• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

September 2008 V. Pridajte sa

20. januára 2012 
claudi nepamätám si....čo ma zabiješ??? :grinning: :grinning:
11. sep 2008 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon nemas to napisane na krabicke? jaaj ty si ju uz asi vyhodila, vsak?
11. sep 2008 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo vihodila...to už bolo asi viac ako pred mesiacom.... :frowning2: :frowning2:
11. sep 2008 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, claudi ako si dopadla u Foltyna, co nove??
ježiš rýchlo píšem a potom napíšem takú hrubku...VYHODILA.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ahoj slavic :wink: CS 10, stale na 4 cm otvorena, tak to mam zase cakat kazdym dnom :grinning: kedy hodis nejake nove fotecky? hmh? Hanky s maminkou?

winon :grinning: :grinning: to sa aj mne stava :wink:
11. sep 2008 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vecer sa polepsim claudi :slight_smile:
ozaj mame nove babetka?
11. sep 2008 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slavic ani nie :unamused: tehulka pisala o jurockovi vcera,ze sa vyskytli trosku neprijemnosti, lebo nema tolko plodovej vody ako by mala mat,a krcok sa sice skracuje ale nie az tak dobre..takze dnes ju cakaju este nejake vysetrenia a v piatok hadam uz bude mat svoje bambulatko pri sebe..
11. sep 2008 o 15:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pridala som par foteciek drobca :wink:
11. sep 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vejus uz som kukala, kraaasny je :wink: :wink:
11. sep 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo robíš claudi???
11. sep 2008 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat krajam zemiaky a idem ich dat varit.. drahy ma o stvrtej vyrazit z robotky, tak sa hned najeme, ked pride..
ty co vystrajas? :wink: schody zdolane? :grinning:
11. sep 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte nie... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: hodila som napariť tú knedľu,tak čakám na výsledok...robím to 1x... :grinning: :grinning:

idem ešte umyť dlážku v kuchyni a potom sa snáď pôjdem poprechádzať... :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este knedlu nerobila tiez nikdy :grinning: ale zase ze by sme sa doma po knedle drhli, ani to povedat nemozem..
ja umyvam riad akurat :slight_smile:
11. sep 2008 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som včera večer varila sviečková na smotane,tak preto tá knedľa...ináč ani u nás doma ju nemáme často....skôr výnimočne...ale chcela som to vyskúšať,či zvládnem aj tento level...moja mama vždy spomína,že s jej prvou knedľou sa dali hlavy rozbíjať... :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2008 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon hej, poctivo som si to docitavala :wink: sak si asi nemala co robit vecer, vsak? :grinning: to su mi napady :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no tak u mna je vela jedal este vyssi level :wink: takze knedla asi v dohladnej dobe voobec nehrozi :grinning:
11. sep 2008 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a evitka je kde??
11. sep 2008 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veji tu som, so mnou sa este nic nedeje, takze nakoniec plati skor ten termin 27.9. :unamused:
11. sep 2008 o 16:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitus, mozno nas este vsetky prekvapis :wink: uvidime :wink:
11. sep 2008 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no claudi aj som vedela,že ty si to pekne všetko dočítaš...aj som taká istá... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale tak milan mal nejkaú robotu,tak som sa to schytila robiť...však to sa samé robilo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi nemyslim, ja tu budem sama tvrdnut do oktobra :unamused:
11. sep 2008 o 16:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon vzdy mam otvorene toto aktualne a docitavam stare :wink: vidim, ze ma tu vsetky uz videli rodit :grinning: nabuduce napisem aspon sms, aby ste sa o mna nemuseli bat :wink:
vsak hej, ja som si vzdy myslela, ze varenie je obrovske umenie a tazke je to, ale da sa to zvladnut.. ja sa najviac naucim, ked to vidim luba robit alebo spolu to robime a potom druhykrat si to napisem a skusam sama :grinning: ale zatial iba podla navodu, ta moja hlava derava by teda zabudla tam polku ingrediencii dat asi :slight_smile: a to som bola vzdy hlavicka a super pamat :unamused:
11. sep 2008 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
never tomu evit... :wink: :wink: :wink: :wink:
11. sep 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitus kym je vsetko v poriadku, tak je to v poriadku :grinning: Adamko urcite vie, kedy ta ma potesit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. sep 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no musíme sa učiť....detičky budú musieť niečo papať.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2008 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi no ved hej, v podstate mi to uz je jedno, len nech ma nenecha moc dlho cakat
11. sep 2008 o 16:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit ako tá moja fešanda.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. sep 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
winon, ale ved ty to uz budes mat coskoro za sebou
11. sep 2008 o 16:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi už prišiel mužík domov??? papáte??? :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
11. sep 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tiež čakám dlhšie ako by mi bolo milé.....
11. sep 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok