September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

evicka1
30. sep 2008

ahojte... no evitka vidis to ze aspon o zatku si prisla 😀
ja ju uz nemam tyzden a to bola krvava ako svina a nic sa nedeje. dnes sme boli na kontrole a doky no to vyzera nadejne otvorena ste na dva prsty no proste na rozpadnutie... a ja mu na to ze mii to hovori uz tri tyzdne 😅 kontrakcie ziadne...
ale ukecala som ich, ze v sobotu odchadza luko spet do prahy a ze prisiel len koly porodu a ze to nase dietako je lenive sa samo vyhrabat na svet tak sme sa rozhodli ze vo stvrtok mi daju vyvolavacku ... neviem ci sa tesit ale aspon uz nebudem cakat... ale dufame ze dnes porodime...alebo zajtra. pani dr. mi povedala, ze mam vyskusat chinin ze je v toniku len tak pol litra a ze sa uvidi. tak uz som vypila a teraz len cakat
terke velka gratulace je super ze uz je mamina 😀 kocka sikovna

ewulqa
30. sep 2008

Nebude malemu vadit ten hluk,hej? fajn, tak dikes...... 🙂

evitkamalicka
30. sep 2008

evicka no tak super, uz to budes mat coskoro za sebou

liaah
30. sep 2008

co si ewul, len pekne chod, mozno ho prinutite vyliezt, bude zvedavy na com sa tak bohovsky bavite 😉 😉 😉 😉 😉 a ty si uzijes na dlhu dobu posledne kino, nevahaj a chod kym mozes 😝

ewulqa
30. sep 2008

evicka no fajn, aj ja som sa dohodla na vyvolavacke s doktorom ked neporodim do nedele. Aspon uz sa nebudeme tolko trapit.

Chinin?? To moze vyvolat porod? To som nevedela.....asi si zbehnem kupit tonik

ewulqa
30. sep 2008

liaah mas pravdu, tak teda pojdem uz sa tesiiim 😉

evitkamalicka
30. sep 2008

no ako vidim tak dnes tu bude hromadne pitie toniku, aj ja som kazala muzovi kupit 😀

ewulqa
30. sep 2008

🙂 mne tonik moc nechuti,ale uz som ochotna urobit vsetko pre to, aby sa mi to rozbehlo

liaah
30. sep 2008

ew a na co idete? vyberte nieco velmi smiesne, ked sa budes smiat, tak bude naozaj nedockavy , aj on sa bude chciet uz rehotat, 😉

ewulqa
30. sep 2008

Baby mne bola dnes mamka zaplatit epiduralku, ja som si stale hovorila ze nie ziadna epiduralka,zvladnem to aj bez nej,ale doktor mi povedal ze to je dobra vec,ze mi to stzrasne pomoze od bolesti a ze si ju mam urcite zaplatit.No tak som zvedava,...

ewulqa
30. sep 2008

liiah na Bobule..... nejaka ceska komedia,vraj velmi dobra

januliak
30. sep 2008

ewul neboj nebude mu vadit hluk 😉 Toto nase sidlo si uzilo, ked bola v brusku, drahy ma rad tvrdsiu hudbu, tak ju pocuvala stale a to jej daval ju pocuval rovno na brusko a este si zazila koncert Manowar 😅 😝 😀 A od malicka ju taka hudba ukludnila a este pri nej aj zaspala 😝 😀

Evitka mne prvy krat odchadzala mesiac pred a potom az v den porodu a to nie kazdy krat jej nebolo tolko. A mne voda neodisla, mne ju 20 min. pred tym ako sa Kika narodili pustili. Neboj uz tu je naznak toho, ze uz to o chvilu bude 😉

liaah
30. sep 2008

tak potom daj vediet, tiez by sme smuzikom este vypadli do kina, kym sme len traja, malu supneme k babke a pojdeme, len som zvedava na recenzie, tak si to uzi ew 😉 😉 😉

ewulqa
30. sep 2008

januliak no chuuuda male taku hudbu musela pocuvat? 🙂 By ma miglo. Ale asi si zvykla... aspon bude odolnejsia,mna z toho hned zacne boliet hlava z takej hudby.

ewulqa
30. sep 2008

liaah jasneee dam vediet ci to bolo dobre,dikes... 😉

januliak
30. sep 2008

ewul ona to pocuvala, hned od cervicka v brusku 😉 Ja mam tiez rada taku hudbu, ale vypocujem si vsetko.

NO aj ja som zvedava na ten film, daj referencie, ale moze byt aj z porodnice 😉

Viem si predstavit, co prezivate. Mna dr. natahoval mesiac popredu, ze to kazdy den mozem cakat a stale nic a tiez mi povedal, ze ked do pondelka (do 12.11. neporodim, tak nastupujem na vyvolavanie, to bol aj TP, mala predbiehala od zaciatku 1,5-2 tyzdne velkostou, tak ma nechcel nechat prenasat) a samo sa to spustila 9.11. same)

evitkamalicka
30. sep 2008

no uvidime zajtra na poradni

evicka1
30. sep 2008

evit zajtra drzim palecky...u nas je taky hluk...prerabame kupelnu tak cely den tu drni pneumaticke kladivo 😒 jaj az ma z toho hlava boli... s tym tonikom dufam, ze dr mala pravdu lebo je tak hnusny 😝
este vecer riadny sex a ak ani to nezaberie tak uz fakt neviem 😵

evitkamalicka
30. sep 2008

evi dakujem 😉

andreao
30. sep 2008

Ahojte babulky.

Tak sa hlasim, dnes sme prisli z porodky, 26.9.2008 sa nam narodila Anetka s mierami 2900g a 48 cm.

Vy ako? Co je tu nove? Ewit ty ako?

claudinka
30. sep 2008

andreao gratulujeme a cakame na fotecky 😉

lenka.pav
30. sep 2008

ahojte septembrovky. takze je uz jasne, ze ten nas lapaj bude oktobrovy 😅 . budete ma tu lubit, aj ked uz nebudeme patrit k vam? 😅 😅 . zajtra je pekny datum, mozno sa malemu zapaci a rozhodne sa narodit 😉 . ale pochybujem. on caka na vyvolavacku na sobotu, potvorka.je tu niekto?

lenka.pav
30. sep 2008

andreao, gratulujem a tiez by som si veeelmi rada pozrela fotocky 😵

evitkamalicka
30. sep 2008

leni aj nas bude oktobrovy

lenka.pav
30. sep 2008

evit, takze nic? som si uz myslela, ze si ma opustila, ked ti ta zatka odisla. nemas ziadne pobolievanie bruska?

lenka.pav
30. sep 2008

zajtra je to uz tyzden, co prenasam. sila, ako to leti. snad je maly v poriadku. ale stale sa vrti, tak snad ano...a ty ako?

evitkamalicka
30. sep 2008

leni absolutne nic ma neboli 😠

komisakpd
30. sep 2008

evit ty si nemala uz rodit? co prenasas?

evitkamalicka
30. sep 2008

komisak ano zial prenasam, malemu sa nechce

slavica2
30. sep 2008

ahojte babeny 🙂 tak nakoniec ako to dopadlo, vsetky sme boli septembrovky a ja som nakoniec augustovka a vy budete oktobrovky 🙂 evitka, lenka drzte sa pekne 🙂 1. 10 je pekny datum a ty evitka si narodena 2.8 tak babo sa narodi 2. 10 uvidis 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre