Informácia o ochrane osobných údajov a používaní cookies.

Prečítaj

September 2008 V. Pridajte sa

Kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...
claudinka
23. sep 2008
evicka a on tam robieva stale? =-) ci chodi na tyzdnovky ci ako to mate?
majkes
23. sep 2008
Zdravím vás všetky,no špeciálne Evičku.Ja síce nie som septembrovka,som novembrovka,ale snád mi odpustíte.Tak tu sa túlaš,Evi? Dúfam že si v pohode.Ozvi sa. Všetkým vám držím palce a samozrejme aj vašim miminkám.Ahojky,Maja
evicka1
23. sep 2008
nie claudi...mi zijeme v cr ale chcela som rodit doma...trosku pri mamicke a tak. on je rodily prazak 😃
majkes: no cauky...
claudinka
23. sep 2008
evicka jaaj uz chapem.. a kedy potom ides domov naspat? nejsu v prahe lepsie porodnice?

majkes 😉 uz sa to aj tebe blizi 😉
evitkamalicka
23. sep 2008
idem ja do postele, rano skoro vstavam do poradne, tak na mna myslite...dobru nocku
claudinka
23. sep 2008
matuska to ma tiez za sebou huraaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
claudinka
23. sep 2008
martinkina sms:
Mili priatelia a znami, tak uz som medzi vami. Volam sa Maxim, moje miery su 4450 gramov a 53 cm. Narodil som sa dnes o 20.03 hod. Uz teraz sa na vas moc tesim.
bubadlo27
23. sep 2008
jej, martinka gratulujeme 🙂
andrea229
23. sep 2008
ahojte.....dlho som tu nebola,to viete tri deti ma naplno zamestnavajú 🙂 gratulujem mamičkám,ktoré to už majú za sebou a budúcim držím palce....
jurocko
24. sep 2008
jeej gratulujem zo srdca martinke a klaudinke a vela zdraavička a lasky a vela mliečka
evitkamalicka
24. sep 2008
ahojte...tak sme doma z poradne a konecne sa aj u nas nieco zacina diat, som otvorena na 2cm, krcok uplne spotrebovany a dr. sa so mnou vo dverach lucil s tym, ze ak nahodou do tyzdna neporodim, tak sa o tyzden vidime...a zas som mala blby tlak, tak mi hned zobrali aj krv na predoperacne ak by nahodou bolo treba cisarsky
evitkamalicka
24. sep 2008
martinka gratulujem x-)
silwietta
24. sep 2008
martinka gratulujem, Maxim je ozaj valibuk 😉
evicka1
24. sep 2008
dobre ranko. martinke velka gratulace...ci pana tie deticky su ale valibuci 😃
evit:no vidis aka som ja dobra vestica??? mas to presne tak ako ja..teraz uz len cakat ktora bude skor... ale ja tajne verim, ze ja :-N
evitkamalicka
24. sep 2008
silwi ahojky

evi, som taka rada ze sa konecne nieco pohlo, tak uz nam neostava nic ine len cakat, ale ma to teraz dost boli jak sa vo mne dr. rypal
claudinka
24. sep 2008
evit oni tomu asi vzdy tym rypanim napomahaju, nie?
evitkamalicka
24. sep 2008
claudi ja neviem, ale je to neprijemne...dnes vecer este dame sexik a snad to zaberie
claudinka
24. sep 2008
ja viem, ja som tiez vzdy po porsdni mala dost..
tak drzim palce, snad este stihas 😉
slavica2
24. sep 2008
jeej gratulujem klaudinke martinke 🙂
claudinka
24. sep 2008
slavic aj eweny vcera porodila 😉
vejinka
24. sep 2008
jeeeeeeeeeej ale sa to rozbieha zasa...gratulujem moc kockam a nech sa drzia 😉
claudinka
24. sep 2008
klobuk dole Matke, si predstavte takeho valibuka prirodzene porodit.. tak to je silaaa 😃
vejinka
24. sep 2008
no to ano...to sa neda porovnat s mojim "skvrnatom" teraz mame okolo 3400g
vejinka
24. sep 2008
evit...super vyzera to ze si dalsia v poradi...ono ked si uz otvorena to pojde rychlo..teda ja si to len myslim :-N
claudinka
24. sep 2008
evutus ja som bola na 4 cm a neveril, ze este tyzden vydrzim 😃 ale tebe to prajem, smelo do toho!!!
kto to vlastne este ostal? evicka1, ewulqa, evitka, terezicka, skrecok
andreao
24. sep 2008
Ahojte, gratulujem dalsim maminam.........
Ewit super, len tak dalej.
euffra
24. sep 2008
ahojte, tak ja tu este zostavam, bola som rano na vysetreni, cs stale tri, babatku sa este nechce von, uz ma 3,5 kg, plodovej vody este dost aj prietoky ok, aj placenta, tak to este nechavame na prirodu, netreba vyvolavat, v piatok opat kontrola. pre istotu mi robili aj ekg aj krvne testy ak by sa nepodarilo take velke babo prirodzene porodit, budem mat nakoniec riadneho janosika 🙂
claudinka
24. sep 2008
babulky, ak mate cas, pustite si stv2, ide dalsia cast tej Odysei zivota..
hlavne tehulkyyyyyyyyyyyyyyyyyy rychlo rychlo rychlo
claudinka
24. sep 2008
euffra neviem, ci prekonas eweny alebo martinku, tie vcera hodili poriadne rekordy 😃
pusti si stv2 :-p 😃
vejinka
24. sep 2008
co sa deje? co davaju na stv2???

Začni písať odpoveď...

Odošli