolo super keby si este stihla prist dominkov ked este bude Sofinka doma x-) . No, ja neviem ci stihnem aj ozehlit 😃 . Uvidime, aka bude ta noc.
skrecok
22. sep 2008
Claudinka, chudatko...je to neprijemne. Vyspinkajte sa ok a nech vas bolest prejde.
martinna78
22. sep 2008
Dobru nocku Claudi 😉
veru skreci, nehovorim, ze by ju ocino nepobalil, ale mamina je mamina, najradsej som, ked mam vsetko pod kontrolou, ale podarilo sa mi dost veci aj kozmetiku a hygienicke jej pochystat a ucitelka da este zoznam, tak snad to podla toho zvladne. Oni boli aj teraz v prvej v juni s tou istou ucitelkou, takze uz viem co a ako, tak to je dobre

Začni písať odpoveď...

Odošli