• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
aha odysea zivota..nj vidim v tom fore co si tam nechcela napisat..heh pisem ajk madar ale chapete nie? :grinning:
24. sep 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. sep 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja nemozem kukat, lebo som to sla zapnut a nefunguje nam STV2, zas v tom maju nejaky bordel u nas :angry:
24. sep 2008 o 11:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave tlaci :grinning:
24. sep 2008 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak zienky ja som bola presvedcena ze mi jedny plienky vydrzia mesiac..a houbelec.

106ks pampers nam vydrzali necele tri tyzdne..a z dalsich 106 mame uz len 45ks a kupili sme od 4-9 kg pampers ale to mu je tam po plecia..takze ci xceme alebo nie musime este jedny pampers 106 od 3-6kg

a to sme xceli uz prejst na lacnejsiu alternativu..tesco plienky ale nemozeme lebo je este malicky a bojim sa aby nemal alergicku reakciu xcem pockat aspom do dvoch-troch mesiacov
24. sep 2008 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vcera ratala, okolo 60 ks som minula za tyzden :grinning: a mam tesco plienky
24. sep 2008 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, už mám po poradni...Takže dr vravel že to môže teraz prísť už každú chvíľu aj kvôli tomu že včera mi tvrdlo bruško celý deň a mala som aj bolesti ale hocikedy. Pozeral ma odpodu, dnes trochu viac ako inokedy a že krčok už mám úplne zmäknutý :sweat_smile: Aspoň dačo také tuším vravel :sweat_smile: A mám o 1,5kg menej ako pred týždňom :confused:
24. sep 2008 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezi servus...a este sa neotvaras?
24. sep 2008 o 11:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evit dačo také mi napísal do tehu knižky že 1 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: A že ak by nič, tak v pondelok mám prísť za ním, spraví mi proadňu ale som mu hneď povedala že ležať nechcem a on že to ešte nie, akurát že by mi naordinoval častejšie kontroly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A ako som prišla domov, tak ma veľmi začal bolieť zadok a neviem sa vystrieť ani kráčať poriadne :sweat_smile: A to chcem ísť dnes poobede cvičiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. sep 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezi mna dnes fajne rozryl, boli ma cely spodok, krize a brusko odvtedy
24. sep 2008 o 11:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A srdečne gratlujem Maťke k takému valibukovi :slight_smile:
Evit som čítala že ako si na tom super, tak konečne sa ti to začalo hýbať :slight_smile:
24. sep 2008 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terezi no len aby mi tych 2cm neostalo do Vianoc :sweat_smile:
24. sep 2008 o 11:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evitka neboj do vianoc ti to určite neostane :slight_smile: A do mňa tiež dnes viac rýpal ako inokedy a zas ma poslala na tie pásy, som sa tam načakala na to :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Idem si pridať foto bruška zo včera
24. sep 2008 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
terez ty mas ake male brusko...kde tam mas tu babulku schovanu? idem si pospat
24. sep 2008 o 11:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Už som dala aj to bruško do albumu :slight_smile:
24. sep 2008 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jake malilinkeee brusinko :wink:
24. sep 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri tak to blahozelam... super poradna
som rada ze aj vo vas sa tak "pohrabali" ako vcera vo mne
no a stym otvaranim to je individualne ..ved si vezmite ze ja som bola na jeden prst otvorena skoro tri mesiace :grinning:
ale dufam, ze do nedele to vsetky vytlacime :wink:
24. sep 2008 o 12:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Claudinka ty si ale šikuľka, už si ho stihla dať aj do spoločného albumu :slight_smile:
Evitka vidíš a predsa je tam :slight_smile: Dobrú nôcku prajem :slight_smile:
24. sep 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, jana303, zanin sa neozvali vobec??? a ozaj, slaavka ako???
felixko? cemi?
24. sep 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evička ďakujem, ja si prajem to isté, no najradšej by som bola keby malá išla vonku do piatku :wink:
A ty sa dneska ako cítiš?
24. sep 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby idem sa napapkať a poobede chcem ísť na cvičenie tak sa ozvem keď prídem
24. sep 2008 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri to kde nosis to babatko? urcite mas neaku prirucnu batozinu kde ho schovavas :grinning:
a s cvicenim opatrne...mne moj dr povedal ze posledny tyzden by si sa mala skor setrit nez trajdat
24. sep 2008 o 12:23  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze trajdat :grinning: :grinning: :grinning: super vyyraz, to si musim zapamatat :slight_smile:
24. sep 2008 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...tak co je tu nove...su uz nejake nove maminy.....my sme dnes boli na poradni maly pribera o stosest...minuly tyzden mal 4100g a teraz 4510g...prave spinka na balkone....mne vcera trhali zub mudrosti tak som mala otrasnu noc lebo ked vyprchala injekcia tak to bola horsia bolest ako cely porod..... :grinning:
24. sep 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
estell vcera nove tri maminky :wink: a mame zlomeny rekord, mrkni si tabulku :wink:
24. sep 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej...blahozelam novym maminkam...teda martinka mala riadneho valibuka.....

..tak uz sa to pomali tu rozpada...o chvilu uz nebude ani jedna tehulka..... :wink:
24. sep 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme si fajne pospinkali :grinning:
24. sep 2008 o 13:58  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ahoj len spinkaj kym mozes....potom si budes mat aspon na co spiminat ze ako som si dobre pospala z bruskom lebo bez bruska uz nebude tolko prilezitosti.... :wink:
24. sep 2008 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby tu ste? ČO to môže byť - od 12-tej v kuse každých 5 minút mi stvrdne bruško a dostanem akoby kŕče alebo tie krámové bolesti...A kríže ma bolia skoro nonstop, raz viac a raz menej...Ale tie bolesti sú vždy do 5 minút...
24. sep 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok