September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

skrecok
10. sep 2008

Sjuzi, aj ja som pracovala s postihnutymi detmi...Mam vystudovanu specialnu pedagogiku (statnicu som robila z ped. sluchovo postihnutych) a predskolsku pedagogiku.
A to ze si spievala v Lucnici, to musi byt krasne... 😵

lenka.pav
10. sep 2008

baby, vy budete super vychovavat vase deti ako pedagogicky 😉

eweny
10. sep 2008

baby, to sa nam urcite len zdaaaaa, ze sme take "sprosteeee" 😀 😀

winon, tiez ma napadaju take myslienky, hlavne ked mi drahy povie, ze druhe bude dievcatko..niekedy chytam take nervy, ked mi obcas povie, ze zvelicujem, ze ved to nemoze byt az take zle..tak vtedy mu poviem, ze druhe nebude, alebo si ho vynosi uplne sam!

sjuzocka
10. sep 2008

winona akoze preco sprosta? Tak moje tehotenstvo zacalo zle aj ked akoze Ok - proste same grcacky a nevolnosti.. a stale sa mi chcelo spat. Tak v takom stave som nevladala nic, pracovny vykon klesol na 15%, bola so mnou ohromna sranda. Stale som len fnukala ze mi je zle. Potom sa to zlepsilo a to som bola uz schopna mysliet len na svoje brucho a to co je v nom a co treba kupit a ake to bude ked sa narodi a zrazu nic ine nebolo dolezite. Toto tak nejak pretrvava doteraz :D ani neviem ci sa dokazem bavit o dacom inom, ak aj, potom sa to zase zvrtne na to moje tehotenstvo. A nejaka som infantilnejsia. Zacala som si stahovat z netu pesnicky od Canakyho a Podhradskej, Smolkov, Bambulku a tak dalej :D

sjuzocka
10. sep 2008

lenka, ja si myslim, ze prax ma poriadne preplieska, velmi skoro zistim, ze teorie, co nam vtlkali v skole do hlavy su na dve veci - na nic a na prd. 😀
O Skrecok, ahoj kolegyna 🙂 na ktorej skole si koncila?

lenka.pav
10. sep 2008

sjuz, veru. aj ja som si musela zlozit ruzove okuliare po skole 😀

terezicka
10. sep 2008

No nič sa nedá robiť babenky, idem sa búvať lebo som dnes od 4-tej bola hore a už je pre mňa teda dosť pozdná hodina...Síce som si ešte poslala ok 6:30 do 7:30, ale očká sa mi aj tak zatvárajú...Tak sa tu majkajte krásne a vidíme sa zajtra, papa 🙂

eweny
10. sep 2008

terezicka, pekne sny..

lenka.pav
10. sep 2008

terez, dobru noc

lenka.pav
10. sep 2008

kocky, aj ja asi idem od vas. aj ked nerada. ale musim si ist este oholit nohy (to bude makacka), asprchovat sa a pomaly spat

lenka.pav
10. sep 2008

dobru nocku vam prajem 😉

sjuzocka
10. sep 2008

terezicka, dobru noc a blchy na pomoc 🙂

Lucim sa aj ja, zaviazala som sa dnes stihnut napisat jednu brozuru do porodu a aj ked mam ocividne casu viac nez by som dufala, tak predsalen idem na to nech to mam cim skor z krku.

Majte sa krasne! Dalsia skvela noc pred nami...

eweny
10. sep 2008

babulky, aj ja sa pomaly rozlucim..zas to zacina..vzdy takto vecer ma chytaju kramove bolesti, co mi az do krizov idu..tak si musim ist najst inu polohu..zelam vam dobru nocku..zajtra sa uvidime 🙂

skrecok
10. sep 2008

Sjuzi, skoncila som v BA na PdF UK 😉 .

Uz pojdem aj ja do postele. Prajem vam vsetkym dobru nocku a krasne snicky 😉 .

winona24
10. sep 2008

no už ste mi všetky zmizli...ja som sa tu bavkala s tou svíčkovou...to je dobré ...dovariť o štvrť na 2... no jo utekám ja do sprchy a do hajan....

dobrú noc Vám tehulky,maminky.... zítra jsem tu jako na koni.... 😝 😝 😝 😝 😝

evitkamalicka
10. sep 2008

ew mna tiez vzdy vecer chytaju mrcha bolesti, aj teraz ma donutili vstat z postele

evitkamalicka
11. sep 2008

dobre ranko

lenka.pav
11. sep 2008

dobre ranko, spachtosi 😉

evitkamalicka
11. sep 2008

ahoj leni

lenka.pav
11. sep 2008

ahoooj, ako si sa vyspala? ja som len 2x bola cikat, co je dost dobre. lenze spat som sla o pol jednej a vstala som o siestej, takze zas az take dobre to nie je. ty ako?

evitkamalicka
11. sep 2008

celkom to uslo, tiez som bola 2x cikat

lenka.pav
11. sep 2008

uz si vystrojila muza do roboty?

evitkamalicka
11. sep 2008

leni hej, ten uz isiel o 7:15

lenka.pav
11. sep 2008

moj prisiel este len o siedmej z nocnej a mal nejaku koliziu na cestach...tak ho boli ruka. ze dostal smyk na moste v 70km/h, tak som taka roztrasena nejaka. snad sa nic vaznejsie nestalo...uvidime, ked vstane, ci ho bude este nieco ine boliet. dufam, ze nie

evitkamalicka
11. sep 2008

tak to ma mrzi, ale snad to nebude nic vazne

lenka.pav
11. sep 2008

ze mu smyklo zadok a hodilo cez ostrovcek do opacneho smeru ak k zvodidlam. nastastie nic v protismere neslo...to by mohlo dopadnut omnoho horsie 😒

evitkamalicka
11. sep 2008

leni hlavne ze sa mu nic vazne nestalo...co mas dnes v plane? u nas je zamracene tak si asi cez den zas dobre pospim

lenka.pav
11. sep 2008

aj ja dufam, ze sa nic nestalo, ale som akasi vnutorne nervozna z toho...ked som vstala cikat o siestej, hned som vedela, ze sa cosi deje, lebo o takom case uz zvykne prichadzat domov

tehulka4
autor
11. sep 2008

dobre ranecko kocendy... 😉 taaak ako sme sa vyspinkali??..my vcelku fajn na to ze sme este stale kinderko a v noci sme boli cikat uz iba 4krat...je tu nieco noveho??mame nejaku novu maminku??

evitkamalicka
11. sep 2008

tehuli ahoj

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre