September 2008 V. Pridajte sa

tehulka4
6. sep 2008

kedze je nas este veeeela tehul, takze zakladame dalsie pokracovanie...

claudinka
11. sep 2008

matus a to CS ze uz mam najvyssie co znamena? asi dokopy nic, ked ma poslal domov, vsak? 😀 😀

winon no aj by som isla.. ale este by som si chcela pospat a ked tak az navecer, lebo muzik pride a spolu ideme obedikovat rezne mnaaam 😉

skrecok
11. sep 2008

Baby, ja si pojdem na chvilu lahnut...neskor sa ozvem. 😉

claudinka
11. sep 2008

oki babulky, oddychnite si 😉 ja lezim v posteli, takze menit polohu nemusim 😀 😀

misik
11. sep 2008

claudi tak popros muzika o to po masirovanie lebo ze sa uz hrozne nudis 😀
ja idem zehlit a potom na prechadzku s malym tak sa lucim s vami
drzte sa este-tehulky

claudinka
11. sep 2008

misik 😀 😉 peknu prechadzku.. jaaj skoda, ze byvas tak daleko, hned by som dobehla a isla s tebou 😝

tehulka4
autor
11. sep 2008

claudi, a ty tu este co strasis??? ja som myslela, ze uz dnes to hadam aj bude, a yt stale a stale nic...

winona24
11. sep 2008

martin,skrecok príjemné polihovanie...ja by som mohla aspon kuchyňu dať trošku do poriadku...fakt sa mi dnes nič nechce...

claudi však ako si ty rozkážeš... 😀 😀 😀 😀 😀

claudinka
11. sep 2008

tehulik ahojky 😉 mno to si myslia vsetci, len maly akosi strajkuje 😀 a jurocko sa ti stale neozvala? som citala, ze si rano pisala, ze su komplikacie.. snad je vsetko v poriadku.. ty sa ako citis, co nove?

misik
11. sep 2008

claudi no ked sa budes moc nudit v najblizsich dnoch, kludne si pridi kratit cas a trenovat 😉

claudinka
11. sep 2008

winon bodaj by to islo 😀 ale placky som si uz splnila, takze rezne ked tak ozeliem, co by som ale nerada 😀

claudinka
11. sep 2008

misik vsak by ma ta ceste zabila a rovno na kramaroch by som mohla porodit 😀 😀 vsak od teba ku mne je to nieco vyse hodiny 😒

vejinka
11. sep 2008

caute kocky..ale vas zanedbavam..ale nie schvalne..tri dni uz lezim s vysokou teplotou ☹ mam zapalene bradavky dali mi na to antibiotika ale bolia este viac..kojim furt ale odsavat sa mi neda 😖

claudinka
11. sep 2008

vejinka odpustame ti 😉 teplota, zapalene bradavky? to neznie teda dobre.. 😒 a preco ti nejde odsavat?

winona24
11. sep 2008

uuuuu vejinka to nás mrzí...želám,nech sa to čoskoro dá do poriadku... 😒 😒

vejinka
11. sep 2008

dakujem kocky...no proste odsavacka nic nevytiahne a ked som to povedala doktorke tak mi povedala ze nalepsia odsavacka je dieta...ked som vtedy mala vysoku teplotu spytala som sa jej kde taku odsavacku zozeniem a ona smiech.. 😀 nuz co uz clovek v teplote nerozmysla

claudinka
11. sep 2008

vejus 😀 😀 a inak je vsetko v poriadku? z coho mas teplotu, z tych zapalenych bradaviek? z coho sa ti zapalili?

winona24
11. sep 2008

veji že vraj to aj dosť bolí....je to pravda??? ☹

vejinka
11. sep 2008

claudi..ani to neviem z coho..zjavne vsetko nevytaha..ale po kazdom kojeni si vyskusam ci tam nieco nezostalo a su uplne makke..ale asi je to malo ☹ a navyse maly velmi zle odgrgava..musim byt pri nom 24 hodin denne cize ani na zachod ani najest ani nic..proste uz sa mi dost vela krat stalo ze ked som sla na zachod nechala som v postielke..kde mame velmi vysoko nastaveny matrac..podlozeny na radu pani doktorky..a aj tak sa mi behom par sekund kym som bola prec pogrcal..a vsetko nosom..zacal sa dusit..a keby som nepribehla tak sa mi to chuda zadusi ☹ hrozne sa o neho bojim a vzdy ked sa toto stane placem s nim..dnes sa mi zasa podarilo vyliat polievku na postel ..aj vankus aj plachtu ked som obedovala ..on krasne spinkal..a za dve sekundy uz bol az modry..v rychlosti som xcela polozit polievku na vankus a prevratila sa..zacala som plakat a utekala po odsavacku a odsavala mlieko z nosa..no dievcata uz aby bol vacsi lebo toto je tak na nervy..a navyse nechodime von lebo som chora..len medzi 4 stenami ☹ a navyse teraz sa zobudil a reve ako zasypany banik..idem kojit 😝

winona24
11. sep 2008

vejinka to sa všetko utrasie...no máš to pekelne ťažké....myslíme na Teba.... ☹ ☹

claudinka
11. sep 2008

vejus to znie strasne hrozivo ☹ ☹ mas to vesele.. 😒 neboj, vyrastie, ani nebudes vediet ako 😉 drzim palceky

winona24
11. sep 2008

no čo claudi???vyzerá to tak,že sme tu ostali len my dve... 😀 😀 😀 😀

no mňa začínajú zase nejako kríže bolieť...pane bože nech už sú to konečne kontrakcie...nikdy som načakala,že túto vetu poviem,ale ja sa modlím,aby už konečne prišli... ☹ ☹ ☹

claudinka
11. sep 2008

vsak aj ja kukam 😀 sme vystriedali straze 😀 😀
ja som dnes zahlasila, ze ked budem mat prvu kontrakciu, tak asi od bolesti odpadnem alebo od zlaknutia 😝

winona24
11. sep 2008

claudi skôr od údivu.... 😀 😀 😀 😀 od bolesti potom pri tej prvej poriadnej.... 😀 😀 😀

claudinka
11. sep 2008

no ja mam taky pocit, ze ked ma prvykrat chytia tie bolesti a kontrakcie, tak to budu tie prave uz hned na supu 😀

winona24
11. sep 2008

no ináč u teba by som som sa nehádala,že to tak nebude....no ale to znamená ,že by to bol potom rýchli pôrod... 🙂 🙂 🙂

claudinka
11. sep 2008

no len aby som nakoniec este aj ja neprenasala.. vsetko je mozne 😒

winona24
11. sep 2008

ja neviem claudi...s takým skore??? pochybujem... 😉 😉 😉

claudinka
11. sep 2008

co stoji ten Dalacin v lekarni? tiez si mala na 7 pouziti?

vejinka
11. sep 2008

ako toho maleho certa prinutim vypit aj zadne mlieko? heh blba otazka na vas cco? 😀 sedime a ja jednou rukou pisem..celkom sa to da..len keby to tak strasne nebolelo

claudinka
11. sep 2008

vejus tak to napis babulkam v druhej teme 😉 to ja urcite ti neporadim 😀 jednou rukou pises? jeej to musi byt zlatee 😉 sa co najskor vyliec, aby si mohla ist kocikovat 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre