September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

eweny
11. sep 2008

winon, ja nemyslela, ze si si dala tak neskoro svieckovu..ja myslela, ze si sa dala tak neskoro na jej varenie 😀 😀

claudinka
11. sep 2008

evitus a ako sa to vola? to je podobne tomu, co mam mat ja.. tusim nieco na D, idem kuknut na recept

cemi
11. sep 2008

inak aj ja mam nejake cipky. su to take zlte bobule. tiez je z toho bordel, ze bez vlozky by bolo vsetko spinave. ale pomaha to.

evitkamalicka
11. sep 2008

claudi vola sa to Gynazol

eweny
11. sep 2008

claudi, tak si mala aspon fajn dopoludnie..niekedy velmi dobre padne taka navsteva 🙂

martinna78
11. sep 2008

Ew aj moj maly je velky, a tiez mi doktor nespominal cisarak (asi preto, ze som Sofi porodila spontanne pri 3900), no mozno zajtra sa to zmeni

aj Claudi ma valibuka ze?

eweny
11. sep 2008

evit, to mas na jedno vstreknutie, ze?..ja som ho mala 🙂

claudinka
11. sep 2008

evit ja mam Dalacin, ale navod by to malo byt presne taky isty, ako ty vravis.. ze to je nejaka ampulka a to si vlastne vstreknem dnu..

evitkamalicka
11. sep 2008

ew nie, to mam na 7 dni a nie je to na jedno vstreknutie ale teda na tych 7

claudinka
11. sep 2008

ew ja som rada, konecne som bola nie doma medzi styrmi stenami a normalne verbalne som komunikovala, dakujem za tieto chvile 😀 😀

matus mnoo uvidime 😀 snad to nebude take hrozne 😀 ale ty mas obrovskeeee brusinko 😉 a u teba to teda ako vyzera? kedy mas termin? sak si hovorila, ze ti to posunul na 10.teho cca, nie? 😀

skrecok
11. sep 2008

Ja taktiez mam vytok, ale vysledky mam v poriadku. Takze neviem ci je to normalne...Uvidim co povie na to porodnicka. Vam dali aspon cipky. Claudi, a preco antibiotika? Mas tam nejaky nalez? 😕

eweny
11. sep 2008

cemi, nuz uvidim..ja mam dost velku panvu, tak sa im asi zda, ze ho vytlacim..ale strasne sa toho bojim, uvidim co mi povie primar, ak ma za nim posle..

Mati, nuz pocula som, ze sa aj este vacsie deticky narodili spontanne, takze sa to asi da zvladnut ☹

skrecok
11. sep 2008

Dalacin je silne antibiotikum, takze tam musis mat nieco 😖 .

eweny
11. sep 2008

evit, ahaaa!..ja som mala presne krem s takym nazvom a bol to taky jeden aplikator, to sa vecer vstreklo dnu a malo to mat ucinok do 5 dni, ved aj prve 3 dni vychadzali take kusky kremu zo mna..

claudinka
11. sep 2008

skreci naozaj? hovoril, ze to tehotnym zvyknu davat velke davky cez infuzku, takze nech sa nebojim, ze mi to neublizi.. no od minulej poradne mam velmi silny vytok, cez den aj v noci a priserne nechutne zapacha.. tak preto.. a nalez nemam ziaden.. sak to mi je divne, ze minule som mala vytok a dobrala som cipky minulu stredu a odkedy som bola na minulej poradni, tak sa to zhorsilo..

evitkamalicka
11. sep 2008

ew mozno si len mala ine balenie...a pomohlo to?

martinna78
11. sep 2008

Claudi moj prvy oficialny termin podla PM je dnes 😀 ale tie prve ultrazvuky ukazovali, ze je o 2 tyzdne mensi, co aj sedelo, viem kedy som otehotnela, takze mi to posunul o 14 dni, takze druhy termin je 25.9. ale porodnik sa priklana k tomu dnesnemu, lebo maly to dobehol a je velky

fakt som velmi nedockava, co zajtra povie

winona24
11. sep 2008

ew ja som tupoň...ja to nepochopila... 😝 😝 😝 😝

Dalacin som brala aj ja pred pár týždňami...nic moc teda...

claudi si im mala povedať,že ty nevieš čo je sex...ani nevieš ako si otehotnela.... 😀 😀 😀 😀

momoyka
11. sep 2008

ahojte, ja len tak narychlo, co tu nove?
mate sa vsetky superovo?
ja som nervozna ako pes od rana.... 😠 😠 😠
ale uz sme vybrali kocik, huraaaa
a vcera sme si objednali gaucovku... huraaa

winona24
11. sep 2008

momo a aký kočík??? 🙂 🙂

claudinka
11. sep 2008

Matus ahaaa uz chapem.. takze nevies, kedy to mas cakat.. 😀 Sofi sa uz nevie dockat, vsak? muzika uz mas furt doma, ze?

winon a preco ti ten dalacin dal? tiez na vytok? a nepomohlo? vsak som mu aj odvetila, ze nech nestrasi alebo nehrozi a akurat sa zarehotali 😀

claudinka
11. sep 2008

momo ktory vyhral? 😀

martinna78
11. sep 2008

Ew a kolko vazil Petko na poslednom uzv?
Ahoj Momo a z čoho si nervozna? a pre ktrory kocik ste sa nakoniec rozhodli?

momoyka
11. sep 2008

hmmm, dala som do albumiku, atlantic so zltou farbickou

eweny
11. sep 2008

evit, ci to pomohlo, ani netusim..lebo ja som nemala ani nejake priznaky..proste mi to zistila len z vyteru..dala mi aj tie antibiotika, co som ale zle znasala, takze sme to vysadili a vcera mi brala opakovany ster, tak cakam na vysledky..ale snad mi to uz ustupilo, nerada by som mala kvoli tomu este nejake komplikacie..

momoyka
11. sep 2008

nervozna z toho co bude, neviem co mam cakat... inac pohoda 😝 😝

skrecok
11. sep 2008

Claudi, neboj sa..teraz babatku vobec neskodia antibiotika. 😉 . Nech sa to dobre prelieci, horsie by bolo keby sa babatko infikovalo a to by bolo velmi zle. Ked som sa rozpravala s porodnickou v sobotu, ona mi povedala ze uz mozem vsetko ci su to aj lieky, infuzky...Lekar vie co robi, tak mu doveruj 😉 .

eweny
11. sep 2008

momo, tak nakoniec to vyhral ten atlantic?

Matka, jedinu jeho vahu poznam z 27tt, co mal 1400g a to bolo o 3tt viac ako by mal mat, aj celkovo vsetky rozmery..v 33tt mi ho zmerala znovu, stale mal rozmery o tolko vacsie a povedala, ze aj vahu..ale neuviedla konkretne..tak sa z toho potom clovek nevie vysomarit..

claudinka
11. sep 2008

momo ten sa mi tusim pacil viac sa mi zda 😉

skreci a keby sa to nevyliecilo, moze to nejako babo ohrozit?

skrecok
11. sep 2008

Ahoj Momo, co mas predporodne depky? 😉 Bud v pohode a uzivaj si 😎 .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre