September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
30. sep 2008

evit, ani mna nic neboli, ani naznak kontrakcii. dnes som uz bola taka nervozna z toho, ze som vyhlasila strajk vsetkym, co volaju a pisu a skypuju a icq-uju, proste uz neodpisujem, ma to nebavi. kazdy vie, ze dame vediet, ked sa maly narodi a aj tak sa stale pytaju 😠 . je to na nervy. ale moj drahy odpisuje, on este nervy nema 🙂

lenka.pav
30. sep 2008

slavica, dik. no vies, ja dom narodena 27.6. a cakala som, ze sa maly narodi 27.9. a nic...deti si uz teraz robia s nami, co chcu. ako sa tvoja mala? ako to spolu zvladate? mate uz nejaky rezim?

slavica2
30. sep 2008

lenka toto aj mna stvalo tie otazky druhych ludi 😠 ale nedaj sa znechutit, drzim palce 🙂

evitkamalicka
30. sep 2008

leni ani mi nehovor o tom vypytovani, ja som dnes dokonca nepustila ani dve draheho kamaratky doobedu do bytu, som kukla cez kukatko kto zvoni a nemala som vobec chut na blbe reci, tak som neotvorila

lenka.pav
30. sep 2008

slavi, ozaj je to na nervy, viem, ze oni to nemyslia zle, ze aj oni su nedockavi, ale mohli by chapat aj mna a nejako sa prekonat a nevyvolavat

slavica2
30. sep 2008

leni sa snaime mat rezim, v podstate naznak rezimu uz mame 🙂 najhorsie je to vecer, ked sa jej nechce ist do postielky 😉 ale pomaly sa to bude dat.
ja som bola tyzden pred porodom na prasky a moc mi nepridavali telefonaty a poznamky, ci chcem byt tehotna dlho ako slonica....

lenka.pav
30. sep 2008

evit, dobreeeeeeeee 😀 . tak im treba. kto nebol tehotny, ten nepochopi

slavica2
30. sep 2008

ako dlho ta vo viedni nechaju prenasat?

lenka.pav
30. sep 2008

slavi, a ti ludia si este myslia, ze su vtipni, ze? 😉

evitkamalicka
30. sep 2008

leni no som s nimi vybabrala a ze potom vyvolavali drahemu ze preco neotvaram, ze oni ma chceli vidiet, ze ako sa mam a kedy to uz bude a tak, takze dobre ze som neotvorila

lenka.pav
30. sep 2008

slavi, desat dni. takze najneskor v sobotu bude uz maly pri mne. teda, rano nastupim do nemocky a zacnu vyvolavanie s cipkom...

slavica2
30. sep 2008

bohovo vtipni 🙂

lenka.pav
30. sep 2008

evit, ozaj dobre, by ta inak dobre nasrdili...

slavica2
30. sep 2008

mne tiez mali vyvolavat cipkom, ale nakoniec mi vyvolavali infuzkami, inac sa priprav, ze vyvolavane porody su trochu bolestivejsie, ale neboj vsetko bude dobre, ked malinky vybehne z teba to bude zazrak 🙂 a zabudnes na vsetko

slavica2
30. sep 2008

tak sa drzte babeny, zajtra vas pridem pozriet 🙂

lenka.pav
30. sep 2008

slavi, ja stale akosi dufam, ze dovtedy sa rozhodne narodit sam od seba. ale ked nie, pocitam s bolestivym porodom. tu zacinaju vyvolavat cipkom, ked nic, tak infuzky a ked nic, tak injekcie. celkovo moj porod nebude med lizat, lebo maly je dost velky...ale ine zvladli, zvladnem aj ja 😉

lenka.pav
30. sep 2008

pa slavica

evitkamalicka
30. sep 2008

slavi pa pa

leni neboj, nejako to zvladneme

claudinka
30. sep 2008

leni presne tak, matka tiez zvladla valibuka vytlacit, zvladnete aj vy babule, drzim palce a myslim velmi na vas

lenka.pav
30. sep 2008

claudi, ved aj ty si v podstate zvladla valibuka - na prvorodicku. nemozes zabudat, ze matka bola uz druhorodicka, to je trosku o inom...
evit, jasne, ze zvladneme. ked zvladame toto prenasanie, zvladneme uz vsetko ostatne 😀

dididi30
30. sep 2008

jej babulky gratulujem k babatkam 😵 😵

ewulqa
30. sep 2008

ahojteee tak uz som doma s kina.Bolo fajn....film celkom dobry. V kine som chytila taku bolestivu kontrakciu ze som normalne musela predychavat, to sa mi stalo prvy krat ze take silne. Som sa uz chcela potesit,ale potom to preslo.A maly sa hmyril ostosest.Behala som aj po schodoch a dnes vecer este chcem aj tutu mutu praktizovat,tak som zvedava...drzte palce.

januliak
30. sep 2008

ewulga akurat cakam, kedy sa ozves, co a ako 😉 Ja vas tu sledujem kazdy den a samozrejme vam drzim pasticky, palceky nech uz to mate za sebou 🙂

ewulqa
30. sep 2008

januliak ano? si zlata.....dakujeme.

liaah
30. sep 2008

ewul vidis, ja to řikala, tak si si to vyskusala, ako to bude asi boliet, no a uz to pride, stavme sa 😉 😉 😉 😉 myslim na vas kocky 😉 😉 😉

ewulqa
30. sep 2008

liaah ja by som tak chcela aby dnes v noci............. juuuuj moja ani nevies ako....

liaah
30. sep 2008

ale viem, neboj sa, presne viem co vsetky teraz prezivate, ja som to mala horsie lebo som na to cakala v nemocke a to bolo na maslu, preto sem furt chodim nacumovat, lebo to prezivam s vami a velmi vam drzim palceky, nech aj vy posledne mohykanky uz zazijete ten nadherny pocit, priviest na svet svoj poklad. 😉 😉 😉 😉

Takze este raz baby do tohooo, do tohooooo, do tohoooooo , do porodenia 😉 😉 😉 😉 😉

komisakpd
30. sep 2008

cize cakas kazdu chvilu...hmm a ako to prezivas?

januliak
30. sep 2008

ewulga ja si viem predstavit ako velmi uz tuzite potom,aby ste deticky mali uz pri sebe 😉 Ja som si to zazila min.rok a teraz to s vami prezivam opat a docela mi je za bruskom smutno 😅 😀

evitkamalicka
30. sep 2008

ahoj kocky, nemozem spat...zas mi ide krvicka, ale tentoraz poriadne, tak pockam ci to prejde alebo pridu nejake bolesti, ale asi sa uz ranajsej poradne nedockam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre