• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
kocky vyrazame do porodky, akurat sme tam volali tak nas cakaju...drzte palce, krize bolia jak slak
1. okt 2008 o 04:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, ako sa máte ešte sa gúľate? Evitka držím palce.. :wink:
1. okt 2008 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi drzte sa a rychly porod prajem :wink:
1. okt 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka drzime palceky silno silno :dizzy_face:
1. okt 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka držíme aj my palce,nech už máš drobca čím skôr pri sebe :dizzy_face:
1. okt 2008 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...jeeeeej evit tak si sa dockala....drzim palce nech mas taky super porod ako ja.....myslim na teba..... :slight_smile:
1. okt 2008 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeej Evit, super super superrr, krasny datumcek budete mat :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: ewul ty este hajas, alebo uz tiez rodis???
1. okt 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte......tak ja stale nic :unamused: . Vcera vecer som behala po schodoch, dala som si horucu sprchu a este k tomu aj tutu mutu a proste nic. Mne proste nic nepomaha asi
1. okt 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka drzim palce aj ja
1. okt 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ewul neboooooj aj ty sa dockas....este si uzivaj brusko..mne aj chyba... :frowning2: :frowning2:
1. okt 2008 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
estell ale mna uz to brucho normalne prevazuje....ja som dost mala a mam ho dost velke. Ale vsak drzim,drzim....
1. okt 2008 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, evit, vidis, tak predsa si sa dockala. nie ako ja a ewulqa...my to tu budeme strazit asi vsech svatych....idem na ctg, ale ziadne zmeny neocakavam :unamused: . potom sa ozvem
aj mi je smutno, ze evitka uz rodi, to tu uz ozaj bude ticho, ako ked zdochne kon... :wink:
1. okt 2008 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni, aj mne je trocha smutno za evitkou,ale ono to muselo prist ajtak, uz nam len zostava dufat ze aj my to coskoro v tejto teme ukoncime. Ale ved uz to je len chvilka,ajked mi to teraz pripada ako vecnost.Kazdy novy den...
1. okt 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeee,tak evit je uz v nemocnici,tak nech vsetko dobre dopadne a ma to rychlo za sebou...
ewulqa,neboj,ajty sa uz dockas :wink:
1. okt 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky my sa kazdu chvilu chystame papat ale vyuzijem aspon chvilku kym ete buva mala a pridam fotky:O))) co je tu nove???kto je nova mamina??
evit drzim paste :dizzy_face: :dizzy_face:
1. okt 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.... :slight_smile:
Dna 24.9. 2008 o 13.43 hod sa nam narodil nadherny syncek Richardko, ma 50 cm a vazi 3180 g. :dizzy_face: :wink:
Vcera sme sa vratili z porodnice, riadne sme sa potrapili, ale sme stastni....
1. okt 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evus no najneskor v nedelu...... takze uz nestresujem moc.

klaudi ahoj,tak ako? nova mamina ani vlastne neviem kto je..... asi nikto az taky novy
1. okt 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrecok blahoželám, už si medzi nami maminami, ktoré sa tak ľahko nevyspia... :grinning:
1. okt 2008 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci gratulujem narodili ste sa o den neskor ako my:O))))
skreci ahoooj gratulujem srdecne a vela zdravia tebe aj malemu prajem.
Sorry, pisem rychlo ako madar. pisem jednou rukou, lebo ho kojim. :sweat_smile:
1. okt 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skrecok,aj ja gratulujem,nech ste zdravucki :wink:
1. okt 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem Vam...Tiez srdecne gratulujem ostatnym mamickam :dizzy_face: . A Evitke drzim palce...Chuda, necakala by som ze az teraz...
To veru, nevyspim sa a navyse som mala v prvych dnoch s malym v nemocnici taku svalovicu ze som ani nevladala... :zipper_mouth: Teraz mi velmi pomaha manzel, uz je mi ovela lepsie.
1. okt 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit no vidis ... sikula... nas nakoniec nikto nevykope az zajtra nas vyvolaju :wink: bojim bojim... no a tak si sa bala ze budes posledna a niesi
1. okt 2008 o 09:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skreci, tak gratulujem aj ja :slight_smile:

evitka, drzim palceky..tak si sa konecne aj ty dockala..

klaudinka, takze sa nam nase lasky narodili v rovnaky den?..nemam ani cas citat, tak sa postupne vsetko hadam podozvedam..

to je pocasie, bleeeee..a to dnes ideme s malym prvykrat k doktorke, lebo mala dovolenku..z tohto pocasia ma priserne boli rez :frowning2: :frowning2:
1. okt 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej evit... takze predsa sa to rozbehlo :slight_smile: :slight_smile: Teraz mas uz mozno svojho anjelika pri sebe :dizzy_face: :dizzy_face: Drzkam ti palceky :wink: :wink:

A ostatnym tehulkam tiez drzim palce, aby to uz prislo :slight_smile: :wink:
1. okt 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, myslím na teba a držím ti palce aj s Braninkom :dizzy_face:
1. okt 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,neviete mi poradit? je bezpecne pouzivat infracervenu lampu, solux aj v tehu?
1. okt 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka este nic????
1. okt 2008 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte ... gratulujem novym maminkam ... :slight_smile: je tu este vobec niekto 2v1? o evitke stale nic nove? citala som v tabulke septembroviek aj o terezicke ze uz maju malu Lucku ... nechceli Emku? :wink:
1. okt 2008 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok