September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

skrecok
22. sep 2008

Martinka, verim ti ze ta nenechaju dlho trapit a dopadne to dobre 😉 ...Joooj, tak budem na teba zajtra mysliet.

martinna78
22. sep 2008

skreci dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem, teda vsetkym babulkam dakujem, ze budete na mna mysliet a drzat palceky a ja budem potom vam, juj esteze vas tu mam 😉

claudinka
22. sep 2008

matus on ma na Antolskej sluzbu? naozaj? to som netusila 😀
a odkial vies, ze su babulky uz doma? 🙂

evicka1
22. sep 2008

martinna: tak to drzim vseeetky palce co mam aj s malinkym (kou) v brusku...to urcite zmaknes...
my mame zajtra poradnu tak uvidime len uz sa modlim, ze ked tam prideme nech mi povie: evicka ste otvorena na "desat" sup na box dva krat zatlacit a babo je von 😀

martinna78
22. sep 2008

Claudi pisali tu dnes aj Haanka aj Tehulka, do babatiek asi este nepisali ze?
ano on chodi rodit na Antolsku, aj Rovni u neho rodila na Antolskej
no utekam umyt Sofinke vlasy, este dojdem

skrecok
22. sep 2008

Evicka, to iste aj ja cakam v stredu, mame rovnaky termin porodu 😉 . 😀 Budem ti drzat palceky.

skrecok
22. sep 2008

Claudinka, ano Zacok chodi na Antolsku. 😉

martinna78
22. sep 2008

Evicka dakujem aj tebe, aj ja tebe budem drzat, budem na vas vsetky mysliet aj v nemocke 😉

evicka1
22. sep 2008

skrecok moc diky... ja som mala prvy 20 teho teda aspon podla utz a podla kramikov az 29. ja uz cem zajtra rodit...dnes v noci nie chcem sa este vyspat ale zajtra... tak drz zajtra palceky a ja budem v stredu..si trosku pomozeme 😅

evitkamalicka
22. sep 2008

tak sme tu

martinna78
22. sep 2008

ja si idem pozriet poistovnu, potom este asi nakuknem 🙂

evitkamalicka
22. sep 2008

ja kukam poistovnu s a pritom konikujem 😀

evicka1
22. sep 2008

vsetky utekate. ☹ .. no mna telka akosi vobec nebavi

evicka1
22. sep 2008

no si sikula... evit nevies ci je normalne ze mam zrazu vytok? blba otazka

evitkamalicka
22. sep 2008

evi no a aky vytok mas? nie je to zatka? je to huste zelatinove?

evicka1
22. sep 2008

nie...je to take tvarohovite a zlte...fuj...nechutne ...pardon, ez to tu pisem ale len dufam, ze to neje neaka infekcia

claudinka
22. sep 2008

nebavi ta panelacik? 😀

matus jaaaj jasnacka, ja hlava derava.. uplne som na to zabudla 😀 😝

evitkamalicka
22. sep 2008

evi tak to netusim

evicka1
22. sep 2008

tak to neva...zistim zajtra

skrecok
22. sep 2008

Evicka, ja mam stale vytok, byva aj taky zlty...a pritom mam negativne vysledky z kultivacie 😖 .

skrecok
22. sep 2008

No, ako vidim ze asi vsetci pozerate serialy...Inak ja som si prave umyla hlavu, este si oholim nohy, potom si urobim krupicku 😝 .

evitkamalicka
22. sep 2008

ja tu este strasim, idem si dat hrusku

skrecok
22. sep 2008

😀 ale sa uz nudime, vsak? Este musim pockat na pracku, kym sa skonci...manzelik ma poprosil, aby som oprala veci ktore potrebuje, lebo sa boji po tej noci ze cochvila porodim a nebude mat oprane vecicky. 😀

evitkamalicka
22. sep 2008

skreci no veru ja som uz z toho cakania riadne unudena

martinna78
22. sep 2008

tak som este na vas nakukla 😉
aj ja som este teraz vecer oprala 2 pracky, nech maju vsetko cistucke, do rana sa to pekne vysusi a doobeda este ozehlim 😝
aj ja som varila krupicu Sofinke, no tak som to dnes dedukovala, ze ked porodim zajtra prirodzene, tak v sobotu som doma a stiham aj Sofinku pobalit 😉
akurat ze v piatok na jej narodky nebudem doma, ale darcek mam pre nu nachystany, tak ocino jej to da 🙂

claudinka
22. sep 2008

len aby si ozehlit stihla 😀 😀

claudinka
22. sep 2008

oki ja letim spat, konecne mi maly zahajal.. zase nas bolelo brusko ☹

skrecok
22. sep 2008

Martinka, to by bolo super keby si este stihla prist dominkov ked este bude Sofinka doma 😵 . No, ja neviem ci stihnem aj ozehlit 😀 . Uvidime, aka bude ta noc.

skrecok
22. sep 2008

Claudinka, chudatko...je to neprijemne. Vyspinkajte sa ok a nech vas bolest prejde.

martinna78
22. sep 2008

Dobru nocku Claudi 😉
veru skreci, nehovorim, ze by ju ocino nepobalil, ale mamina je mamina, najradsej som, ked mam vsetko pod kontrolou, ale podarilo sa mi dost veci aj kozmetiku a hygienicke jej pochystat a ucitelka da este zoznam, tak snad to podla toho zvladne. Oni boli aj teraz v prvej v juni s tou istou ucitelkou, takze uz viem co a ako, tak to je dobre

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre