September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

claudinka
10. sep 2008

nikto tu neni? 😀 vsetky sa niecim tlacite? 😀 😀

tehulka4
autor
10. sep 2008

caute kocendy... 😉 ja som vam dnes nejak akoby niecim tresnuta...a je mi nejak blbo..a stale ma picha a pobolieva v brusku...uz som z toho nervozna..nic ma nebavi nic sa mi nece...myslim, ze je to uzaj to posledne stadium..a co tu noveho?? niktora nerodi??? 😉

claudinka
10. sep 2008

tehulik posledne stadium coho? 😀 jurocko pokial viem rano isla na prijem.. inak o nikom nevieme 😝

evitkamalicka
10. sep 2008

ahojte

jancia
10. sep 2008

caute babeny, tak ako Vam ide rodenie? drzim vsetkym septembrovkam aj ich babatkam palceky aby rychlo prisli na svet a hlavne nech ste vsetci zdravucki!
jancia a Tomino 😵

evitkamalicka
10. sep 2008

jancia dakujeme...uz mame celkom dost babatiek

claudinka
10. sep 2008

jancia dakujeme pekne, od nas uz je asi vacsina po tom, ale dufam, ze aj my budeme o chvilku 😉

cemi
10. sep 2008

ahojte 🙂
takze dnes som bola na sone, vsetko je v poriadku, maly je velky, krasny a ze vraj bude aj mudry, lebo ma velku hlavu 😀 mame 3350g, co nemala hanka ani pri porode. rodit sa ma nechysta, termin mi dal na 23.9. buduci tyzden ma cakaju predoperacne vysetrenia. ale ktovi ci sa maly neohlasi skor. ale nemusel by, takto mi to celkom vyhovuje.
a vy ako?

cemi
10. sep 2008

a vyzera to, ze mozno budem z vas aj posledna a tak si tu budem sama sebe pisat... 😝

evitkamalicka
10. sep 2008

cemi posledna budem urcite ja, podla dnesnej poradne to u mna vyzera az na ten druhy termin 27.9. 😒

claudinka
10. sep 2008

cemi jeeej tak ty budes mat doma maleho inteligenta? 😉 sama asi nebudes.. neboj ty nic
😉

cemi
10. sep 2008

tym nasim chlapom sa vobec nechce ist von, to je hruuuza. kebyze mame baby, uz su na svete 😕
evit a na zaklade coho ti to povedali? mne tiez doktor povedal ze 5teho mate termin a nakoniec plati predsa len ten povodny 29.9. predsa len v tych zaciatkoch sa termin urcuje najspolahlivejsie.

cemi
10. sep 2008

claudi aj hanka bola taky hlavoun, neviem sice po kom maju take velke hlavy, ale je to niekde v genoch 😝

evitkamalicka
10. sep 2008

cemi lebo oproti minulemu tyzdnu sa stav krcka nezmenil, som sice otvorena na spicku prsta ale to bolo aj minuly tyzden

claudinka
10. sep 2008

cemi asi to bude v tych genoch.. a je mala aj hlavicka? 😉

cemi
10. sep 2008

evit aspon maly v brusku pekne priberie. babatka aj tak v porodnici schudnu, takze nech len maju peknu vahu, ked sa narodia anech este pekne dozreju. ja mam napriklad zlu skusenost so zltackou hankinou, lebo pecen tiez nie je este uplne dozreta. narodila sa v 38 tt, keby ostane dlhsie, mozno by to nebolo take blbe ako to bolo.

evitkamalicka
10. sep 2008

cemi no ved hej, som si povedala ze mu tam je dobre a nech tam este pekne pribera a dovyvija sa

cemi
10. sep 2008

a tak sikovna je, ale este moc nerozprava. teda rozprava, ale to je taka sifrovana rec, ktorej rozumiem len ja 🙂

som zvedava co jurocko, podla mna uz rodi.

claudinka
10. sep 2008

cemi hlavne, ze teraz je vsetko v poriadku a na tu bakanu zltacku mozes zabudnut 😉
sifrovana rec? to sa mi vzdy na babatkach a ich maminkach pacilo 😉

winona24
10. sep 2008

hlásim príchod.... 😀 😀 😀 😀

cemi
10. sep 2008

zachvilku to budes/budete praktikovat aj ty. ja vam trosku zavidim, lebo vy vsetky tie uzasne pocity a to objavovanie zazijete prvykrat. 🙂
idem si trochu zdriemnut, lebo som hore od pol siestej, paaaa 🙂

evitkamalicka
10. sep 2008

winon a ako?

winona24
10. sep 2008

jooo jurocko šla dnes na príjem...

apropo neviete ako to je???keď idete na príjem,rodia Vás hneď ten deň,či je to individuálne...nepíšem o sekcii,ale o klasickej vyvolávčke 😲 😲

evitkamalicka
10. sep 2008

winon tak to netusim ako je to s tou vyvolavackou

silwietta
10. sep 2008

ahojte konecne som sa sem dostala... som zehlila manzelova kosele, brrr neznasam to... naladovala som dalsiu pracku a mala som aj navstevu - manzelovu sesterku s malou 😎

winona24
10. sep 2008

no evit asi tak,že ništ sa nezmenilo od minula...malej je v mojich útrobách skvele... takže v piatok kontrol.uzv a keď neporodím do 14.9 (nedeľa),tak v pondelok príjem.... no pajááááda proste 😖 😖 😖 😖

silwietta
10. sep 2008

winon a ides na antolsku?

evitkamalicka
10. sep 2008

winon no tak aj ty to uz budes mat coskoro za sebou

winona24
10. sep 2008

silwi aj ja to mám dnes na pláne...mám tam asi 3 sušiaky prádla...včera som len plienky nakoniec požehlila...viac sa mi nechcelo... 😝 😝 😝 😝

winona24
10. sep 2008

silwi áno...veru tam....len teraz rozmýšľam...v pondelok je sviatok...však pozerala doktorka do kalendára... 😲 😲 😲

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre