September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

lenka.pav
1. okt 2008

veji, nas, septembrovky 😀 😀 😀 . napis jej, lebo aj ja som zvedava. a daj potom vediet 😉

lenka.pav
1. okt 2008

v puncovych kockach moze byt tak max. rum, ak tam nie je rumova aroma, inak nic nebezpecne 😉

vejinka
1. okt 2008

uz som jej napisala..hadam odpise 😉

lenka.pav
1. okt 2008

som zvedavaaaaaaa 😉 . ale ak je ozaj po cisarskom, tak asi nebude mat moc chut odpisovat. mna teraz akosi pobolieva brucho a aj tvrdne. a na ctg som dnes mala 3 pekne konztrakcie, len ma nic nebolelo a neboli ani pravidelne, tak vraj to nic nie je. som zvedava, ci sa mi to samo rozbehne alebo cakame na lekarov...

claudinka
1. okt 2008

leni tak uz viem, co si necham kupit pri najblizsom nakupe 😀 😀 ale svokrusa mi posle dnes parene buchty a svokor rybaciu pomazanku, tak sa tesim jak mala 😀

lenka.pav
1. okt 2008

mnam, take dobroty, claudi. ale parene buchty som aj ja robila v nedelu na obed, dobre padli 😉

vejinka
1. okt 2008

kurnik sopa..maly reve..musim ist... 😠

lenka.pav
1. okt 2008

skoda, veji ☹

claudinka
1. okt 2008

leni mne urcite dobre padnu 😀 sladke som nemala ani nepamatam.. mam doma same cokolady a cokoladove jogurty 😒

liaah
1. okt 2008

Fu ja som tiez uz nedockava, ako to s Evit vyzera, chodim sem nakukat stale a stale nic, no asi bola v plnej narkoze, inak si myslim ze uz by napisala, len snad su obaja v poriadku 😉 😉 😉 😉

lenka.pav
1. okt 2008

trosku cokolady by si mohla. to neuskodi. vsetko s mierou 😉 A preco by si nemohla cokoladove jogurty?

lenka.pav
1. okt 2008

liaah, vsetky sme nervoooozne 😉 . ale snad sa coskoro ozve

januliak
1. okt 2008

Baby kuk oktober
Evitka uz je maminka Adamko ma 3900g a 51cm 😵
Gratulujeeeeeeeeeem 😵

lenka.pav
1. okt 2008

jeeej, tak evit porodila!!! teraz to napisala jedna bab do septembrovych babtiek 😵

lenka.pav
1. okt 2008

januliak, dakujeme za spravu 🙂 . vies aj nejake podrobnosti?

liaah
1. okt 2008

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeehooooo, evitka sikulkaaaa, super, krasny datumcek a super miery pampusik, jaaj, sa tesim 🙂 🙂 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

claudinka
1. okt 2008

leni vsak tam je cokolada 😉 ale aj mi to vyhovuje, aspon rychlejsie zhodim 😀 uz mi len pat kileciek dole chyba a budem na povodnej vahe 😉 😀

lenka.pav
1. okt 2008

veru, datum si vybrali pekny 😉
claudi, neviem, ale ja si myslim, ze v tom jogurte je taaak strasne malo ozajstnej cokolady, ze by si ho kludne mohla

januliak
1. okt 2008

lenka ja som si to precitala v oktobrovkach, cely den tu nakukam aj k vam aj k nim, co nove o evitke 😅 😉

lenka.pav
1. okt 2008

kolko este musis zhodit do povodnej vahy?

lenka.pav
1. okt 2008

januliak, hm, tak nic. ked ja som tak strasne zvedava na podrobnosti

claudinka
1. okt 2008

lenus ja viem, ze mozno by som aj mohla.. ale ked si predstavim, ako krical malicky par hodin, ked ho bolelo brusko.. toho polroka vydrzim bez problemov 😀

lenka.pav
1. okt 2008

claudi, ale cokolada sa nemoze len preto, ze je alergen, nie preto, ze robi babatkam zle na brusko - teda aspon tolko nas v skole ucili 😅

januliak
1. okt 2008

claudi inak aj z jogurtu moze maleho boliet brusko ☹ Ja si zaklopem, ze nasej malej nevadil, tak som jedla na kvanta, bo mi hrozne chybalo mlieko, ale viem, ze od nas baby vobec kvoli tomu nejedavali mliecne veci.

claudinka
1. okt 2008

leni naozaj? takze mozem kludne vyskusat? ja vela veci nejem, lebo si myslim, ze ho z toho moze boliet brusko.. tak z coho vlastne ho moze boliet brusko?
a ked to spapam a nevyhadze sa, nebude mat na to alergiu ci sa moze prejavit v dospelosti ci ako to chodi? nevyznam sa v tom ani zdaleka..

evus
1. okt 2008

jeeeeee,tak evit uz ma Adamka,supeeeeeeeeeeer....

lenka.pav
1. okt 2008

claudi, alergeny by sa nemali, aby sa v buducnsti nevytvorila alergia u dietata. ale to je zavisle aj od genov, takze alergia sa moze a aj nemusi objavit. len ak su rodicia obaja silni alergici, tak by si mali davat velky pozor. inak primerane...
a nemalo by sa jest vsetko, co naduva a tazko sa travi, cize strukoviny, hriby a porobne potraviny. ale napr. aj tie hriby su diskutabilne. sestra to vyskusala a malej nic nebolo

claudinka
1. okt 2008

jeee sak aj mne dosla sms, ze evitka porodila.. teraz kukam na mobil 😀 mam tichy rezim totizto.. jeeejoo

lenka.pav
1. okt 2008

claudi, ty trdlo 😀 😀 😀

claudinka
1. okt 2008

leni 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre