September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

skrecok
22. sep 2008

To ano, aj moj by vedel pobalit, ale radsej maminka pobali a to aj lepsie ako ocinko 😝 . Inak nemas strach pred zajtrajsim porodom?

martinna78
22. sep 2008

juuuj skreci mam a hrozny, sa bojim viac jak pri Sofinke, ked je maly taky velky 😝
ja ti asi dnes ani nezaspim, ale esteze nejdem hned rano, ale az poobede, sice aj tak vstavam so Sofinkou, lebo ju vyprevadzam do skoly, tak dufam,ze sa vyspim, budem potrebovat silu na zajtra 😀

evicka1
22. sep 2008

jej vy ste este tu? sup do postele... 😀

martinna78
22. sep 2008

a Klaudinka sa neozvala ze? no mozno je uz v nemocke, tiez tolko vyckava chuda ☹
a Lenka sa nam tu dnes neukazala, ona aspon tak vecer vzdy prisla a dnes nic
aj Cemi ma zajtra cisarsky, tak aj jej musime drzat palceky 🙂

skrecok
22. sep 2008

Prave som si uvarila krupicku,mnam.
Inak to ti verim, ze sa bojis...veru, budes potrebovat riadnu silu. Nemala by si zehlit, nechaj to na svokru 😝 a ty radsej odpocivaj.
Neviem co je s Klaudinkou, rano sa tu este ukazala a potom uz nie...Dufam, ze sa to uz u nej rozbehlo.

skrecok
22. sep 2008

Takze ako vidim, ze tento tyzden tu viacere opustime... 😅

martinna78
22. sep 2008

ja si tiez myslim, ze sa to u Klaudinky rozbehlo, ved od piatku mala uz kontrakcie, tak fakt najvyssi cas uz
Dobru chut ku kasicke 😉
ja to pozehlim, nechcem nechavat nic take na svokru, ma dost svojej roboty, ona este pracuje, tak budem rada, ze bude sa tocit okolo Sofinky, lebo mangel byva dost dlho v robote, a uz jej zacali aj kruzky, tak bude ju nosit hore dole
no idem to tu pomaly vypnut a trosku este poklabosit s mangelom, tak dobru nocku tebe, nech mas lepsiu noc ako predoslu, rano sa vidime, pa

evitkamalicka
22. sep 2008

skreci ja nie, ja tu budem do vianoc

evicka1
22. sep 2008

evitka neboj nebudes tu sama 😉 myslim, ze tu ostaneme dve... ja nemam ziadne kontrakcie ziadne naznaky porodu...akurat ma bolia krize...

lenka.pav
22. sep 2008

ahojte. som este stale kinderko. ale dnes sme boli trosku maleho vytriast autom - boli sme v bratislave pozriet nasu malu neterku, nech ju aj maly vidi a poponahla sa za nou. ona je taka malilinka, krasnucka 😵 . snad uz aj nas prestane trucovat a coskoro pridu kontrakcie.
matka, drzim ti zajtra veeeelmi palce a prajem ti rychly porod, na ktory budes len v dobrom spominat 😉 . uz zajtra budes mat maleho pri sebe, sa tes 😉 .
haanka, tehukla, vitajte doma 🙂

evitkamalicka
22. sep 2008

leni servus

skrecok
22. sep 2008

To si taka usilovna, ano aj moja mamina a svokra este pracuju..tak to viem pochopit. Ok, Martinka, budem na teba velmi mysliet. Keby som sa zajtra neozvala, tak som v nemocke 😀 . Ale radsej by som porodila az v stredu 😝 . Uvidime, kedy si vypyta na svet.
Tak nech sa ti podari bez problemov zaspinkat, prajem ti dobrucku noc a krasne snicky... 😉

lenka.pav
22. sep 2008

baba, dala som si dva frtany domacej vinovice. myslite, ze sa maly z toho ozerie? 😀 mozno ho to popozenie von z bruska 😀

evitkamalicka
22. sep 2008

leni ja som si dnes dala po horucej vani stamperlik slivovice, bo som sa tu niekde v inej diskusii docitala ze aj to moze pomoct, tak som zvedava

skrecok
22. sep 2008

Jeeeeej, este si tu Leni. Uz sme si mysleli ze si asi v nemocke 😀 . Takze nie sme sami...

Evitka a Evicka, nebojte sa...ved uvidite ze dopadnete ako Claudinka. Tiez nemala ziadnych poslickov a uz je mamickou. Budte radi, lebo tie kontrakcie nie su fajn a to este mat kazdy den. Ved uz z toho boli aj brusko 😖

skrecok
22. sep 2008

Wau, vy ste ale odvazne...my mame doma burciak a viete si predstavit ako mi tecu slinky, lenze nemam odvahu si dat ani glg 😒 .

lenka.pav
22. sep 2008

veru, este tu strasim s vami 😀 . ale pomaly pojdem spat, zajtra idem na ctg-pasy, tak sa musim vyspat. zajtra sa ozvem, ci sa nieco zmenilo (aj ked o tom pochybujem). dobru nocku zatial

evitkamalicka
22. sep 2008

skreci mozno by sa ti to po tom burciaku pohlo

lenka.pav
22. sep 2008

skreci, tak keby som mala poruke burciak, isto by som si dala a to hned 🤐 😀

evitkamalicka
22. sep 2008

leni dobru nocku

skrecok
22. sep 2008

Leni, dobru noc. 😉
Inak ja sa bojim si dat nieco alkoholicke... 😒 neviem preco.

evitkamalicka
22. sep 2008

skreci to ti uz teraz ublizit nemoze, ja inac alkohol tiez nepijem a dnes ma z toho stamprlika veru riadne striaslo

skrecok
22. sep 2008

Hmm, pockam ako to bude u teba a potom skusim aj ja 😀 . Inak som prave dojedla krupicku, snad nebudem v noci hladna ako vzdy.

evitkamalicka
22. sep 2008

ja byvam v poslednom case tiez v noci hladna...idem do postele, dobru nocku

skrecok
22. sep 2008

ok, Evitka. Aj ja pojdem pomaly...Prajem ti dobrucku noc... 😉

eweny
22. sep 2008

Ahojte kocendy,nuz neda sa mi zaspat pred tou zajtrajsou sekciou,o 8.30h zacnu,velmi sa bojim,bude to v spinale..aj drahy tam bude vo vedlajsej miestnosti,nemozem ho vidiet lebo to nezvladnem a tam musim byt kludna..mame tu nieco nove?

skrecok
22. sep 2008

Jeeeej, ahoj Eweny. Ty este nie si mamickou? 😒 Neboj sa, bude to pre vas najlepsie riesenie. Aj ja mam pocit, ze budem mat cisarsky, uvidim. A spinalka je podla viacerych lepsia ako celkova anesteza. 😉 Budem ti silno drzkat palceky.
Inak Ollako uz porodila, neviem ci vies o tom. Ostatne sme este 2 v 1.

skrecok
22. sep 2008

Inak ta viem pochopit, ze pred zajtrajsim dnom nevies zaspat...Ale na druhej strane si predstavi, ze uz o par hodin budes mamickou 😵 .

eweny
22. sep 2008

skreci,ahoj..ved jedine to ma tesi,ze maleho konecne uvidim..je to tu hrozne,uplne zbytocne som tu od piatku,psychicky som dost znicena,nie je to med lizat..niektore sestricky dost blbe..otras!..drzte mi baby zajtra palce,nech to dobre dopadne..ani neviem,co sa tu na koniku poriadne deje,zle sa mi to cita cez mobil..drzkajte sa,zajtra sa ozvem aky sme velky..

eweny
23. sep 2008

..neda sa mi vobec spat..nuz to su zrejme nervy,aj drobec sa prevaluje,asi uz tusi,ze za par hodin ho vystahuju z pribytku..boooze baby,som uz na pooperacne izbe od vcera,spolu so mnou aj 3 stare tetky,tiez idu na nejaky zakrok..vsetky chrapu a ta co sa najviac nabedakala,ze urcite ani nezaspi,chrape hlasno celu noc a do toho nechutne prdi..ma drbne,bo budu tu so mnou lezat aj po cisarskom..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre